• Zambatine škude
    2k
    Morat će se uzimati i četvrta garnitura zbog boja kako bi se zadovoljile propozicije...
  • nkdz
    829


    malo sam danas spor, ali kakva 4. garnitura?
  • Zambatine škude
    2k
    Zbog kombinacije naših boja nam treba i četvrta. Gosti uvijek biraju boju i imamo problema ako je netko plavo-bijeli. A ako stave još da im je golman crni treba nam četvrta boja jer bi nas mogli suci gadno zajebavati...
  • Hipo
    406
    Imate boju u planu?

    Mora biti u skladu s povijesti dinama.
  • nkdz
    829
    hvala na objasnjenju :)
    Nisam imao pojma za ovo, ja nemam nis protiv jos koje garniture, volim dresove, a i ak se jos koji proda u nekoj drugoj boji opet Dinamu ok.
    Mislim da doma mozemo uvijek igrat u tradicionalnoj plavoj, za ostale treba više garnitura
  • Zambatine škude
    2k
    U tome je i stvar, ne pita se domaćina :)

    Hipo, uskoro će se znati, zadnje što znam je da će biti u tradiciji našeg kluba.
  • Baneki
    714
    Šteta za Vukelića, mladi reprezentativac, vjerojatno najbolji junior u FD.

    Nije dobro...
  • Zambatine škude
    2k
    Vrijeme će pokazati, neću komentirati posebno jer ne znam sve okolnosti, ali mislim da se zaletio i popio obećanja koja će ga razočarati. Bilo kako bilo, svu sreću mu želim u karijeri osim kad igra protiv nas, mali je najbolji igrač generacije daleko
  • xavier
    11.1k
    Znači FD će morati imati 4 garniture, a GNK ima 3 od koje su 2 plave.

    Ameri to riješe jednostavno. U NBA svaka momčad ima bijeli dres (u kojem igra doma) i dres u svojim bojama za gostovanja. No tamo je tradicija takva, ne možeš to uvesti u Europi. Iako se i NBA zadnjih godina malo liberalizirao po tom pitanju pa smo vidjeli goste u bijelim dresovima i obje momčadi u svojim bojama.
  • markoli
    1.6k
    Zbog kombinacije naših boja nam treba i četvrta. Gosti uvijek biraju boju i imamo problema ako je netko plavo-bijeli. A ako stave još da im je golman crni treba nam četvrta boja jer bi nas mogli suci gadno zajebavati...Zambatine škude

    U pravilu se u takvim situacijama klubovi dogovore da domaćin uzme drugu golmansku garnituru. Nema smisla da klub uzima čitavu garnituru radi toga.
  • Zambatine škude
    2k
    U futsalu imaš golmana igrača, zato ti treba cijela garnitura :wink:
  • bezvangori
    174


    Koja bi to četvrta kombinacija mogla biti u bojama kluba ili je to tajna dok se bude službeno? Ima li dobavljač neku žnj verziju koja bi pasala za tako neku krajnju rezervu? Po mom skromnom sudu taj dres bi mogao biti "totalno drukčiji od drugih", neko mnoštvo slova d u sivoj varijanti na plavoj pozadini ili tako nešto...
  • Zambatine škude
    2k
    Pa ne znam u kojoj je fazi pronalazak nove garniture znam samo kako su neki razmišljali, ali nije u redu da to iznosim na forum.

    Za to koliko klub ima slobodne ruke u nekakvoj stilizaciji stvarno nemam pojma. Meni je super recimo ono što napravili Dragovoljac i Vukovar, mislim da je to nešto što bi bilo dobro i za GNK, bar u rezervnoj garnituri. Prosječni Dinamov navijač neće kupovati dres svake godine jer je nijansa plave malo drugačija, ali mogu zamisliti da bi bilo ozbiljnog interesa za nekakav dres gdje je lajtmotiv u pozadini Tomislav ili neki drugi gradski simbol..
  • Pop corn
    4.8k
    Svake dvije godine se uzima od Nikea nova garnitura koliko je meni poznato.

    Sto se tice tih stiliziranih dresova, u futsalu mislim da je Alumnus imao s panoramom Sesveta, tocnije Crkve dres
  • BluePhone67
    3.2k
    Ovi iz NO odbora tradicionalno kasne na kavu i rano jutarnju cakulu na moru.. treba to mijenjat pod hitno :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.