• Bosna86
    11.6k
    ffo3032ivc6ikiy6.jpeg


    A koliko moras biti bolestan da ovo staviš u članak
  • morales
    128
    velika greška sto bjelica nije angažiran!!
  • Papastrumf
    9.4k

    Nevezano sada za Bjelicu, to znaci da bi pristao i da na klupu opet sjedne jedan Zoran Mamic, ako garantira titulu ove sezone?
  • NitkoBitan
    11.8k
    velika greška sto bjelica nije angažiran!!morales

    Kakve je scene izvodio u Dinamu i Osijeku (i kaj je sve govorio)... takav nam ne treba. Ljigavac obicni. Ako je on jedini trener koji bi nam mogao "sacuvat" titulu ove sezone onda tu titulu ni ne zasluzujemo.
  • morales
    128
    da samo da tovari ne osvoje ova godina i iduca su kljucne
  • LovroZG
    1.3k
    "Dapače, bivši reprezentativac Hrvatske i čovjek od povjerenja Darija Šimića posljednjih je dana stalno u društvu člana uprave, Tomas i Šimić su proteklog vikenda zajedno skautirali Žana Vipotnika, Lukasa Kačavendu, Luku Stojkovića..."

    Tomas ko skaut je vjerojatno ok opcija ak se slažu on i Šimić oko procjena anvedenih igrača.
  • Eduardo
    17.3k
    imaš tri posta i sva tri su škrabotine. Kreni argumentirati ili letiš. Dosta mi je padobranaca koji svojim umotvorinama narušavaju kvalitetu foruma.
  • serbus
    3.5k


    Jebiga sad ,da imaš Marina,Tolića,Čužea,Kuleta u rotaciji ne bi strepili sad do lokse hoće li preostalih 11 biti zdravi i vjerojatno bi imali koji bod više....

    To su dečki koji mogu uskočiti kada treba a sad nam treba a nema tko. Čak bi rekao da ponekad prebrzo škartiramo igrače , ipak su prošli dosta toga nije da su zaboravili igrati.
  • Papastrumf
    9.4k

    Dovoljno od tebe na ovom forumu.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Slažem se ali isto tako je pitanje koliko bi ti dečki obzirom u godinama u kojima se nalaze htjeli biti na klupi i čekati priliku da se netko ozljedi (ako gledamo da je na klupi do sad bio Čačić koji nije sklon rotiranju) pa da onda zaigraju koju minutu.
  • serbus
    3.5k


    Kao što vidimo ni Čačić nije vječan... Vjerojatno bi kod nekog xy trenera igrali više. Čačić je baš ekstreman primjer
  • morales
    128
    prepucavanja barisica,mamica,simica itd dovode interese kluba u pitanje.
    nisam mamicevac ak to mislis radi komentara msm da bi bjelica bio bolje rjesenje od biscana nez u cemu je problem
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ma nije, znam i slažem se ali moramo njega uzeti kao primjer jer je on bio trener do jučer i oni bi dobivali priike na kapaljku. Dečki žele igrati a ne čekati kad će se Brko smilovati pa ih uvesti. S Bišćanom će to biti drugačije, zdravorazuman, nije tvrdoglav i voli mlađe igrače. :ok:
  • vjeko1701
    5.9k
    Rasprava ljudi koji vode klub oko toga što je najblje za njegovu mogućnost je bolje od jednoumlja pod palicom osuđenih kriminalaca.

    I ja se slažem da bi u ovoj situaciji Bjelica bio vjerojatno bolji izbor ali mi Bišćan nije bio puno iza a i donosi neke bonuse u drugim smjerovima.
  • morales
    128
    stoji i to al za mene su gluposti nisu uzeli bjelicu sto je mamicev covjek jer je prico sa nnjim na mobitel pa pricali su i simic i biscan i ostali jesu i oni onda mamicevi ljudi.
    citava skupstina i uprava imaju kontakte s mamicem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.