• 000
    941
    IONnEnG.jpg

    Nakon velike pobjede nad turskim predstavnikom Fenerbahceom 4-1, te belgijskim Anderlechtom 2-0 u gostima, uslijedila je jos jedna gostujuca utakmica protiv slovackog Spartaka iz Trnave pred praznim tribinama.
    Iako je gubio na poluvremenu 1-0, Dinamo je u nastavku preokrenuo bez vecih problema i zasluzeno dobio 2-1, te dosao do praga onoga sto sanjaju generacije Dinamovaca, prezimljavanja u europskim natjecanjima.
    Sa maksimalnih devet bodova Dinamo je vodeca ekipa grupe D.
    Utakmicu 4. kola EL necemo nazvati povijesnom. Previse smo ih takvih igrali, previse puta smo ostali kratkih rukava i razocarani. Previse se puta sa stadiona izlazilo sutke. Neka utakmica protiv Spartaka bude uzitak za svakog Dinamovog navijaca i igraca. Ovaj put izadjimo sa stadiona sa osmijehom.
    Kako god utakmica zavrsila.
    Ajmo Dinamo!
    1. Prognoza utakmice: (8 votes)
        Lagana pobjeda Dinama za sigurno prezimljavanje
        63%
        Bod vjerojatno dostatan prezimljavanja
        13%
        I sa porazom imamo velike izglede za prolaz grupe
        25%
  • deda
    27.3k
    To je ta utakmica koja treba srušiti polustoljetni mit koji smo si sami nametnuli na leđa. Tog dana ćemo se svi sjećati u budućnosti ili će to biti jedna čemerna jesenska noć koju ćemo htjeti što prije zaboraviti. Nadam se da će igrači izdržati taj psihološki teret jer on će sigurno biti ogroman iako je razlika u kvaliteti dviju momčadi evidentna.
  • xavier
    11.1k
    Slovaci na jugu. Godišnje za sjever na istoku.

    Na žalost očekivano :sad:
  • reziser
    6.2k
    i tako si dosta smanjili kapacitet stadiona
  • Infinity
    15.1k
    Zapad i istok imaju oko 21.000 sjedecih mjesta. Pretpostavljam da ce kapacitet biti oko 17.000, a vjerojatno i manji s obzirom da na zapadu gore fali stolica. Mogao bi se klub angazirati i prebaciti stolice sa sjever-gore na zapad-gore. Tu se gubi sigurno oko 1.500 stolica, mozda i vise. Na kraju bi to moglo sve pasti cak i ispod 15.000. Mogli bi mozda otvoriti pola juga za domace navijace ako bude velika potraznja. Bas steta zbog tog zatvorenog sjevera, i to bas sad kada bi svi htjeli na utakmicu.
  • Papastrumf
    9.3k


    Svi koji bi baš sad htjeli, neka ostanu gledati doma :wink:
    Bit će ljudi isto kao i na Feneru, tako i treba.
  • deda
    27.3k
    Tak i tak će biti neki kijamet sigurno pa neće biti gužve. Mora to biti u dinamovom stilu.
  • Infinity
    15.1k
    Zao mi je iz razloga sto mi je cijelo drustvo islo na Fenera i sad je upitno tko ce opet dobiti slobodno. Ja sam sebi vec sredio, al nije vise nitko osim mene. Ima ih par koji mogu znati 2-3 dana prije, a ako se ulaznice puste sedam dana prije utakmice i rasprodaju za dan ja cu ostati bez ulaznice, kao i mozda jos par njih koji bi isli. Al ee, neka ostanem i kuci, samo nek Dinamo dobije i prodje dalje. To je sad najbitnije.
  • reziser
    6.2k
    bit ce ludnica za karte, mnogi bi isli..koji do sad nisu isli, tko im kriv sad...jbg
  • xavier
    11.1k
    S jedne strane mi nije žao onih koji samo čekaju neku "must go" utakmicu da bi prvi put u sezoni otišli na stadion, ali s druge strane mi je suludo izgubiti cijeli jug zbog nešto gostujućih navijača.

    Znači Slovaci najave da ih dolazi 1500 i zbog toga im daš cijeli jug koji ima kapacitet 4000. Da ih stvarno dođe 1500, opet "propada" 2500 mjesta, a nema šanse da ih na kraju bude 1000.
  • Infinity
    15.1k
    I sto se tice ulaznica. Ne znam da li ste primijetili da su ulaznice jeftinije nego protiv Fenera. Zapad je bio 100kn, a istok 70kn. Za Spartak je zapad 70kn, a istok 50kn. Mislim da je to pohvalno za upravu, mada ne znam koliko su to svjesno uradili. Istok ce biti tribina najnize kategorije, tj. navijacka. Na zapadu ce se vjerojatno skupiti dio ekipe koja bi otisla na istok inace. Pitanje je kako ce se dolaziti do karata, ici ce se gdje ima mjesta, ali bi ljudi sigurno gledali na to.

    Ja sam ocekivao da ce zbog svega sto ta utakmica nosi cak i dici cijene, a oni ih spuste. Ne mislim da se Dinamo treba gledati za kunu, al nakon zatvaranja sjevera ovo mi je logican potez, samo nisam siguran da su to napravili zbog zatvaranja sjevera
  • xavier
    11.1k
    Infinity
    33
    I sto se tice ulaznica. Ne znam da li ste primijetili da su ulaznice jeftinije nego protiv Fenera.
    Infinity

    Nismo jer nas većina ima godišnje :cool:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ništa kuća. Ja dolazim iz berlina. Vidimo se na pivu prije tekme.
  • deda
    27.3k
    Marcio legendo, neki ne mogu iz Dubrave do Maksimira, a on cuka iz Berlina.:clap:
  • markoli
    1.6k
    Ja sam sinoć sanjao da smo izgubili 1-2 od Trnave. Poveli smo 1-0 u prvom poluvremenu, nekakav lob smo zabili i onda sam odjednom vidio na mobitelu rezultat 1-2. Noćna mora jbt... :scream:
  • reziser
    6.2k
    markoli, ne copraj.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.