• Orc123
    5.1k

    Nadamo se svi da ne....
  • San Lorenzo
    11.7k
    Prvih sat vremena dobro, nakon toga smo igrali u miksu druge i treće ekipe i izgledalo je kako je izgledalo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Od svih ovih mladih i povratnika s posudbi, najbolji dojam je ostavio Sučić.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    imalo je to smisla dok je igrala "jaca" postava, kasnije nas Zagorac spasio poraza

    nego prisjetimo se legendarne izjave od rije par mjeseci, autor je svima poznat

    A da sam ja u Zagrebu, lijevog beka igrali bi Bočkaj ili Štefulj
  • Ivanmtk
    678
    Ima tu previše igrača koji nisu dovoljno dobri ni za rotaciju. Soldo, Štefulj, Marin, Emreli prvi. Vrbančić, Sučić, Topić, Krdžalić posudba.
  • Orc123
    5.1k
    Posluzila tekma da se decki rastrce i to je ok. Vidjelo se da ima tu puno igraca koji ce trebati otici, sto neki na posudbe, a neki s raskidom ili u nekom free transferu. Sve sto smo vidjeli smo i znali. Jedina novost je da je Maxim odusevio s loptom u nogama i tehnicki moze igrat bez brige u vezi, strasno nogometno inteligentan. Kakav je pod pritiskom i u defenzivi to ne znamo. Trebalo bi malo radit s njim na fizickoj komponenti da dobi malo mase ukoliko ce ostat na stoperu, inace bas ga je uzitak gledati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ajme ovaj Štefulj, pa jel moguće da ga ozbiljno netko razmatra, ma čak i kao 3.rješenje na bekumiro

    Njegov stari je rekao da je nazadovao jer je cak 2 puta imao koronu, trebamo se strpit za ponovan povratak u formu :sweat:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Soldo igrao na neprirodnim pozicijama, od Marina smo svi znali da nema nista, Emreli je dosao tek u nedjelju tako da ne bih sudio na osnovu pola sata

    A gle, netko mora i ostati i juniorima i kao 3. ili 4. opcija, ne mozemo sve dati na posudbu

    @Orc123

    s kime bi raskinuo od ovih danas? (osim Stefulja :rofl: )
  • Droljo
    5.1k
    Štefulj nije ni za 4. ligu. Strašno loš igrač. Ne znam kaj bi rekao.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Valjda je jasno da ovi dečki koji su tu silom prilika neće igrati na jesen u Dinamu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nebi Emrelija otpisivao radi ove utakmice, prekjučer se priključio. Sučića bi ostavio za rotaciju. Vrbančić je isto igrao na neprirodnoj poziciji, a on je još junior. Marin razočaranje, opet. Francuz odličan dok ga nisu maknuli lijevo i uparili ga sa Soldom. O Soldi teško bilo što reći kad je igrao dvije neprirodne pozicije.
  • SAS1987
    13.5k
    Njegov stari je rekao da je nazadovao jer je cak 2 puta imao koronu, trebamo se strpit za ponovan povratak u formuNitkoBitan

    Da da, bio bi u kombinacijama za Trabzonspor da se cjepio :lol:
  • xyz
    840
    Nije toliko zabrinjavajuća današnja igra i rezultat nego broj poluigrača koji su na pripremama prve momčadi. Bišćan je još to sve ispremiješao i napravio musaku u kojoj se nije znalo tko pije, a tko plaća. Sezona kreće za dvadesetak dana i krajnje je vrijeme da se vide neki potezi u slaganju momčadi. Ovo što sada imamo 13-14 igrača koji mogu participirati u jačim utakmicama i 15 ostalih za koje mi nije kasno lako su dobili ugovor uopće.
  • Nolifer
    6.7k
    Doima sam da je to još sve uigravanje i ne treba odmah bit prekritičan već na drugoj pripremnoj tekmi. Znaju oni kaj rade i sviđa mi se to, kaj nisu srljali bezveze, nego su na početku tražili kroz passing rješenja i vraćali golmanu loptu.

    Drugo poluvrijeme nisam previše stigo gledati, jer sam otišo na trening.

    Tak da veseli me što ima dosta mladih i treba im dati priliku.
  • Orc123
    5.1k

    I dobro da nisi gledao drugo....nije se imalo sto vidjeti. Vidjet cemo za tjedan-dva...ali ja jos uvijek se nadam da ce se neke kriticne pozicije rijesiti kroz koji dan jer je jasno da jasnije ne moze biti gdje smo deficitarni...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.