• Ck86
    81
    Jesu dosli igraci na macolu?
  • DrawTube
    2.8k
    Meni je današnja koreografija s Mahanjem i fijakerom jedna od daleko najboljih Dinamovih, možda i HNLovih zadnjih 10+ godina. Svaka čast na domišljatosti.

    Šteta samo za onaj palež ako je iz čista mira uzrokovan , to malo ironizira koreografiju.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jesu dosli igraci na macolu?Ck86

    Od Splita do Macole treba nekih 3 sata busom. Valjda ce do 1 doc na Macolu (ovisi kada su krenuli)... Ja spavat ne idem prije nego pogledam snimke :yawn:
  • ksapi
    2k
    Zapalile se stolice od bakljade, ne kuzim cemu toliko price o palezu ko da je izgorila cijela tribina. Ni prvi ni zadnji put
  • Dino
    2.2k
    Nek sve izgori! Dinamo je sampion!!!
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Neka gori tito. Ko ga jebe
  • Rocky1986
    244
    Gdje mogu nac snimku cijele utakmice?
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    20230430_211802 (26M)
  • Gelipter
    3.4k
    yw3sfcg4j4njlwl2.jpg
    U iščekivanju Macole gospodska poruka tovarima nakon današnjeg ugošćavanja na stadionu Tito.
  • Ola
    97
    Obozavam ovog lika, i kako vidim na macoli poveo navijanje. Heroj ulice
  • San Lorenzo
    11.1k
    Pozdrav južnim paćenicima, ništa ne vrišti 'kompleksi' kao činjenica da punih 20 minuta otvaranja utakmice histerično urlaš 'ubij', 'zgazi' kako purgera, tako i Riječana...općenito im je više od pola utakmice repertoar podrške vlastitom klubu bio ispoljavanje mržnje prema Zagrebu i Dinamu...odgovor Boysa sa gospodskom koreografijom i bijelim rukavicama savršeno pogođen, rivalstvo koje traje već čitavo stoljeće i kojemu je u genetskom kodu da smo mi gospoda, a oni priproste sirovine...tako je bilo i tako će biti.
  • marcio amoroso
    32k

    Na zadnjem derbiju u ZG smo ja i @deda gledali na sat. Točno 15 minuta ni riječi o Splitu, hajduku ili torcidi. Samo mrzin Dinamo, gazi, zgazi bla bla bla. Boysi su na telegramu sa “bijednici” pogodili u sridu. Bijednici koji više mrze Dinamo nego što vole hajduk. Zato i jesu tu gdje jesu. Punoljetni bez naslova, a sve puniji mržnje.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Najsmješnije od svega je da kad bi ispucali taj mržnjački repertoar i prebacili se na ljubavne pjesmuljke, tad bi to bilo toliko tiho da bi čuo kako 1,5k Boysa nadglasava cijeli stadion, nakon čega bi se ovi brže-bolje ponovno prešaltali na 'mrzin, ubij, zgazi' :rofl:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ono kad te toliko pogodi poruka s Telegrama da prvo moraš odgovorit svojim pozivom na utakmicu, a zatim i porukom na tribini :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.