• DrawTube
    2.8k
    Neka se Kranjča obnovi i ja zadovoljan na nekih 5-6 godina
  • Robi T
    209
    Mislim da je to samo lapsus koji će se sada predimenzionirati.
    Jasno je rečeno da nema nikakvog nacionalnog stadiona i jasno je naglašeno da će Dinamo sam financirati,uz suradnju s partnerima,novi Maksimir.
    Meni je puno bitnije da su konačno postavljeni vremenski okviri za renoviranje Kranjče a to je preduvjet za gradnju Maksimira.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Neka se Kranjča obnovi i ja zadovoljan na nekih 5-6 godinaDrawTube

    Kad su ono rekli da radovi kreću?
  • Robi T
    209
    proljeće iduće godine
  • masacusec
    3k
    Puca mi tuki za HNS, ali ovaj kustić fakat zrači glupavošću i neinteligentnošću. Očito su te karakteristike kriterij za tu poziciju...
  • Draž
    1.1k
    "Kranjčevićeva isto ide bez problema i usporavanja, dodao je. Pri kraju su i imovinsko-pravni dogovori između Nadbiskupije, Vlade i Grada kada je riječ o Maksimiru, a u pripremi su i papiri za veliki međunarodni natječaj" - rekao je Tomašević na konferenciji za medije
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ti razgovori su pri kraju već 4 mjeseca plus kaj mi nije jasno o čemu razgovaraju s obzirom da su čestice na kojima su stadion i pomoćni tereni u vlasništvu Grada.
    Na koji način Kranjčevićeva ide? Najavili su radove, što se od tad događalo da to navodno ide.
  • Robi T
    209
    Za divno čudo sve ide nekom svojom dinamikom(Kranjča i Maksimir) kako je u početku i najavljivano.
    To kaj smo mi nestrpljivi i kaj bi htjeli da sutra krenu bageri...to je neka druga priča...
  • Papastrumf
    9.4k
    Ti razgovori su pri kraju već 4 mjeseca plus kaj mi nije jasno o čemu razgovaraju s obzirom da su čestice na kojima su stadion i pomoćni tereni u vlasništvu Grada.Mali Zeus

    Nisu. Da je tako, ne bi imali o čemu razgovarati s Kaptolom.
  • Sajla
    3.2k
    novi je nadbiskup od 4. mjeseca pa valjda traje dok on pohvata konce i da svoj blagoslov (ovaj put ne samo u prenesenom smislu :grin:), a nekak sumnjam da mu je stadion prioritet
  • Nolifer
    6.5k
    Možda ima veze i sa zemljištem na Savici vezano za crkvu. Pa zato traje tak dugo, jer su ovi bili protiv gradnje u onom parku, pa sad valjda još traže adekvatno rješenje i nadam se onda blagoslovu novog nadbiskupa za izgradnju stadiona
  • Mali Zeus
    9.3k
    Možda nešto propuštam.
    Attachment
    ZK-19432-GRAD-ZAGREB (1) (58K)
  • Papastrumf
    9.4k

    Baš tako, možda nešto propuštaš. Ne znam što ti nije jasno? Valjda su 15 puta što iz kluba, grada i Vlade potvrdili da Crkva polaže pravo na dio čestica i da to treba pravno riješiti s njima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Baš tako, možda nešto propuštaš. Ne znam što ti nije jasno? Valjda su 15 puta što iz kluba, grada i Vlade potvrdili da Crkva polaže pravo na dio čestica i da to treba pravno riješiti s njima.Papastrumf

    Dobro, o kakvom se pravu radi? S obzirom da je što se tiče vlasništva sve jasno, taj dio nisam propustio.
    Ako je tebi sve jasno zašto to ne podijeliš s nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.