• Zagi
    4.9k
    Mene zanima jedna stvar.
    Ako je činjenica da ljudi više cijene stvari koje su skuplje platili ...

    Hoće li skuplje godišnje dovesti do veće iskorištenosti istih na malim utakmicama?
  • Ludovic IX
    5.1k
    kak sam tu di jesam, mislio u subotu pogledat tekmu chicago fire - toronto i ulaznice se prodaju po 7 dolara.. ok , iza gola su ali opet.. inače imaju sad 10k prosječno na stadionu koji prima 61k..i svi kažu ovdje da su očajni pa ih nitko ni neželi gledat.

    mislim, jučer sam platio za jebeni magnet 8$ a da ne pričm o ostalim cijenama ali je zato ova tekma skoro pa za dzabe.. za par tjedana, mjeseci im stize miami sa messijem i karte su sad već preko 500$..

    kod njih samo ponuda i potražnja je bitna, ništa više
    Attachment
    chicago_toronto (579K)
  • indijanac
    36
    Čestitao bi osobi zaduženoj za korekciju cijena godišnjih karata. Koliko god mislio da bi i 30% bilo dovoljno, očito je netko dobro procijenio da Dinamo ima dovoljno navijača koji će platiti i više da bi gledali svoj klub. S obzirom na to da je prošlogodišnja brojka prodanih karata (do superkupa) prebačena. možemo reći da je financijski klub već sad uprihodio kao i prošle godine +/- sve dalje je bonus.
    Mislio sam da na zapad idu ljudi većinom s besplatnim ulaznicama, tako da mi je drago vidjeti i da godišnje na zapadu lijepo idu. Ono što se proda godišnjih do prvog kola je više manje to što se tiče kupovanja karata od strana navijača. Nakon toga dolaze konzumenti a za njih pridobiti više faktora igra ulogu; koga ćemo izvući u Europi, plasirati u LP, udobnost, popratni sadržaj, cijena...
    Još jednom pohvale, predviđao se debakl, a ovo je daleko od toga.
  • bbb medimurje
    2.9k
    prema mojem brojanju ukupno je do sad prodano 3312 godisnjih karata

    Nek me @deda ispravi ak grijesim jer kaj se tice brojanju godisnjim vise vjerujem njemu nego samom sebi :grin:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa to je solidan broj s obzirom na cijene. Dosta ljudi i važe. Kad dođemo do play-offa LP ponovo će krenuti val kupnje godišnjih.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Sutra nema prodaje godisnjih
  • Nino Bule
    11.3k
    To provjerena informacija ?
  • M77
    445
    Pustili su sva slobodna mjesta na sjeveru u prodaju za superkup... Tako da kada se rasprodaju pojedinacne to znaci da se ni godisnje ne mogu uzet do ponedjeljka
  • BBB Mataa998
    1.2k

    "Ako rasprodamo sjever dolje bit ce zatvorena prodaja godisnjih jer ce tribina biti popunjena pojedinacnim ulaznicama,ali samo privremeno,i od ponedjeljka ce biti ponovno dostupne godisnje. Tako je slicno i za zapad dolje." Tako nekako je rekao glasnogovornik.
  • Jura
    210
    Pojedinačne imaju prednost pred godišnjima, super. Sada se vraćam sa puta i hoću kupit godišnju za sjever i pušing.
  • Salva
    2.3k
    Ako stigneš, možeš i danas kupiti godišnju. Možes i online. Možes se učlaniti i imaš pravo na 4 utakmice besplatno. Možeš i kupiti sutra karte za utakmicu. Na ticket pointu. Ili online.

    Imaš bezbroj opcija, neizvedivo je istovremeno na dan tekme prodavati godišnje i obične ulaznice. Pogotovo jer je utakmica na kojoj se očekuje pun stadion. Imali ste 10+ dana za kupovinu, sad bi odjednom svi 2 sata prije derbija po godišnje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    i to ti je klub kriv??? nisi mogao kupiti online? nisi mogao nekog poslati da ti kupi? klub je trebao čekat do sutra u 19:45 da vidi oće li se prodati godišnje pa pustiti ostatak u prodaju?
  • BBB Mataa998
    1.2k
    I meni je smijesno kako netko napise da je klub nesto kriv.Pa ako je sjever dolje za sutra pun,kako da ti klub napravi godisnju za sjever dolje i da udjes s njom na tribinu sutra?
  • criticus
    1.1k


    ima načina... ostave godišnje za ovih 10% i kad svi dođu kažu policiji mi smo mislili da ste rekli da je to ograničenje samo za ulaznice za ovu utakmicu. :nerd:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Nadam se da se sprdas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.