• weasley
    27
    Referee
    Serhiy Boiko (UKR) (u 50 međunarodnih utakmica: 20 penala, 212 žutih, 17 crvenih, od naših sudio Rijeka - Betis 1:1)

    Assistant referees
    Volodymyr Volodin (UKR)
    Semen Shlonchak (UKR)


    Fourth official
    Oleg Pluzhnyk (UKR)

    Additional assistant referees
    Yevhen Aranovskiy (UKR)
    Mykola Balakin (UKR)
  • Eduardo
    17.1k
    Sudio je i Belupu 2012.god . u Španjolskoj protiv Bilbaoa u porazu 2:1.
  • reziser
    6.2k
    ne trebamo se zamarat sucima
    jednostavno ih natamburat da smo mirni :up:
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ukrajinci su naši, nema straha.
  • deda
    27.3k
    Ja uopće ne bih komentirao ovu tekmu. Sad ili nikad, nemam što drugo reći.
  • reziser
    6.2k
    samo da ne izgorimo, pa da opet strepimo do zadnjeg kola
    iako mi ova ekipa ulijeva veliko povjerenje
  • deda
    27.3k
    Znam da je to teško usadit u glavu, ali igrat jednostavno kao da je obična utakmica. Bilo koja druga. Čini mi se da to Bjelica uspijeva, pa ne vidim zašto ne bi i sutra.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Iskreno, ne vidim kak bi mogli izgubiti od Spartaka. To bi stvarno trebao biti nesretan splet okolnosti. A sigurno ih ne budemo potcijenili ko Liverpool Zvezdu.
  • reziser
    6.2k

    imalo smo mi takvih spletova okolnosti i previse
    dosta ih je!
  • marcio amoroso
    31.8k
    Pa splet okolnosti bi trebao promijeniti ime u dinamo koliko smo tih spletova imali:grin:
  • reziser
    6.2k
    evo vakule :
    Ujutro i prijepodne u većem dijelu unutrašnjosti magla i niski oblaci, zatim se očekuju sunčana razdoblja, dok će u Slavoniji prevladavati sunčano. Na Jadranu, uz promjenljivu naoblaku, uglavnom u prvom dijelu dana još ponegdje malo kiše ili pljusak, a poslijepodne sunčanije. Vjetar uglavnom slab, na Jadranu slab i umjeren zapadni i sjeverozapadni, a na jugu u početku još jugo. Najniža jutarnja temperatura zraka većinom od 4 do 10, na Jadranu od 12 do 17 °C. Najviša dnevna uglavnom između 16 i 21 °C, uz dugotrajnu maglu niža.
  • reziser
    6.2k
    Dinamo poziva navijače na tribini zapad u fan zonu na stadionu, a sve one koji nisu kupili ulaznice klub u suradnji s partnerima poziva na organizirano gledanje utakmice Dinamo – Spartak na video zidu u velikoj fan zoni kod bacača diska!

    Na ovaj način svi će navijači moći u blizini stadiona, navijati za Plave i bodriti ih u povijesnoj utakmici!

    FAN ZONA TRIBINA ZAPAD

    Dinamo je organizirao fan zonu ispod tribine zapad za navijače koji imaju ulaznice za tribinu zapad dolje.

    Fan zona bit će otvorena od 19 do 23:30 sati, a uz ugostiteljsku ponudu klub je pripremio i zabavne sadržaje. Navijači će se do početka utakmice moći okušati u izvođenju slobodnih udaraca na elektronički gol, dok će za najmlađe biti organizirano druženje s maskotom Plavkom.

    VELIKA FAN ZONA KOD BACAČA DISKA

    Po prvi put Dinamo u suradnji s partnerima organiziraju veliku fan zonu za sve navijače koji nisu uspjeli kupiti svoju ulaznicu za utakmicu, a lokacija će biti kod bacača diska na križanju Maksimirske ceste i Svetica!

    Zabava u fan zoni kod bacača diska počinje u 17:00 sati, a uz voditelja programa, glazbu, ugostiteljske akcije i zabavni program, navijači će na velikom video zidu moći organizirano gledati prijenos utakmice Dinamo – Spartak s početkom u 21 sat.

    Fan zona kod bacača diska bit će otvorena od 17 do 23:30 sati.

    Preporučamo korištenje javnog gradskog prijevoza ili taksi prijevoza do stadiona s obzirom na to da se očekuje posebna prometna regulacija na dan utakmice, kao i velika gužva kako će se bližiti početak utakmice.

    POGODNOST ZA NAVIJAČE

    Dinamo i Taxi Cammeo pripremili su posebnu pogodnost za navijače povodom povijesne utakmice!

    Sve vožnje taxi Cammeom koje završavaju na stadionu Maksimir imaju popust od 20%. Popust vrijedi u četvrtak, 8.11., od 17h do 21h!
  • weasley
    27
    ima danas kakva tekma za pogledat? :snicker:

  • Ivana
    10
    Šaljem svima pozdrave,pa nek se i žene uključe. Ako sam ovaj dan doživjela,sve ću :clap:
    Preživjeli smo puno toga da bi imali ovakvu priliku i da je nebi iskoristili. I kad su svi vec izgubili nadu i kad je svima vec bilo dosta svega,dogodi se ova godina. Ovaj dan. Neka bude naš!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.