• seljak86
    2.4k
    Daj pojednostavi na HNL i Europu....
  • Captain America
    14k
    Ovo je odlična ideja s godišnjom samo za HNL. Bit će sigurno osiguran prvokup za godišnjake pa za članove i na taj način se klub osigura da ako vlasnik godišnje ne može na europsku, drugi dobivaju mogućnost doć do ulaznice. Jedino se nadam da će se moći prvokup za godišnjake i članove iskoristit online umjesto odlaska fizički na karatanu.
  • bluepower86
    822
    Ne treba komplicirat i izmisljat toplu vodu treba stavit obje mogucnosti(dvije verzije godisnjih) ili ostat po starome.
  • bongo
    674
    Kod mene osobno je glavni razlog kupovine godišnje upravo komocija da ne moram za svaku tekmu razbijati glavu oko ulaznice. Ovako ako će se za svaku europsku tekmu morati dolaziti na karatanu nije baš primamljivo niti je vremenski jednostavno. Da ne spominjem da ima puno ljudi koji redovno dolaze na utakmice, a da nisu iz Zagreba…
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa to bar nije nikakvo izmisljanje tople vode 95% klubova funkcionira na jedan nacin, a mi smo do sada izmisljali toplu vodu, godisnja treba vrjedit za ligu i kup i eventualno euro kvalifikacije, za sve ostalo (euro skupine i play off, gostovanja) godisnjaci trebaju imat prvokup
  • deda
    28k
    Pa uzet ćeš ju online.
  • blue heart 72
    1.4k

    Ne znam da li stvarno pitaš kaj mislim ili je....

    Svejedno ću se potruditi detaljnije napisati kaj sam mislil. Znači idemo kronološki. Uzmem običnu godišnju kartu (npr. sjever) koja vrijedi za HNL, kup i pretkola Europe, cijena je recimo 60€. Prošli smo u Play off, znači slijede nam 4 sigurne tekme, recimo da je cijena pojedinačne karte 20€, imam mogućnost da za 40 € nadoplate osiguram sve ulaznice do Božića ili za 80€ do kraja sezone. Ta mogućnost postoji samo do početka grupne faze. Nakon toga ono što je većina već navela, pravo prvokupa za članove i to je to. Ne vidim zašto bi taj princip u današnje vrijeme bio neizvediv. Naravno da bi to sve trebalo biti omogućeno online preko službene stranice kluba
  • The Undertaker
    4.1k
    Ovo o čemu pričate (zasebne godišnje samo za HNL i za sve utakmice) već je postojalo prije korone (2019.). Sad kad korone nema, vjerovatno će opet uvesti taj model. Mene zanima isključivo godišnja za sve utakmice bez ikakvih naknadnih kupovina i zajebancija.
  • Yery
    72
    Ako nam clanska vrijedi do 07/203 znaci li da sa 1.7 presatje clanstvo ili vrijedi cijeli 7. Mjesesec ?
  • deda
    28k
    Cijeli srpanj
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mene zanima isključivo godišnja za sve utakmice bez ikakvih naknadnih kupovina i zajebancija.The Undertaker

    I ako bude godisnja iskljucivo za HNL sa prvokupom za europske opet ces to kupit jer te sve zanima :wink:
  • seljak86
    2.4k
    Ja ne kužim koji se k ovdje komplicira. Nek bude godišnja jeftinija za HNL i Kup, a za to sve i još europska natjecanja nek bude skuplja godišnja. Kaj se ima komplicirat ono kaj je jednostavno...
  • The Undertaker
    4.1k
    Naravno da ću kupiti ali, kao što kaže kolega, ne komplicirajmo oko jednostavnih stvari.
  • ksapi
    2.2k
    Ne razumijem uopce koja je poanta toga da godisnja ne pokriva Europu, pogotovo ako je skuplja opcija. S tim stvarno ne treba komplicirati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Mislim da smo jedini klub koji je imao dvije vrste godisnjih, to je prava komplikacija koja se mozda cini normalna iz nase perspektive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.