• deda
    27.5k
    Gotovo je s Dinamom moj Orša, Trabzonspor je slabiji klub od Dinama.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sretno mu bilo u Turskoj, šteta kaj se nije vratio, možda pred kraj karijere, ako bude stvarno gurao do 36., 37.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja mu također želim sreću, a sa Dinamom je gotov.
  • Krizy
    35.4k
    Ma kakav povratak, u Dinamu se s 33 možeš vratiti ako si Brozović ili Kovačić.
    Hvala za sve i to je to.
  • Eduardo
    17.2k
    Dinamo se oprostio od Ćužea.

  • og1986
    2.9k
    gqd3gxiyu98ycd42.jpg

    Sada mu je Dinamo kriv kaj se nije vratio. Baš mi je pao puno u očima zadnjih pola godine.

    Dao je kaj je dao. Hvala na tome. A dalje nek ga voda nosi, sam se je u nju bacio.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa iz ove izjave se vidi da mu je žao šta Dinamo nije bio dovoljno zainteresiran za povratak. Nije reko niš loše.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Protiv engleskih klubova je vise igrao u Dinamu nego u Southamptonu. Zeznuo se tesko i to je cinjenica.

    A njegova izjava da Dinamo nije bio konkretan... Dinamo je itekako konkretan prvenstveno prema sebi i svojim navijacima. Dati 4 milijuna eura i milijun eura godisnje place za igraca cija je pozicija pokrivena i za kojeg je upitno oce li se vratit u formu je iracionalno.

    On je svoju igracku pricu u Dinamu zavrsio za sva vremena.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Mogao je rijesit ugovor sa Southamptonon na svoju stetu, inzistirat na Dinamu kao sto je Hucika inzistirao da odu tamo i posao bi se ostvario. Ne kuzim sta bi Dinamo trebao, stvarno se bez potrebe blamira.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne kuzim sta bi Dinamo trebao, stvarno se bez potrebe blamira.Efes Pilsen

    Tocno to, mislio sam napisat nesto u tom smislu ali bi me odredeni forumasi tesko iznapadali... Izjava gdje se krivica svaljuje na Upravu Dinama koja mu je izasla u susret mu nije trebala. Igrac koji ima grafit u Zagrebu ne bi trebao davati takve izjave sto god on mislio privatno.
  • Infinity
    15.2k
    Hucika mu nije samo menadzer, on mu je glavni savjetnik, a njemu je bilo u interesu da se iz Southamptona odradi neki konkretan transfer, a ne prebijanje racuna. Isto tako mu je odgovaralo da Orsic ima 1.6 milijuna, a ne milijun ili manje.

    Hucika je u ovih pola godine digao dobru lovu, a u Turskoj ce takodjer uzimati vise nego sto bi uzimao da je Orsic zavrsio u Dinamu.

    Mogao je Dinamo poslati privatni avion po Orsica, on bi zavrsio u Trabzonu svakako.

    Najbolje bi mu bilo da ne daje nikakve izjave i da ga pamtimo po dobrom. Nije veci od kluba i svaka otrovna strelica prema klubu mu unistava reputaciju, a mislim da mu to nije potrebno.
  • Patak
    2.2k
    Nije uputio nikakvu otrovnu strelicu koliko sam ja pročitao. Za mene je najveći igrač Dinama ikad, i vratio bi ga nazad i u 33oj i u 35oj kao igrača i nakon karijere na bilo kakvu dužnost.

    Da, možda je pogriješio u odluci za Southampton, ali tko od nas nije u životu, ja mu ništa ne zamjeram
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.