• Markelo
    2.5k
    Vela junior je i u sportklubovom kvizu uspio ljudima dić tlak svojom bahatošću. Naravno, pritom nije pokazao nikakvo znanje. Takav je valjda po prirodi, antipatičan
  • Efes Pilsen
    6.7k
    pokusao sam to malo izguglat, pa svaka im cast ako su izronili od onoga.. nije bilo postenog mikrofona, snimano u stanovima..
  • Mlađi referent
    10.3k


    Da, dalek put su prešli. Sam portal im je bio baš genijalan. Sami su izrađivali indekse snage, organizirali su internu kladionicu, hrpa dobrih tekstova, analiza, svi čitatelji su mogli sudjelovat.. stvarno je bilo unikantno i kvalitetnije od svega kaj se nudilo.

    Prvo su krenuli manji problemi, ali onda odlaskom Losa uz respekt prema Kordi i koliko god neki hejtali Losa, jednostavno tribina nije imala kvalitetne ljude poput njega da nastavi tim smjerom.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Za portal znam, bio sam sudionik, mislim da mi je cak i ostalo hrpa vingda :rofl: onda sam se zaposlio i nije bilo vise vremena za analize i pracenje svega, a oni su presli na podcast sto je kod mene zazivilo tek godinama poslije. Mislim da sam zadnji put na portalu bio kad su imali audicije za komentatore, nisam se okusao :grin:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Kad ste već na temi komentatora, jel znate ijednog da je završio kao komentator na nekoj komercijalnoj televiziji a da pri tome nije završio fakultet vezan uz tu struku?
  • Mlađi referent
    10.3k


    Za neke bi te slagao, ali odma na prvu ovako i Los i Bulić, za njih znam 100%. Znam da ih je bilo još i nije tako malen broj ovih kaj su se vrtili u tom krugu
  • Mlađi referent
    10.3k


    Inače, pitao sam Losa baš u vezi toga i meni je rekao
    “Ima načina i može se, ali put ti nije baš aleja”
  • Rex Ramae
    2.3k
    Hvala na info, dobro da znam- šta me čeka kad mi prekipi s programiranjem. :nerd:
  • Captain America
    13.2k
    Ljubić je povijest završio.
  • NitkoBitan
    11.7k
    dobro da znam- šta me čeka kad mi prekipi s programiranjem. :nerd:Rex Ramae

    To su pare, drzi se toga :cool:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Mah još par godina odraditi, uzeti lovu i <adio/>, ostaviti nekim novim klincima taj posao.
  • doubletrouble
    922
    ug1ypgb2tjaxyete.jpg
    Ljubo u ulozi ambasadora zone
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ljubo gospodin!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ljubo i Pukšar bi mogli lako i repku prenositi. Općenito sam mišljenja da osobe koje prenose HNL prenose puno zanimljivije i opuštenije prijenos nego tipa Ćosić. Ljudi imaju znanje i kvalitetu a s druge strane vole svoj posao pretpostavljam i nekako ti je draže čuti njih dok prenose SB Istra nego neke što se drže svake riječi.
  • blackbully
    4.3k
    Poslije ovog debakla protiv Gorice odličan timing za već unaprijed snimani podcast :rofl:

    g8imq42ah1mnwill.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.