• CISCO
    141

    Daj nam ti reci koga bi ti želio vidjeti kao pojačanje?
  • Hipo
    406
    Ne pratim futsal ni ostale klubove toliko da znam ko vrijedi.

    Golman uspinjače npr, ima igrača po hmnl koji mogu bit pojačanje za futsal dinamo.

    Ima tko je zadužen za pojačanja, ja idem na tekme i navijam.
  • Blaz
    350
    pa imao si marinovica pred nosom? :wink:
  • Hipo
    406
    Bitno da ste vi zadovoljni :wink:

    Ja sam ionako prestao sanjat neki veći uspjeh futsal dinama, ništa od toga.
    Dobro je i to što se borimo za gornji dio tablice.
  • Pop corn
    5.1k
    Klub postoji @Hipo sest godina i jasno je rečeno da se neće ići na instant uspjeh i onda pad kao mnogi drugi klubovi, već na stvaranje temelja i kvalitetan rast.

    To sto se postoji vec sest godina je veliki uspjeh sam po sebi...
  • cavalry
    4
    Radi li mail ?

    Uclanio sam kolegu sa posla (online) u 6.mjesecu, ali nije mu stigla majica i iskaznica, ponovio mail prije 10ak dana.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Sami smo si krivi sto je dio ljudi uvjeren da su rezultati losi. Neutemeljenim "napadima na titulu", a prva ekipa je cijela ponekad kostala ko lijeva noga jednog startera Nacionala, Splita ili prosle sezone Makarske.
    Ove sezone bit ce uspjeh ako se ponovi plasman od prosle sezone, bit u prva 4 u ovakvoj konkurenciji bi ove sezone bio dobar rezultat.
    Za nesto vise treba para. Puno para.
  • BluePhone67
    3.2k
    Fali jos jedan buget od prosle godine po financijskom izvjestaju da se bude konkurentan i to je jos malo.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Prema nekim kalkulacijama budzet bi trebao bit oko 4 i pol milijuna kuna da postanemo profi klub.

    Nas je trenutni 1.8 milijuna i to s glavnim sponzorom kojeg od ove sezone vise nemamo.

    Nije to bas tako, niti je ovo neka seoska liga gdje se igra za burek. Iako naravno klub mora bolje i s ovoliko koliko ima.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Moze se titula uzet i s ovim naravno, samo za to se treba puno toga poklopit.
    A toliko toga se ne poklapa svake ili svake druge godine vec jednom u ko zna koliko sezona.
  • Eduardo
    17.5k
    Radi li mail ?

    Uclanio sam kolegu sa posla (online) u 6.mjesecu, ali nije mu stigla majica i iskaznica, ponovio mail prije 10ak dana.
    cavalry

    Isto i kod mene. Učlanio brata i sebe početkom Srpnja, ništa nije stiglo... na mailove klub ne odgovara više
  • GZomanid
    572
    Radi li mail ?

    Uclanio sam kolegu sa posla (online) u 6.mjesecu, ali nije mu stigla majica i iskaznica, ponovio mail prije 10ak dana.
    cavalry

    Radi, meni su odgovorili u 24 sata. Rekli su mi da mi je baš taman gotova članska i da će poslat poštom doma. Od tad je prošlo 10 dana :rofl:
  • 000
    941
    A moramo organizirati pitanja sa Zone vol.2
    Sve je to na volonterskoj bazi, pa jasno da malo zasteka, pogotovo u ljetnom periodu.
    Steta bi bilo da odbije odredjeni broj clanova. Svaki clan je bitan.
  • Hipo
    406
    Sami smo si krivi sto je dio ljudi uvjeren da su rezultati losi. Neutemeljenim "napadima na titulu"Tradicija bunta

    A te su najave dolazile (i) od vodećih ljudi kluba.
    Kao i npr izgradnja vlastite dvorane.

    Ponovit ću, pomirimo se s realnošću i nastavimo dolascima na tekme pomagat svom klubu.
  • Eduardo
    17.5k
    Sve je to na volonterskoj bazi, pa jasno da malo zasteka, pogotovo u ljetnom periodu.
    Steta bi bilo da odbije odredjeni broj clanova. Svaki clan je bitan.
    Cavalera

    Dečki u klubu nisu zaštekali sigurno, što se slanja paketa tiče. Ogromne probleme u zadnje vrijeme s dostavom ima HR pošta. Brat baš često šalje razno razne pakete i to je užas koliko pošiljke kasne ili uopće ne dolaze na odredište.

    Jedinu primjedbu imam na to što nisu odgovorili na mail, odnosno zadnja dva maila što je prošlo već više od 20 dana. Glupo mi je biti naporan i dosadjivati im ali bih volio da se situacija riješi u korist svih, a da nitko ne bude zakinut.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.