• xyz
    840
    Ne znam tko je broj 15, ali on nije ni za profesionalni nogomet. Primimo dva gola i onda nam slože dvije čiste 1 na 1 s golmanom. Broj 15 ispada kao ratkapa...
  • maddaddam
    2.9k
    Ovaj Kocar sto je zabio za 2-2 je bio kod nas u mladjim kategorijama.
    Soldu prolaze kako se sjete.
  • Ivanmtk
    678
    Sudac ko da je sa bajramskog turnira u Varešu
  • vjeko1701
    5.9k
    Soldo greška za greškom
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tog lika sam prekrižio kad je nakon tekme juniora sa tovarima koju smo izgubili napisao na instagramu “assist” i stavio svoju sliku. Meni je to gore nego da mi je netko šamar odvalio.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Postava koja ni na trenigu nebi igrala skupa. Pero desni bek, Soldo stoper. Kad staviš ovako igrače na pozicije koje nikad nisu igrali, poručuješ im da ne računaš na njih.
  • Orc123
    5.2k
    Izgledamo skroz neozbiljno na terenu sad, sredina Krdzalic, Sucic, Vrbancic ne postoji, pogotovo ne defenzivno....
  • og1986
    2.9k
    Ne razumijem kaj Bišćan radi ? Nitko ne igra na svojim pozicijama. Užasno drugo poluvrijeme.
  • Nino Bule
    11.6k

    Logican zakljucak bi bio da nema tko uci na stopera npr, a zeli izrotirat dostupne igrace da dignu kondiciju
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zato služe pripremne. Prvih 60 minuta dok su svi igrali svoje pozicije (osim Solde) to je dobro izgledalo. Nakon izmjena su se pogubili što je i očekivano kod ovakve postave.
  • Orc123
    5.2k
    Iskreno volio bi vidjeti Maxima jednu utakmicu u sredini. Ima bolju tehniku i nogometnu inteligenciju od velike vecine u kadru....Emreli opet nije u spici nego se previse izvlaci van.....nista novo od njega...
  • Mr Anderson
    5.4k

    Broj 15 je Soldo. Dečko je danas igrao beka pa stopera. Dvije pozicije koje nikad nije igrao, niti će igrati.
  • Orc123
    5.2k
    Kaj Marin igra jos? Isuse nisam ga primjetio opce zadnjih pola sata heheh...
  • miro
    3.2k
    Ajme ovaj Štefulj, pa jel moguće da ga ozbiljno netko razmatra, ma čak i kao 3.rješenje na beku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.