• Tercel
    420


    Poslao sam upit u klub po tom pitanju pa objavim odgovor kad ga dobijem. Prošlu godinu je isto bilo navedeno u objavi o godišnjima, ove godine ne piše. Vjerojatno se i dalje može, ali neka potvrde.
  • xavier
    11.2k


    1. naravno da ne možeš kupiti i sebi jer koja bi onda bila poanta "prvokupa"
    2. ako nisi ulovio, mogu se kupiti i online pa ne trebaš nikud "ići"
  • flexXy
    2k
    Meni je bezobrazno bilo kakvo dizanje cijena ulaznica dok se ne rjesi sljedece:
    1. Ulaz na stadion di te pretresaju kao da ulazis u guantanamo i na vecini hnl tekmi sa otvorenim jednim ulazom da se napravi guzva eto reda radi
    2. Da se mogu na stadionu barem popisat kao covjek da me ne zaprsnu vodom pisoari
    3. Da se moze popit piva
    4. Bar jos jedan stand za cugu da se ne ceka pol sata da dobijes jbni sok

    Ovo sto sam naveo nije problem dotrajalog stadiona koji je prica za sebe nego ciste organizacije.
  • SAS1987
    13.7k
    a tribina još jednu godinu starija bez većih naznaka izgradnje...Bruh

    Prema tome bi zapad gore trebao biti skuplji od zapada dolje. Jer je noviji :smile:

    Glupa odluka da se ne prodaju ulaznice za sjever i zapad gore. Koliko god malo ljudi bilo izgleda stadion puniji kad je barem minimalni broj ljudi na tribini.

    Ne ciljam na cijenu ali način odlučivanja o godišnjim te pogotovo komunikacija oko njih je napravljena amatersko.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Preveliki je to skok u cijeni za godišnje karte. 60% poskupljenja karata je baš drastični skok, a nikakvih pomaka glede stadiona i usluge nema. Uvijek uzimam godišnju, uzeti ću je vjerojatno i sada, ali mislim da su pretjerali. Nekad je bila prejeftina za sve tribine, sad mi se čini preskupa.
  • Sljeme
    1.9k
    Ne vidim smisao u tolikom dizanju cijene godišnje, po meni je bolje da su ostavili sve ko lani. Mislim da bi bilo dobro imat čim više godišnjaka, a ovim potezom bude ih manje nego prije. Razumijem da se jeftinim kartama na neki način obezvrjeđuje proizvod, ali uvjeti su takvi kakvi jesu.
  • indijanac
    36
    Ako netko zna...
    Se može godišnja kupit karticom na TP?
    Su dali mogućnost plaćanja na rate?
  • Crusades1986
    10k
    Do sad je svake godine bilo moguće, trebalo bi i ove.
  • Nino Bule
    11.7k
    Digli su cjene jer od 5000 prodanih pretplata na 90% utakmica je dolazilo mozda 2000 do max 3000 godisnjaka, dakle vise od pola dođe do na 5,6 utakmica u godini, ocito je onda prejeftina
  • NORTE
    9.6k
    60% poskupljenja karata je baš drastični skokMr Anderson
    Za sjever dolje je poskupljenje nešto više od 65%.
    Za zapad nisam provjeravao jer me ne zanima.
  • The Undertaker
    4.3k
    Koja logika stoji iza razmišljanja ljudi koji plate godišnju i dođu na 10% utakmica? I što će napraviti sad kad su cijene 60% veće:
    - kupiti novu pretplatu i ići na 90% utakmica
    - neće kupiti pretplatu i opet ići na 10% utakmica sa pojedinačnim kartama
  • Sljeme
    1.9k
    Digli su cjene jer od 5000 prodanih pretplata na 90% utakmica je dolazilo mozda 2000 do max 3000 godisnjaka, dakle vise od pola dođe do na 5,6 utakmica u godini, ocito je onda prejeftinaNino Bule

    Pa ti koji su slabo išli na tekme, slabo budu išli i dalje. Samo ćeš imat manje prodanih godišnjih nego prije. Ovo ima smisla jedino ako je klubu cilj zarada na pojedinačnim kartama čiju cijenu također namjeravaju dignut. Ne slažem se s tim jer mislim da dok god imamo ovakav stadion s ovako lošim uvjetima, nije u redu dizat cijene.
  • Nino Bule
    11.7k

    Isplati im se, nek odu na 4 europske, dva hajduka, i jos koju hnl utakmicu i isplatili su je, pa imamo na forumu ljude iz njemacke s godisnjom koji dođu na europu i derbije s cime naravno nemam nikakvih problema ali vjerovatno iz kluba vide da hrpa ljudi s godisnjim ne dolazi.

    Ja sam iz tog razloga bio za to da godisnja vrijedi za pretkola i hnl/kup a za skupine europe da imas pravo prvokupa, i onda za hnl stavis neku pristupacnu cijenu tipa sjever 300 kn, zapad dolje 600 i nju kupe oni koji ce stvarno ici na svaku utakmicu, ovako ti prodaja godisnjih ovisi o tome hoces li uhvatiti skupine LP sto je glup model prodaje.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Sto se tice poskupljenja ulaznica, mislim da tu veliku ulogu ima i uvodjenje eura. Da su ostavili proslogodisnje cijene i odradili konverziju za sjever dolje bi cijena godisnje bila nekih 70ak eura, sto je u najmanju ruku smijesna cifra.

    Tko zna mozda nekome ne ide konverzija :lol:

    @NORTE koja bi po tebi bila prikladna cijena? Ja ne bih isao preko 100 za clanove.
  • Nino Bule
    11.7k
    Samo ćeš imat manje prodanih godišnjih nego prije. Ovo ima smisla jedino ako je klubu cilj zarada na pojedinačnim kartama koje također namjeravaju dignut.Sljeme

    Pa sama cinjenica da ce imat vise karata za slobodnu prodaju u skupini europe znaci vecu zaradu, naravno to ne znaci da nece i jos dignut cijene pojedinacnih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.