• vjeko1701
    5.9k
    Oršić je legenda kluba i to će uvijek biti ali si je odlaskom gotovo sigurno zatvorio vrata ozbiljnoj igračkoj participaciji u Dinamu. Osim ako se slijedom okolnosti ne vrati najkasnije do zime, to je to. Za druge stvari će se vidjeti. Nama će svakako u budćnosti doprinjeti kao argument drugim igračima koji su tu nosioci momčadi pa važu dal bi išli u ligu 5 pa makar u davljenika i najvećeg favorita za ispadanje.
  • Krizy
    36.2k
    Tolić nakon asistencije u prvoj, u drugoj zabio za Slovan :clap:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Steta sto su cetnika Borjana potpisali. Jedan korak naprijed, dva nazad.
  • Infinity
    15.2k
    Zar njega itko hoce? :yikes: Nije on toliki cetnik koliko je katastrofalno los golman. Najslabija karika Zvezde unazad godinama.

    Mislio sam da je Slovan malo ozbiljniji klub.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    imaju problema s golmanima. Chovan ih je prosle sezone kostao prolaska protiv Basela, svaku utakmicu gdje je bilo drz ne daj je kiksao.
    Htjeli su uzet Kuciaka iz Lechie, ali ih je lik trazio 800 k po sezoni :lol: Dubravku boli kifla, dobro mu je na klupi u Newcastleu, a bivsi golman Greif isto voli klupu u Mallorci.
    Ne znam na osnovu cega su doveli Borjana jer lik je imao vece kikseve od Chovana prosle sezone.
    Rekao bi i da je velik problem u gazdinom sinu koji jednostavno inzistira na iskusnim igracima :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Tip je vjerojatno gledao kompjuter i brojeve, a ne utakmice. Borjan je teska rupetina. Nastavit ce im se 'sreca' s golmanima :rofl:

    Trebao je biti faca i dovesti Handanovica, ako ga vec loze staronje.
  • Nolifer
    6.7k
    Tolić nakon asistencije u prvoj, u drugoj zabio za Slovan :clap:Krizy

    A nama kao nije bio dobar, žal mi je iskreno da je samo tak otišel. Nek mu je sa srećom.
  • Infinity
    15.2k
    Nije da je zabio za Real. Vidis da igra za klub kojem je Borjan iskorak na golmanskoj poziciji.
  • Krizy
    36.2k

    Teško da je do 5 trenera.
    Nije igrao kod 4 a peti ga nije ni poveo na pripreme.
  • Nolifer
    6.7k


    Svejedno, nebitno. Tak da ostajem pri svom mišljenju. Hvala. :smile:



    Igrao ne igrao, prije bi dal opet njemu šansu nego tamo nekom Ibri iz neke xy lige, dok se taj prilagodi tu ili ozljedi...
  • Zagi
    5.1k
    Nabroji te trenere pa će i to dati neki kontekst.
  • Infinity
    15.2k
    Budimo realni, Tolic nikad ne bi dosao u Dinamo da Osijek u tom trenutku nije bio u ekspanziji. Kupljen je da ne bi slucajno otisao u taj Osijek i tamo eksplodirao. Nije se ozbiljno ni racunalo na njega.

    Imao je faze kada bi dobijao minute, pa bio i starter u nekim utakmicama, ali nije pokazao nista vrijedno Dinama. Uglavnom se vukao po terenu i pokusavao nesto s tri poteza viska. Pokusavao je biti Petkovic, ali jednostavno nije ta klasa. Ovaj se moze vuci, silovati loptu, ali ce u konacnici nesto i napraviti.

    Tolic bi bio igrac za nas prije 15 godina, danas ne.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kupljen je da ne bi slucajno otisao u taj Osijek i tamo eksplodirao. Nije se ozbiljno ni racunalo na njega.Infinity

    Ako je tako stvarno glupo. Treba gledati na to da i na nacionalnoj razini dobijes nekog reprezentativca, mozda bi se covjek i pokazao.

    ali nije pokazao nista vrijedno DinamaInfinity

    Ne znam, ja kad sam gledao donosio je neku svjezinu, nista spektakularno ali je. Uostalom ne pamtim neke igrace koji su s klupe bili bas bomba.
  • Infinity
    15.2k
    Ne mislim da je teska taraba, ali nije pokazao nista vrijedno plakanja za njim. Obicni igrac s klupe. Usao je u 28. godinu zivota, sta vise cekati s njim? Bolje dati priliku mladjim.
  • Robi T
    230
    Nama će svakako u budćnosti doprinjeti kao argument drugim igračima koji su tu nosioci momčadi pa važu dal bi išli u ligu 5 pa makar u davljenika i najvećeg favorita za ispadanje.vjeko1701
    To i ja govorim zadnjih mjesec dana.
    Jedina dva igrača Dinama koji su otišli u PL i tamo uspjeli su Luka i Dudu,barem koliko se ja sjećam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.