• 000
    941
    :cool:

    cfd37y31v2uzsqio.png
  • nkdz
    829
    Futsal Dinamo je danas obavio prve (od niza) informacija oko ekipe za novu sezonu.

    Objavili su da sva tri trenutna golmana ostaju u klubu, Maloševac, Hercigonja, Bešlić

    I da se jos malo strpimo da saznamo tko bi trebao biti prvi golman, najvjerojatnije pojacanje.
  • Baneki
    714
    Ne znam, možda bi se Maloševcu trebala dati prilika da bude prvi golman. Ima 22 g, kad će ako ne sada dobiti priliku. Prošle godine koliko sam ga gledao branio je OK.
  • nkdz
    829


    Nemre, i za prošlu sezonu je Đulvat rekao da su zeznuli kaj nisu našli nekog iskusnijeg golmana.
    Ja sam gledao Maloševca sve tekme uživo i prek streamova u gostima i jednostavno još nije bio na razini prvog golmana u najjacoj ligi, tak da ga je nakon nekoliko tekmi zamijenio Herc koji je isto perspektivan ali isto tesko da zasad moze biti prvi golman.

    Pogotovo ak gledamo da ce ove godine prva liga biti osjetno konkurentnija i jaca nego prošla jer su ispala 3 kluba koja nisu bila na nekoj ekstra razini, a ušao je jedan ambiciozan klub.
    Teško bi bilo da krenemo s trenutnim golmanima, a npr. Omiš koji je ušao je potpisao jednog Žarka Luketina koji je puno bolji i koji na toj poziciji daje veliku prednost.


    Futsal Dinamo se oglasio o ostancima na poziciji zadnjeg igraca.
    Ostaju kao prvi i glavni igrac na toj poziciji Kanjuh i kao njegove B solucije mladi Mateo Mužar i Đulvat.
    O pojacanjima ce se tek vidjeti
  • bezvangori
    174
    Nemre, i za prošlu sezonu je Đulvat rekao da su zeznuli kaj nisu našli nekog iskusnijeg golmana.
    Ja sam gledao Maloševca sve tekme uživo i prek streamova u gostima i jednostavno još nije bio na razini prvog golmana u najjacoj ligi, tak da ga je nakon nekoliko tekmi zamijenio Herc koji je isto perspektivan ali isto tesko da zasad moze biti prvi golman.
    nkdz

    Baš zato mi se skroz nelogično čini ostaviti svu trojicu. Ne znam na kakvim su ugovorima i na kakvom je bio Škorić, ali zar nije bilo pametnije uz Škorićevu mirovinu riješit se još jednog od trenutnih i pojačati se dodatno na toj ključnoj poziciji koja je FD-u potencijalno ključ tog koraka koji nam nedostaje? Bešlić je branio mizerno prošle sezone, a ostali su branili tako kako su branili. Ostanak ove trojke "pozadi" je super.

    Zna li se format natjecanja: 8 u PO i 2 u razigravanje za opstanak? Jesu li se promijenile propozicije odnosno rok za prijavu FF kupa od tri mjeseca što je predsjednik Đulvat spominjao na skupštini? Ukoliko GNK prođe u neku europsku skupinu i poklope se neke stvari u FD-u, mogao bi to biti odličan plavi advent u Zagrebu (netko spomenuo Split za Sv. Nikolu u Ciboni) pa eto malo ideje za dodatnu promidžbu i ponuu.
  • nkdz
    829


    A meni nije toliko nelogicno jer svo troje koliko znam brane za kikiriki :).
    Bešla je definitivno treći od ove trojice i mislim da njemu dosta znace ti treninzi s Dinamom, a on ne radi probleme zbog toga što ne igra nego je dio ekipe i zna svoje mjesto tak da financijski time kaj bi recimo on otišao nemamo niš, a decko je velika podrška ostalima i od prvog dana ovdje.
    Herc i Maloševac su trenutno još uvijek u domeni talenata i po mom mišljenju isto nemaju neke ekstra ugovore tak da ni njihovim odlascima nebi bas puno financijski profitirali.
    Novi prvi golman je po meni svakako imperativ i morat cemo ga dovesti ali ne nauštrb odjebavanja nekog od ove trojice.
    A oni uce i skupljaju iskustva, na dosta liga brane, tak da ih ja nebi otpisao.

    Za format nemam pojma jos, kad se kod nas stalno mijenja, mozda netko drugi zna.

    I ja se nadam takvom Plavom adventu, to bi bilo zakon, pogotovo Nikola u Ciboni :)


    edit: s tim da ni ja ne volim bas gomilanje u ekipama, ali nemam nis protiv ostanka ovih golmana.
  • bezvangori
    174
    Potvrđen ostanak Vite Gagulića i Ivana Šuelntića, sudeći po facebook objavama - koje su možda malo neozbiljne za službeni kanal - dovodimo nekoga.



    Nisam znao da brane za kikiriki, onda je dobro - ko ga šiša, ali ostaje da nam treba golman stabilni prvi golman.
  • nkdz
    829

    Na strani Gagulića i Šulentića trebamo isto pravo pojacanje jer njih dva nikako ne mogu sami u 1.hmnl i nadam se da je pravo i potpisano.
    Haha a malo smotano ispada to predstavljanje, ne da me toliko smeta nacin prezentacije nego mi je više iščekivanje kad ce se napokon saznati kompletni roster :)
    Ali treba imat povjerenja u upravu i nadat se da ce sloziti roster koji ce se moci nositi sa klubovima snage od 2. do 4. mjesta (sa Novim Vremenom po snazi rostera nemamo kaj traziti)
  • Eduardo
    17.2k
    11.Srpnja sam sve poslao mailom.Eduardo

    Nakon točno mjesec dana još ništa. Pošta je negdje debelo zakazala. Iz FD su rekli ukoliko se paket vrati njima da ga šalju ponovno. Pretpostavljam da im se nije vratio... Ne znam što se dogadja u pošti ali imaju povećih problema s dostavom u zadnje vrijeme.

    Bez broja za praćenje pošiljke nisu mogli/željeli dati info o paketu...
  • Ivek3009
    55
    Pozdrav. Predstavili su zadnje igrace ali nema Grcića ,al nema nikakvih govora o transferu? Jel se mozda zna nekaj u vezi s njim?
  • nkdz
    829

    Pitao sam na skupštini u prolazu Đulvata i tada mi je rekao da cini se da odlazi.
    Ova predstavljanja na fejsu izgleda da potvrđuju to, jer su ostali samo pivoti za objavit koji ostaju, ostale pozicije se znaju igrači koji ostaju.
    Znaci otišli su Matošević, Grcić, Vukelić.
    Penava ostaje definitivno, a sutra cemo vidjeti dal ostaju Rajh i Prgomet.
  • Ivek3009
    55
    @nkdzTak znaci..obzirom na njegovo iskustvo ocekival sam vise. A kaj se tice napada mislim da treba jos jedan napadac,jer su i na toj poziciji tanki,al bumo vidli kaj spremaju ‍♂️
  • nkdz
    829

    Ocekujem da ce i Rajh otici, nije za prvu ligu baš, a nadam se da ce Prgomet ostati s Penavom ko pivot.

    Trebamo se pojacat na svakoj poziciji da bi bili konkurentni.
    Golman + bar tri igraca, i to sve pojacanja, a ne prinove, jer sve manje od toga je po meni nedovoljno.

    Grca je definitivno mogao bolje odigrati prošlu sezonu, ali nije jedini, dosta njih je moglo bolje.
  • Baneki
    714
    Šteta za Grcića ako odlazi, pogotovo jer je već počeo raditi i u školi futsala. Možda nije odigrao na razini prošle godine, ali je jako pozitivan igrač s puno iskustva. Trebati će pojačanja, slažem se.
  • Ivek3009
    55
    Golman pogotovo,kolko smo utakmica izgubili da smo imali kvalitetnijeg golmana(svaka cast nasima al realnost)

    Naravno,makar bi po meni Prgomet trebal imat prednost nad Penavom,mislim da Penavi vise sansiju treba da zabi gol.

    Mozda ide u mirovinu,ima on dosta godina,bilo bi idealno da ostani u školi,sa svojim iskustvom bi itekak pomogo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.