• Keyser Soze
    8k
    Tovari su već počeli slavit njegov dolazak
  • Droljo
    4.8k
    Skupili se na rivi?
  • marcio amoroso
    32k
    Mislim da su se sa Vuškovićem dobro zeznuli i da su mu forsiranjem u seniorima oborili cijenu. Nema više šanse da dobiju 10 milijuna, ali bez obzira na to mislim da će složiti jako dobru momčad i da mi moramo biti baš oprezni. Već sada su dobri, a sigurno će se još pojačati. Nadam se da mi to sve pratimo i da ćemo u sljedeću sezonu također ući jači.
  • maddaddam
    2.9k
    Šarlija i Dolček za sada? Ili sam nešto propustio?
    Elez se vraća u zadnju liniju, on im je daleko najpouzdaniji branič.

    Edit.

    A identičnog stava su na Pampasu i po pitanju Mihaela Žapera. Nije tajna da je Hajduk pokazao određeni interes i da bi ga Leko rado doveo na Poljud. No, kako stvari stoje, to će se dogoditi isključivo ako Lukša Jakobušić "izuje iz cipela" društvo s Pampasa.
    Nakon što je Žaper svojevremeno bio na meti Dinama pa su u Osijeku spustili rampu, identičnog su stava i oko interesa Hajduka, barem kada je u pitanju ono što se spominje u kuloarima kao odšteta koju su Splićani spremni platiti za kapetana Osijeka, jer službena ponuda nije stigla.
    "Ne trebaju se niti truditi da sastave ponudu ako ostaju pri takvoj cifri", poručili su iz Osijeka.

    Lessie

    Izgleda da su nudili kašetu brokava za Žapera.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Tovari po portalima pišu da Osijek traži 1 mil. za Žapera. Prije bih rekao da su to njihovi snovi i da oni nude milju, a Osijek traži dosta više. Da prodaju svog kapetana konkurentu za 1 milju samo bi pokazali nisu dostojni svrstavanja u veliku četvorku jer bi se naguzili za siću.
  • Eduardo
    17.3k
    "Uzeo" u smislu da je već gotovo?Neki tip

    Takav dojam stječem nakon niza komentara koje sam pročitao jučer i danas.
  • Droljo
    4.8k
    Puno tu faktora može utjecati. Zadnja godina ugovora, ako igrač izrazi želju za odlaskom u hajduk malo tu klub može napraviti. Jedino napraviti od njega primjer i držat ga godinu dana na tribinama. Možda se uključiti u tu igru ako ide za milju. Jedan destruktivac u vezi bi nam sjeo kao budali šamar. + Janković
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Bome, fino su oni to slozili. Prvo ih natambura Bjelica pa mi dvaput za odlican pocetak sezone.
  • SAS1987
    13.3k
    I jos oh cekaju Osijek te Rijeka :lol: I neki novi svemirci u europi :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Izgleda da nakon Džeke u Hajduk ne dolazi i Perišić :rofl:
  • immerwieder
    1.2k
    lagano osipanje iz hnl-a,
    Urata iz Varaždina u Maribor,
    Čović ne brani više za Belupo
  • deda
    27.6k
    Bralić, Radošević, Suk otišli iz Gorice
  • maddaddam
    2.9k
    Bralić, Radošević, Suk otišli iz Goricededa

    Baš mi čudno da su pustili radoševića :gasp:

    gunte3m0gpuy4glw.jpeg

    Taj oštar pogled, IQ Einsteina, refleksi Neuera i skok pantera… nije mi jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.