• OsamŠest
    2.5k
    Ne djeluje mi da Bišćan igra na remi. Taktički dosta dobra utakmica. Ljubičić nije došao na utakmicu.. Petković nam treba naprijed da poveže u završnici napada.. Topić bi danas bio korisniji juniorima nakon kiksa Hajduka. Ubacivanjem u brzinu više lomimo ih vrlo lako. Vjerujem u 3 boda.
  • DrawTube
    2.8k
    Meni je Ljubo koma danas ,gubi loptu i to pokušava nadoknaditi faulovima
  • Ali
    1.9k
    A Špika, kak si se molim te odlučio na desne škarice ak ti lopta leti s te strane, kaj ti nije lakše umjesto da se vrtiš preko glave i mlatiš nogama u prazno ju lijevom iz nekog skok voleja zakucaš i hvala lijepo doviđenja
  • Captain America
    13.3k
    Igramo bez desnog beka, stopera jer Rile nije stoper, pravog desnog krila, a u napadu nam je donedavni junior. Još nam je na lijevom beku dečko koji to krpa jer se radi o stoperu. Igor tu ništa nije kriv već lik kojem je bilo previše radit s više od 14 igrača, a i tih 14 je doveo do sramotno loše fizičke spreme.
  • Krizy
    35.4k
    Topić je dao fantastičnu loptu Špikiću ali ovaj potonji je čekao da mu uzmu loptu, ono pravi igrači zabijaju.
  • San Lorenzo
    11k
    U suprotnom, ne kužim kaj je on vidio kod ovog Topića.Ali

    Topić je bolji i kombinatorici i pritisku, osim toga, Drmić teško da može odigrati 3 utakmice u tjedan dana...mali je imao jedno brutalno proigravanje kojeg sterilni ne da nije iskoristio nego nije ni opalio po golu.

    S ostatkom posta se slažem, morat će proći još puno vremena da imam potpuno povjerenje u Bišćana, ovakve utakmice sam se bojao jer smo se takvih utakmica nagledali u u21 reprezentaciji.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nemam uopće dojam da je tako loše koliko se ovdje drami. Uz par adaptacija može ovo dobro završit u drugom.

    Bravo Igoru za muda da isproba Topića i da dečku iskustvo. Do jučer se dramilo zakaj mladi nemaju šansu, danas se pizdi zakaj klinac igra tekmu premda je prvenstvo gotovo.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Valjda ce se Hajduk otvorit trazeci pobjedu
  • Mrvica
    3.1k
    Topić i nije loš koliko ga se proziva. Da mene trener ovako baci u vatru, ne bi pogodio ulaz na stadion :lol:
  • DrawTube
    2.8k
    Komentator prdio 5 minuta o Hajdukovoj posjeti, blaagi simpatizer Ajduka
  • Ali
    1.9k


    Iskustvo se dobije prvo na manjim tekmama i kad vidiš 2:0...
    Zadnje tri tekme niti jednu ak se dobro sjećam nismo svih 5 zamjena napravili i to malo što smo radili, radili smo par minuta do kraja. I sad se u derbiju odmaraju igrači. A kod 2:0 sa varazdinom cijelu temu igraju i ljubo i perkovic i mišić, a bataruni i ivanusec 87min.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kak ovo nije barem žuti?
  • Krizy
    35.4k
    Bravo Topiću, čvrst je mali. Špikić bi nakon ovoga propustio 7 utakmica, s obzirom na to kako se iz nemoći valja danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.