• Droljo
    4.8k
    Možda osluškuju bilo naroda pa ispadnu vrh kad naprave ustupke prema navijačima zbog javnog mijenja.. demokracija kao
  • NitkoBitan
    11.8k
    Anketa na instagram stranici @dinamozag2. Uzorak od sigurno 2-3 tisuce ljudi, vecinom mladih.

    Treba imati na umu da dio ovih koji su stavili da nece jer im je preskupo ne bi uzelo ni da je jeftinije, ali svejedno je porazno da vise njih kalkulira zbog cijene nego sto ih je sigurno da ce uzet.
    psgt3gtp9pvsotz8.jpg
  • Guinness
    1.9k
    Anketa na instagram stranici dinamozag2. Uzorak od sigurno 2-3 tisuce ljudi, vecinom mladih.NitkoBitan

    Uzorak od sigurno 2-3 tisuće ljudi, većinom ljudi koji ne idu na utakmice redovito ili idu na europu

    Mašen ceo fudbal, opet. Ajmo dalje
  • NitkoBitan
    11.8k
    Bumo vidli od 4.7. pa na dalje jel "masen ceo fudbal".
  • Bosna86
    11.6k
    Najveći gubitnik je Tribina Sjever… Tu će doći ljudi koji se ne uklapaju
  • DrawTube
    2.8k
    Znam da se ime Dinamo treba brendirati i da je vrijeme jeftinih ulaznica i pretplata prošlo, ali za ovakvu cijenu neka bar stave više Wca i poboljšaju ponudu hrane i pića dok još čekamo Kranjču koju klub ne financira

    Neki kao da zaboravljaju da igramo na valjda najvećem ruglu u Europi gdje stavljaju TOI Wce koji nakon tekme smrde po ustajaloj pisalini i govnima
  • Droljo
    4.8k
    Najveći gubitnik je Tribina Sjever…Bosna86

    Ili dobitnik. Neka 20 % tih nepripadajučih prihvati postulate navijačke tribine i krene na gostovanja eto plusa za grupu...
  • Guinness
    1.9k
    Bumo vidli od 4.7. pa na dalje jel "masen ceo fudbal".NitkoBitan

    Misliš da je relevantno uzeti u obzir broj prodanih godišnjih karata ili prosječnu posjećenost ligaških utakmica?
    Obojica ćemo se složiti da će broj prodanih godišnjih ove sezone sigurno biti najmanji u posljednjih 5 sezona kad su bile dostupne.
    Slažem se da je skok cijene previsok za Zapad, ali ne mogu se složiti da je cijena (pre)visoka za Sjever. Također, ne smatram da su ankete na Instagram stranicama sa velikim brojem pratitelja relevantne za donošenje bilo kakvih zaključaka, niti pružaju reprezentativan uzorak, s obzirom na profil ljudi koji prate takve stranice i aktivno sudjeluju u njihovom radu.
  • superSantos
    2.6k
    ne domaćoj, nego bas svakoj… Od sela do metropolaBosna86

    +, sve domaće i sve gostujuće u prošloj sezoni
  • Bosna86
    11.6k
    Na tebe sam i ciljao, ljubi brat
  • Papastrumf
    9.4k

    Da bi ovo mogao odraditi, čovjek mora imati dobro plaćen posao i ono još važnije, bez žene i djece. Čut ćemo se kolega za godinu, dvije :grin: ali svaka čast na ovome.

    Ja sam 05/06 propustio samo prvo kolo u Vinkovcima jer sam zaspao na vlak :grin:
    Al to je bilo lakše jer nije bilo europskih te sezone.
  • Schpatz
    359


    Bacio sam malo pogled, koliko sam stigao i mogao...Tipa Poljaci jos nemaju tocno definirano koliko im je godisnja ulaznica, imaju samo srebrne i zlatne pakete koji ukljucuju i hranu i cugu na stadionu. Ali za cijenu jos nista ne pise.

    Ferencvaros ima komplicirano, uspio sam saznat da im je dnevna karta za ultras tribinu 9€. Za ligaske susrete.Onda imaju podijeljeno na sektore 4-3-2-1. S time da je za sektor 4 karta 13€ i onda se dalje povecava cijena sto se ide prema sektoru 1. Studenti i penzioneri imaju popust. Tipa nije karta 13€ nego je 11,50€ za njih. Invalidi imaju kartu za samo 5€. Znaci, 162€ kosta ultrase samo za 18 domacih ligaskih utakmica. Dakle, tesko da je godisnja tamo manja od 120-130€ s Europom. Ako nije i vise kada je Europa u pitanju, jer je logicno da su karte skuplje za Europu nego za ligasku tekmu. Isto tako je i za sektor 4 gdje bi covjek morao izdvojit ca 240€ za 18 domacih tekmi s Europom vjerojatno i preko 300€ sto znaci da je tesko da im je godisnja puno manja od nase. Ali to je kalkulacija.

    Ono kaj sam uspio je iskopat na brzinu je FC Porto. Prodaja iskljucivo za clanove kluba. Imaju dva paketa. Jedan paket ukljucuje sve, drugi paket iskljucivo ligaske utakmice. Za Ultras tribinu je 165€ za sve odnosno 135€ samo za ligu. Onda se krece od 200€, 230€ za gornje etaze stadiona pa do 390€ za centralni dio. 325€ kosta obiteljska karta.

    Onda sam bacio pogled malo i u susjedstvo i na godisnje karte od C.Zvezde. Sjever im kosta 125€ godisnja, 215€ je istok i zapad ca 260€. S time da imaju i neke skupe opcije za 670€ i za ca 1800€. I iskljucivo se clanovima prodaju.

    Tak da ono... Sjever je prihvatljiv, mozda za Zapad da se spusti za 50tak eura. Ja i dalje stojim pri toj tvrdi da Dinamo vrijedi te novce jedino je problematika ta kaj smo se mi odvikli od placanja takvih cijena ulaznica jer preko 15 godina placamo sitnis za utakmice Dinama. Realno.

    Sve skupa moglo se tu napravit od strane dinamovog marketinga pametnije i podijelit na sektore Zapad i sredisnji dio ostavit tih 300€ a jedan rubni sektor pretvorit u obiteljski sektor a za drugi rubni sektor dat povoljniju kartu od 250-260€ npr. I to je to.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Onda sam bacio pogled malo i u susjedstvo i na godisnje karte od C.Zvezde. Sjever im kosta 125€ godisnja,Schpatz

    Imaju popust za proslosezonske vlasnike godisnjih ulaznica. Sjever im je sa tim popustom 80 eura, za ostale tribine nisam gledao. U tih 80 eura imaju 3 utakmice grupne faze LP, ali opet nemaju 3 kvalifikacijske kao mi.
  • Bosna86
    11.6k
    obrisan komentar
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Slovan vec sam pisao, al sad kad znamo nase:

    Sjever 120 eura bez popusta, djeca do 15 50% (51 eur), invalidi i penzioneri 30% (71 eur) i vlasnici godisnje iz prosle sezone 15% (102 eur)

    Sektori u kutu - 144 eur, 61 eur, 86 eur i 122 eur

    Istok - 192 eur, 82 eur, 114 eur, 163 eur

    Zapad - 288 eur, 122 eur, 171 eur, 245 eur

    Ako spadas u 2 kategorije za popust (vlasnik proslosezonske + djete/penzioner/invalid) popusti se zbrajaju pa moze bit i jeftinije. Godisnja ne vrijedi za europska natjecanja, ali su vec prvu kvalifikacijsku ipak ukljucili. Pravo prvookupa za eventualnu grupnu fazu, 10% popusta u fan shopu. Kup ukljucen.
    Stadion star 3 godine, gledat Tolica uzivo - neprocjenjivo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.