• Gelipter
    3.5k
    Boysi su u nekoliko poruka s tribine imali stihove Azre pa mi ovi komentari o Štuliću nemaju smisla. No, to je uvijek ona priča možemo li umjetnika odvojiti od njegove glazbe iako Azra nije samo Štulić.

    Meni se glazba na tekmama većinom sviđa. Puno je to bolje posljednjih godina po mom skromnom sudu i ukusu. Kombinacija zagrebačkog rocka, navijačkih Dinamovih pjesama i pjesama koje povezujemo uz Dinamo, a nisu nužno navijačke. Ja bih unutar svih tih kategorija jednostavno dodao još neke koje su odlične, a sad se ne puštaju kao što su: Jug od Pipsa, Zajedno za Dinamo, JeDINA Moja ljubav i od Šanka koju pjesmu možda, ubacio bih još neke od najljepših zagrebačkih šlagera kao pokazatelj da je Dinamo gospodski klub. Može i neka strana stvar dobra za nabrijati se, ali onda da je stvarno čudo pjesma.
  • SAS1987
    13.7k
    Blažičkovo plakanjeMali Zeus

    I Blazickovi monologi nakon 80-te minute u kojima se ulizuje Mamicima.
  • Mali Zeus
    10.3k
    I Blazickovi monologi nakon 80-te minute u kojima se ulizuje Mamicima.SAS1987

    Može i to. :D
  • Fićo1986
    992
    top,al nek se i spot vrti na semaforu :rofl:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Iako ih ne preferiram baš, ovu pjesmu volim čuti u bilo koje doba i bilo gdje pa tako bih volio i na Maksimiru prije tekme ili na poluvremenu svejedno :)

    https://www.youtube.com/watch?v=Zo0eIrWKAX4

    ...i da me moja draga ostavi, ne bih ostao bez ljubavi...
  • Fanboy
    2.2k
    Ja sam emotivno vezan za one lijepe gospodske pjesme....Jasno, treba izabrati trenutak.

    Ali bilo bi brutalno kad bi komentator na tekmu sa tovarima rekao : A sad još jedna za sve Dalmatinske studente u našem lijepom Zagrebu...

    I onda pustite Robića i vraćam se Zagrebe tebi

    Inače sam uvijek volio još od Cibone, tj Smogovaca onaj popratni hit iz vesterna 7 veličanstvenih.

    Ima glazbe za sve, treba samo ovisno o prigodi potrefit.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Inace od ove pjesme "Zagreb, Amerika u malom" mislim da mozemo napravit svoju verziju "Freed from desire" gdje bi dizali ruke na dio "Tko je za Zagreb/iz Zagreba ruke u zrak" i poludjeli na "Zagreb, Zagreb, Amerika u malom, Zagreb".
  • Nolifer
    6.9k


    Zanimljiva playlista.... Za svakog po nešto...
  • Bruh
    901
    Vidio sam bijes tvrdih momaka, demonska igra odbačenih ljudi

    Kakvo nam je stanje u društvu, dinamu i državi prikladnije bi bilo uvijek ista priča ; )
  • Dino
    2.3k
    Fokusirati se iskljucivo na zagrebacku glazbenu scenu, a onda po potrebi i prilici ubaciti strana djela. Kolko god neke pjesme bile brutalne s glazbene strane, jednostavno nemaju previse veze s Purgerajem koji bismo trebali njegovati.Dino

    Kad sam ovo rekao, mislio sam na playlistu s danasnje tekme futsala. :smile:
  • Bruh
    901
    Netko čuo il vidio zahtjeve... svirala beti jurković ivo robić (da bil sam slucajno napisao fabijan) i srebrna krila sad
  • San Lorenzo
    12.1k
    Nije glazbena želja, ali htio bih službenog spikera sa Futsala i na velikom Dinamu.
  • MicDrop
    8
    Ljudi smo dogovorit ćemo se ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.