• Mr Blue
    3.3k
    Ne moraš printati, dovoljno je pokazati QR kod karte s mobitela.
  • Crusades1986
    9.6k
    Imaš ranije gore napisano, ne trebaš printat
  • Mr Blue
    3.3k
    ‼️ [Važna obavijest za sve Dinamovce!] U petak, 12. svibnja, na dan tekme protiv Novog Vremena karte se neće moći kupiti na blagajni Doma sportova! Razlog je očit: Sve karte za utakmicu rasprodat će se u pretprodaji!

    Ostalo je još svega nekoliko stotina ulaznica za tekmu koje možete nabaviti na CoreEventu, u BBB Fan Shopu u Ilici 37 (otvara se u podne) i u CB Jet Star u kojem će se večeras održati 23. Dinamov pub kviz (za sami Kviz se nažalost više ne možete prijaviti jer su mjesta popunjena).

    Svi vi koji ćete ostati bez vrijednog papirića za, nadamo se, povijesnu tekmu našeg Kluba, istu ćete moći pratiti preko livestreama na našem YouTube kanalu.

    345643808_621670256510128_3752198365028404116_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeFH8Y_kmDaGb4frHg5QXCPT3MVIUPHy5yPcxUhQ8fLnI3lW9ykFa9xxAQB8T1DI6rRHjIn7xWWOyYBJGZjvOWSC&_nc_ohc=AIT2qpZIhy8AX-Q2kTn&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfAAW_DWTTlh-rLkYGlFb6yrftwP7C9O0AsgF8af7dEttQ&oe=6461D284
  • NORTE
    9k
    Svi vi koji ćete ostati bez vrijednog papirića za, nadamo se, povijesnu tekmu našeg Kluba, istu ćete moći pratiti preko livestreama na našem YouTube kanalu.Mr Blue
    Ili bez QR koda haha.
    Šteta da ovakva utakmica neće biti i na MaxSportu (prenose Square - Olmissum), ali u finalu nas neće moći izbjeći.
    AJMO PLAVI!
  • plavi67
    920
    kakav će to kaos biti, ko će dočekati ulazak u dvoranu
  • Mr Blue
    3.3k
    na MaxSportu (prenose Square - Olmissum)NORTE

    To mi isto nije jasno. Prošli vikend, u petak, prenosili su Olmissum - Square. I umjesto da su ostali prespavati dolje negdje te sutra odradili i prijenos utakmice Novo Vrijeme - Dinamo, oni su se vratili u Zagreb. Da bi ovaj vikend ponovno se uputili prema Dubrovniku za prijenos utakmice Square - Olmissum. Skroz nelogično.

    No u pravu si, u finalu nas neće moći izbjeći, ali prvo ajmo mi osigurati to finale!

    kakav će to kaos biti, ko će dočekati ulazak u dvoranuplavi67
    CISCO je već spomenuo, ali ponovit ćemo i ponovit ćemo još 10 puta do utakmice. Da, bit će kaos, dođite ranije! Ulaz se otvara u 18:00, dođite tad, uđite tad. Ima cuge u dvorani, neće vam biti dosadno.
  • superhik
    10.2k
    ‼️ ONLINE ULAZNICE RASPRODANE!

    ➡️ Vrlo ograničen broj preostalih ulaznica pronađite u Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici 37 i CB JET STAR u Španskom.
    xszm26uj4ns8d5u6.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Sve ulaznice rasprodane!
  • Mr Blue
    3.3k
    AUSVERKAUFT

    vg8zgoh22upr7hj5.jpg
  • dzg717
    937
    Ovako dva put sam online ne znam ni ja kako kupio po 2 ulaznice, uglavnom POKLANJAM 2 karte ko se prvi javi u inbox :)

    Edit: poklonjeno
  • Herñan Crespo
    79
    Kolko je karti bilo u prodaji ?
  • Salva
    2.3k
    Službeno na stranicama piše da dvorana prima 3100 ljudi za dvoranske sportove, tako da je vjerovatno otprilike to ta brojka…
  • Papastrumf
    9.4k
    Kapacitet dvorane je 3100, kao sto je gore napisano, a broj karata pustenih u prodaju je manji od te brojke i to za broj godisnjih (cca 200) te dio mjesta koji je ostavljen za djecu do 12 godina, koja imaju besplatan ulaz.
  • Bruh
    888
    Bome onda će za ligu prvaka trebat prebacit u Cibonu... Ja naivno mislio kao da će se prodavat na blagajni pa ostao bez karte
  • NitkoBitan
    11.8k
    Bome onda će za ligu prvaka trebat prebacit u CibonuBruh

    A moglo bi i finale, pogotovo ako bude majstorica (odlucujuca).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.