• Captain America
    13.9k
    Problem je i u psihološkim testovima na liječničkim pregledima prije autoškole. Govorim iz svog iskustva jer me psiholog pitao što studiram i kad je čuo di sam, odgovor je bio da nema potrebe nastavit s testom jer sam sigurno okej i poslo me na ostatak pregleda.

    Da bi do tridesete minute pobili pola rimaDroljo

    Nisi pažljivo gledao jer je eksplicitno rečeno da u eksploziji nitko nije stradao :wink:
  • serbus
    3.6k
    Evo danas sam išao tamo kupiti poklon za dječji rođendan i opet osim unesrećenih najebe mali čovjek.

    Bogec od zaštitara 50plus sad lagano kruza po parkingu.
    Ja se divim mozgu koji ga je danas u podne tamo poslao da šeće među autima.
  • Dino
    2.2k

    Problem je i u psiholoskim testovima ondje gdje studiras, a kud nece bit u onima za autoskolu.

    Nasem kompletnom drustvu je potreban remont jer nasrecu standard zivota raste, ali mi s mentalitetom sirotinje i seljaka nismo spremni na takvo nesto.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jel pije iko ista ovdje ekipa, jesuli godišnji krenuli. Čekam Ko zapeta puška 1.7 i pravac hr na more. Ako ima neko za preporučiti neko dobro pivo, lokalno bio bih zahvalan.
  • Infinity
    15.2k
    Preporucujem da ne pijes Ozujsku i Karlovacku, a od ljutog Maraskin Pelin :rofl:

    Salu na stranu, meni je sjedalo Vukovarsko, ali ne znam koliko je cesto dolje na Jadranu :grin:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Vukovarsko vrh.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni je Kaltenberg na obali bio dobar, to vecinom piju i lokalci :lol:
    Pridruzujem se upozorenju za Maraskin Pelin, Zuju i Karlovacko, a dodajem podravkin "ajvar" (iako nije povezano). Ima dosta craft pivi svugdje sada pa ako ti cijena nije bitna..
  • Charlie Braun
    16
    Sumnjam da može Vukovarsko naći na moru ljeti, ne proizvode oni velike kolilčine.

    Ali ako sam dobro polovio, ideš u Istru - imaš tamo par dobrih craftova, Bruman svakako, a i Bura Brew ok. Od raširenih imaš Istarsko specijalno, posve solidno.
  • Crusades1986
    9.8k
    Prije bi se odrekao alkohola nego popio Karlovačko od kad su sponzor ovima dolje.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    cak i to na stranu, jednostavno su pali kvalitetom drasticno. Moj kum je pio karlovacko redovno, dam mu izbor Karlovacko il Paulaner i opet uzme Karlovacko.. zadnje 2 godine ga vise ni ne kupuje :lol: nogomet ga ne zanima, ali je hajdukovac rekreativno
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dečki hvala vam puno, ja kad sam bio u zg baš sam se oduševio vukovarskim, craft piva volim probati ali mi nikad nisu bili ono tipa popiješ 4,5 sa društvom. Glava sutra Ko cocin bubanj Haha a cijena uvijek igra ulogu. Zuja i karlovačka uvijek sjednu. Ma da se razumijemo, svako pivo hladno je uvijek dobro došlo. Vukovarsko nisam našao prošle godine, pio ono velebitsko tamno,bas dobra pivčuga A pelin badelov onaj antique mi je prva liga. Charlie da istra, Pula. A ako iko bude tamo momci, prva i druga runda su moje
  • Krizy
    36.2k
    Koje vam je najgore od stranih?
    Za naša piva znamo :rofl:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    e to stvarno nisam znao, i sorry na brzini malo čas. Do mene
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Koje vam je najgore od stranih?Krizy

    Tuzlanski pivo. Uvjerljivo najgore. Doduše meni nije strano, ali velikoj većini je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.