• Crusades1986
    9.8k
    dan jer je jasno da jasnije ne moze biti gdje smo deficitarni...Orc123

    Na lijevom beku?
  • Orc123
    5.1k
    Meni mozda najvece razocaranje dana je bio Marin. Nije se promijenio ni nadogradio igru ni mrvicu....
  • Orc123
    5.1k

    Ne, na lijevom iberlaufu....
  • Benito
    598
    Treba nam jedan još pravi vezni igrač, Bulat to nije, dobar za širinu, Ljubo opet na beku, imamo po tome 3 vezna igrača
  • Patrik11
    120
    Šteta bi bila da sucic skuplja mrvice top igrac je bolje da se negdje razvija nego tu sa klupe da ceka sansu
  • Fićo1986
    973
    Gade mi se komentari pojedinih a i pogotovo komentari na ostalim mrežama...nebi da smo igrali protiv Inter Milana u ligi prvaka....prva pripremna utakmica decki su u jakim treninzima iskusali se svi malo...kaj propada dinamo odma? Svake godine isto....
    Ne kazem da ne treba pojacanja ili da treba netko bit bolji al pretjeruje se u komentarima
  • Patrik11
    120
    Najvise se kritizira Soldu koji je igrao neprirodne pozicije a prosla polusezona mu je bila tek prva seniorska sezona???
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    U ovakvim utakmicama se najbolje vidi koliko su Mišić, Špikić, Perić pa i Francuz iznad ostatka ekipe koja je igrala protiv Kopra. Mišić je izgledao kao da si Zidanea u prajmu stavio da igra protiv slovenskog prvoligaša.

    Svaka čast Topiću, Barišiću, Soldi, Krdžaliću i mladima ali za njih je najbolje da odu na posudbu u Rudeš, Istru ili u Sloveniju. Bolje im je to nego da sjede na klupi u Dinamu jer igrati sigurno neće. Još nisu ta razina, čak ni Vrbančić koji je najbolji među njima.

    Igra sve u svemu dobra prvo poluvrijeme dok je tu bio Mišić. Lijepo se izlazilo iz njihovog pressinga. Kasnije su iz Kopera shvatili da nema smisla ići u pressing pa je Dinamo kružio i držao loptu i po 5 minuta u komadu. Drugo poluvrijeme je otkrilo koliko je klupa tanka što je i Bišćan rekao u intervjuu nakon utakmice. Doslovno je rekao da je drugo poluvrijeme pokazalo kako će nam trebati pojačanja.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    nama je danas iz ovih ili onih razloga nedostajalo 12 igraca, od cega 7 "A" reprezentativaca i 3 u-21. Bez njih se 60 minuta odigralo odlicno pripremnu utakmicu.
    Treba tu naravno par pravih igraca ali ovo je prilika mladima, koje usput svi zele u ekipi, da se dokazu i izbore mjesto u ekipi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jebo rezultate na pripremnim utakmicama. Nekad smo dobivali rangerse, Shakhtare, auxerrove pa i Milana u prijateljskim utakmicama. I znamo kako je poslije izgledalo. Pripremne su tu da se uigra i da se vidi tko je a tko nije.
  • Zagi
    5.2k
    Skoro sve ste rekli osim...
    pohvatio bih Nevistića za igru nogom. On , Maxi , Perić i Miško su baš lijepo kombinirali. Biti će nas jako teško pritisnuti.

    Isto tako, konačno imamo trenera koji stoperima brani alibi dodavanja na bekove.
    Ni sam ne znam koliko sam si kose isčupao na akciju KTC > Moha > izgubljena lopta

    Sučić puno zuji, dobro mu je došla sezona u Zrinjskom. Vrlo zahvalan igrač.
  • Nolifer
    6.7k
    Jedna zamjerka maxsportu, što nisu uspjeli napravit neku grafiku što se tiče rasporeda igrača na terenu da vidimo kako stvari stoje, a ne sami pogađat ko će gdje igrati
  • Ivanmtk
    678
    a iz kvalitete snimke ne možeš ni vidit ko di igra
  • Neki tip
    19.4k
    Na lijevom beku?Crusades1986

    I desnom krilu, čini mi se. Nisam stručnjak pa me možda oči varaju, dosad se to nije baš spominjalo, ali usudim se biti pionir i reći da mi moramo naći desno krilo. Iz Južne Amerike, po meni, ali može i Nizozemac sa surinamskim korijenima. Ono, da je škola Ajaxa, a opet da ima tu brzinu i eksplozivnost potrebnu za krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.