• vjeko1701
    5.9k
    Ma kolko se sjećam, davno se pisalo da Ibričić želi s Džekom završit karijeru kod njih...iliti da im ga obećava dovesti sa sobom kad se vrati.
  • Nolifer
    6.7k
    Back to life, back to reality....

    Jedva čekam da krene.... :love:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znači li to da ćete dovoditi još jednog vratara?

    - Ne. Mi smo zadovoljni s Lučićem. Buljan i Toni Silić su također s nama, a kad se vrati Lovre, to će biti to.

    Znaci ipak nista od neuera
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sportski direktor Osijeka Ivica Kulešević na upit novinara je potvrdio da se Hajduk zanima za Mihaela Žapera.
  • DrawTube
    3k
    Mađar lagano zatvorio pipu, uz višestruko veće troškove održavanja Pampasa zanima me kako će Osijek kročiti kroz ligu ovih par godina

    Ne znam kakva im je akademija, ako uspiju jednom u dvije godine prodati nekog za 3 mil € dobro je
  • Captain America
    14k
    Ne znam kakva im je akademija, ako uspiju jednom u dvije godine prodati nekog za 3 mil € dobro jeDrawTube

    Imaju dobru akademiju, uzeli su naslov ove godine u kadetima.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ima priče iza toga. Znam već neko vrijeme da su se ovi angažirali oko toga, ali nisam mislio da će bit ozbiljno. Nemojte se iznenaditi ako potpiše
  • BBBaranja
    1.9k
    Žaper definitivno odlazi iz Osijeka ovo ljeto,to znam iz izvora bliskih igraču..Andy mu je rekao da ništa ne potpisuje s Osijekom,da će se pronaći angažman najvjerojatnije inozemni..
  • Jurki
    8.7k
    Navodno Beckenbauer ne zeli potpisati s Psg-om.
    Ide on uskoro u nk primorac stobreč.
    Jos jedan Juda i izdajnik prgave familije.. kako ga nije sram.
  • The Undertaker
    4.1k
    Koliko ja znam, Hajduk je morao uzeti kredit dok mu ne legnu rate za Biuka tako da teško da mogu platiti odštete dok se ne proda Vušković. PItanje je da li i tada s obzirom da im godišnje treba 8-10 mil. eur transfera da bi bili na nuli.
  • Captain America
    14k
    I Nikoličius im je poručio da malo smire doživljaj s Perišićem, Džekom, Morom... Levy sigurno neće dati Perišiću raskid ugovora kad ga sutra može prodat. Perišić je nama jučer bio drugi najstariji na terenu, a fizički je izgledao najpripremljenije od svih. Ima sigurno još 2 godine nogometa liga petice pred sobom.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jos jedan Juda i izdajnik prgave familije.. kako ga nije sram.Jurki

    Blefer ce prodat pricu da je odbio silne milijune jer imaju stabilnu financijsku situaciju, to je najbolje za maloga bla bla... postat ce narodni heroj.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Perišić je nama jučer bio drugi najmlađi na terenu, a fizički je izgledao najpripremljenije od svih.Captain America

    Koji odraz, vidi se da je igrao odbojku na pijesku.
  • Zagi
    5.1k
    Ma teško. Ovi dolje ga vide kao vreču novca iz koje bi došla prava pojačanja.
    Nikog dole ne zanima razvijanje mladog igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.