• 000
    941
    u96p8m4.jpg
    1. Rezultat utakmice: (9 votes)
        Pobjeda Osijeka i neizvjesnost na vrhu tablice
        11%
        Bez pobjednika, bratska podjela bodova
        44%
        Plave bluze pobjednički marširaju Gradskim vrtom
        44%
  • 000
    941
    Nakon prolaska među osam najboljih u Kupu, "modri" se okreću HNL-u, gdje ih u nedjelju u Gradskom vrtu (17:30) očekuje derbi kola protiv trećeplasiranog Osijeka.

    "Idemo po tri boda, kao i u svakoj utakmici, nema tu nikakve razlike. Ovi što su danas igrali regenerirat će se, ovi drugi će malo više raditi, i danas su više trenirali, tako da ćemo vidjeti za nedjelju tko će istrčati u prvih 11. Ali imamo sad stvarno širok kadar, možemo koristiti 25 igrača", kazao je Bjelica.

    Bijelo-plavi imaju pet bodova manje od modrih i ove sezone djeluju za koplje kvalitetnije nego što su to bili prošle.

    "Osijek nam je, uz Lokomotivu, u ovom trenutku najveći protivnik i vjerojatno će to tako biti do kraja. Konsolidiran je već zadnje dvije-tri godine, igra na dobrom nivou, poboljšava se iz godine u godinu. Ima dobrog trenera, dobru organizaciju u klubu, raste i meni je zbog toga, kao rođenom Osječaninu, jako drago. Nadam se samo da će uvijek biti ovakva razlika između nas i njih, to nam je cilj", kazao je Bjelica.

    Za Dinamova trenera bit će to povratak kući, na stadion gdje se profilirao kao igrač i dao puno za klub s grada na Dravi.

    "Lijepo je to. Bit će mi to prvi put kao protivničkom treneru ili igraču, nikad nisam u Osijeku igrao protiv Osijeka. Ali svaki povratak u moj rodni grad ugodan mi je, tako će biti i ovaj put. Navijači? Dočekat će me kako oni budu htjeli, to je njihovo pravo. Neka me dočekaju onako kako misle da me treba dočekati", kaže Bjelica, koji je komplimentima obasuo momčad Zorana Zekića.

    "Ima puno, puno dobrih igrača u ofenzivi. To su jako interesantni igrači kao Boban, Hajradinović, Marić, Bočkaj. To su sve odlični igrači koji mogu jednim individualnim potezom riješiti utakmicu. Isto tako Mudražija... Ima tu puno kvalitete i sjajno su vođeni. Nadam se da će biti zanimljiva utakmica i, naravno, da ćemo mi pobijediti."

    Osim što će mu sa suprotne strane stajati klub za koji je nekad igrao, na njegovoj će klupi biti Zoran Zekić, čovjek s kojim ga također veže povijest.

    "Prijatelji smo, da. Dobri smo. Prijatelji, poznanici, ali znamo se jako dugo i drago mi je da je na neki način preporodio Osijek i da ga ovako uspješno vodi", rekao je Bjelica.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/nenad-bjelica-dinamo-zelina-osijek-kup/1k5wvw9z5090m1pc0s5sqhbp4h
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    uff jedva čekam, prva tekma na koju idem nakon skoro 10 godina! Nadam se dobroj utakmici :pray:
  • 000
    941
    :ok: Nema razloga da ne bude.
  • deda
    27.2k

    Sretno kolega, ako je istina onda je to skoro za otvorit šampanjac. Ja ove godine bio na 13 utakmica Dinama.
  • reziser
    6.2k

    Nije se s tim bas za hvaliti, di si,bio 10 godina :sad:
  • BluePhone67
    3.1k
    Dinamo je nasa pasija i kriz svatko ga nosi iskljucivo na svojim ledjima i svatko od nas drugacije razmislja i osjeca sve ovo oko kluba i izvan njega. Gdje je bio zadnjih 10 god je svejedno, vazno da je krenuo i to je vec veliki korak. Ne mozemo i ne smijemo nikog osudjivat za nista, jer nitko ne zna necije osjecaje i sto se sve izdesavalo u necijim glavama da ga je uopce ponukalo na to, da vise nejde na utakmice. Ljudi se vracaju i to je to, sto ce vrijeme donijeti u buducnosti nitko ne zna.
  • reziser
    6.2k
    Ne osudjujem ja nikoga. Svatko je radio i radi kako zeli.
    Slazem se da je veliki korak da se vrati bilo koji navijac i mi svi koji redovito idemo trebamo dovuc jos ljudi na tribine.
  • deda
    27.2k
    Baš zato ja i čestitam warrioru. Jedan po jedan čovjek, nema druge.
  • reziser
    6.2k
    Trebao sam ici u osijek, ali druge obaveze ne dozvoljavaju :sad:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma bio sam premlad da idem na utakmice iz Virovitice, a stari je Hajdukovac haha. Plus nikako da se potrefi da idem na tekmu tu u Osijeku di sam sad na faksu, jer svaki put kad dođe Dinamo nešto iskoči što ove godine planiram promjenit! Ali kako je deda reko jedan po jedan čovjek :)
  • 000
    941
    Uvijek bude dosta nase ekipe tamo. Navijanje, zajebancija, leginice, tekma te brzo povuce... Uglavnom uzivaj :up:
  • deda
    27.2k
    Toliko nam brzo dolaze utakmice (svaka tri dana) da jedva stignemo napisati očekivanja. U Slavoniji ravnoj očekujem prvu postavu i pobjedu, iako i remi ne bi bio za bacanje.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Da sam kockar u nedjelju bi stavio cijelu plaću na "X".
  • deda
    27.2k
    Ma naši će ići sigurno kao i protiv tovara laganini na X, sad je pitanje kako će lege reagirati.
  • Mr Anderson
    5.2k
    I oni će krenuti opreznije, sumnjam da će Zekić preuzeti previše rizika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.