• Blaz
    350
    mislim da nakon 3 mjeseca i dalje mozemo samo nagadat s kojom ce postavom krenut.
  • deda
    27.4k
    Iskreno, dok Nenada ide rezultat i dok on to sve uspijeva balansirati, ja se bunit neću da počne sa Ž momčadi.
  • BluePhone67
    3.1k
    Rudes mu jos nisam oprostio, al ovu utakmicu protiv Osijeka mu "dopustam" da izadje sa juniorima. Prezimljavanje je prioritet
  • deda
    27.4k
    Kad sagledaš taj Rudeš s ove distance meni postaje potpuno prihvatljiv. Tad sam mu zamjerio.
  • deda
    27.4k
    OBAVIJEST ZA NAVIJAČE
    ULAZNICE ZA DERBI OSIJEK - DINAMO
    U 13. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na stadionu Gradski vrt u Osijeku snage će odmjeriti NK Osijek i GNK Dinamo! Susret je na rasporedu u nedjelju, 4.11., u 17:30h, a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 250 ulaznica za gostujući sektor na stadionu u Osijeku. Ulaznice po cijeni od 60 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Petak, 2.11., od 10 do 18 sati

    Subota, 3.11., od 10 do 18 sati

    Na Ticket pointu u Zagrebu postoji posebna blagajna za kupovinu ulaznica za derbi Osijek - Dinamo.

    Ulaznice će biti moguće kupiti i na dan utakmice u Osijeku.

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

    Ovim putem molimo navijače za fer, korektno i sportsko navijanje na utakmici bez rasističkog i diskriminatornog skandiranja te ujedno pozivamo na suzdržavanje od upotrebe pirotehnike.
  • Infinity
    15.2k
    Sad kad sam i sluzbeno ostao bez ulaznice mogu se posvetiti ostatku zivota. Mislim da bi u Osijeku mogli gledati Dinamo u punom sastavu, ali pod kocnicom. Vjerujem da je svim igracima Spartak u glavi i samo to cekaju. I Osijeku je bitno ne izgubiti i ako ne namirisu krv mogli bi i oni odigrati pod kocnicom. Mogli bi gledati dosadnu utakmicu, uspavanku. Zato se nadam da bi Bjelica mogao dati priliku npr. Kadzioru, Sunjicu i ne znam koga bih jos stavio, ali da zaigraju 2-3 igraca koji nisu u udarnih 11 u EL, mislim da ce vise gristi nego Hajrovic kojeg ni Barcelona ne bi motivirala da se igra u okviru HNL-a.

    I jos nesto mi je zapalo za oko. Dinamo je dobio 250 ulaznica. Pa nije kapacitet stadiona 5.000 mjesta. Kapacitet je oko 15.000. Zasto Dinamo nije dobio 750 ulaznica? Ne kazem da bi doslo toliko ljudi, ali redovno gledam da se u Osijeku dobije tako oko 250 ulaznica. Ista praksa je i na nekim drugim stadionima, npr. u Puli, pa cak je znalo biti da se i na Poljudu dobije manje od 5%. Ne razumijem zasto klub ne uzme 5% i da se moze nadati vecoj podrsci navijaca. Ne reaguju ljudi isto kad vide da se prodaje 250 i 750 ulaznica. Kad vidis da se tako veliki broj prodaje pomislis da ce biti vece ludilo i mislim da bi vise ljudi privuklo. Znam da ce neki ultrasi reci da im ne treba netko tko ce padati na fore, nego netko 'pravi', al treba i tu ljude privuci, pa kad se ljudima svidi ici ce uvijek.
  • Papastrumf
    9.3k
    250 ulaznica je stiglo za prodaju u Zagrebu. Prodavat ce se i u Osijeku ;)
    Gostujuci navijaci u Osijeku imaju osiguran kavez u koji sigurno moze stati 600 ljudi.
  • deda
    27.4k
    Ima kakav dobar stream?
  • 000
    941
    http://www.sport10.stream/arena3.php

    Nije bas nesto

    Stojke ce tesko izdrzati bez jos jednog zutog do kraja.
  • LovroZG
    1.3k
    Dosta faulova radimo.
    Bogami Osijek odlično igra, a fali im 6-7 igrača. Bit će čupavo.
  • deda
    27.4k
    Magla. Pitanje dal se ovo neće prekinuti.
  • 000
    941
    Valjda nece. Poremetilo bi pripreme za Trnavu.

    Mada, i bez magle, nevidljivi smo bili prvo poluvrijeme.
  • 000
    941
    Jeste li vidjeli Gojakovu proslavu gola? :lol: Car.

  • deda
    27.4k
    Rutinski :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.