• vjeko1701
    5.9k
    Prvu rečenicu je rekao '85. Još ga Miho suptilno ispravi pa onda ovaj veli '45.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Meni se čini ‘45. Čak mi ni ne zvuči kao ‘85, ali ok, tko će ga znat sad
  • vjeko1701
    5.9k
    I da je '45., opet podbode sa "Da si bar jedini"
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne kuzim zasto su se uopce sirili, koji kurac im donose Vela, Pernar i onaj lik sto ima kao tribina fantasy podcast. Cak i on Pavicka je mislim ukenjala podcast s Brodicem i Teklicem.
    Kao sto je rex rekao biram sad po sastavu ekipe, ne slusam sve. Mozda nam je liga u padu, ali i sve popratno je u padu.
    UpU s Miletickom i zaposlenim Curkovicem, a bez Kecmana i sazetaka je doslovno pao za pola. Tribina se razvodnila.. Kad nema sazetaka ovako direktno kroz neku emisiju mene manje privlaci gledat neke manje atraktivne utakmice. Mislim da mi je UpU stvorila potraznju koja se sada vraca u neka prijasnja vremena.
  • Nino Bule
    11.3k
    Rekao je 45 formalno kao valjda implicira da je dinamo "ponovo osnovan" 2002, bio je i malo pokiso kad je na temu u19 poziva miho rekao da to sto su hajdukovi juniori u polufinali lp ne znaci da su na svojim pozicijama najbolji. Bas odskace od njih sa tribine sa svojim tovarlukom
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbg, u Hrvata očito ni youtube podcast nije otporan na nepotizam...
  • Mlađi referent
    10.3k
    Zakaj bi trebao bit otporan na nepotizam? Otkad je Los otišao to je tovarski podcast i svako malo ćeš dobit podsjetnik da je tako. Ja sam ih prestao pratit onda kad je Los otišao.

    To ti je kao da od telesporta očekuješ kvalitetan content, to je oksimoron.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zapravo, Topic se trenerski skolovao, Korda radi profesionalno analitiku, a Pausic radi u Gorici. Ja nisam dobio dojam velike pristranosti, mozda grijesim..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Od svih tih tovara po podcastima i novinama, miho je valjda najbliži objektivnosti, iako nisam narocito njegov pobornik(isključivo radi onih fraza "druga polovina, treća faza" i ostalo jer ne kontam te "moderne" izraze), ali kao kolumnist ili ovako je čisto ok.

    A onda recimo imamo jebenog Curkovica koji mrzi Šibenik više nego sto voli ono svoje smeće od kluba i onda svaki put UPU kritihira ih maksimalno i poocjenjuje, a to bude jako gnjusno za slušat, nista bolji nije kad su u rezultatskoj krizi(a kad nisu) pa onda knedla u grlu i spustena glava, žao mi bude što Ljubo ne uzme u svoje ruke to pa ga karaj u mozak taman da odjebe u ST zauvijek.

    Valentinina je ok izjava kao ajde ne trebaju oni previše kmezit, al usporedit nju i recimo ex voditelja Kecmana je uvreda za Keca. Leonarda je dosta antipatična cura, na stranu što je ajde "lijepa" ali onaj njezin,Curkovicev i Valentinin užasni dalmatinski naglasak :vomit: ili ono Leonardino pričanje engleskog i poznavanje nogometa je baš teški kurton.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jer za razliku od državnih firmi, youtube je čista tržišna ekonomija. Imaš onolko kolko zaslužiš i ne znam kaj im netko može dat da mu promoviraju sina ako ih to košta gledatelja i pretplata.

    I kažem, meni su inače ok, Zna biti uboda ali ne mogu reć da su ajdučko glasilo ko neki. Ne mogu reći ni da plačem za Losom.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Topić je prije 3 dana ( karikiram, malo više) isto imao jedan proljev od teksta na račun Dinama. Tko ga prati od doba generala poslije bitke zna kakve je bisere tip imao.

    Treba pogledat ranu tribinu i njegova gostovanja. Ok, s vremenom je vjerojatno postao zeru pametniji, ali i dalje je to Topić.

    Korda je ok lik, zna puno, ali je tovar pa će, eto, izbacit ovakve bisere.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Jedna od jačih scena na ranoj tribini je kad Topić mrtav hladan kaže da je Rog stil igrača Inieste i da treba dobit takvu ulogu u repki i nakon toga ide divljački smijeh Losa njemu u facu.

    Kasnije još Los u komentarima na nečiji komentar napiše “nisam mogao vjerovat kaj čovjek priča” ili nešto tipa toga :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Te ranije s Losom nisam gledao, zapravo, podcaste do korone nisam jebo 1%. Slucajno sam naletio na UpU kad sam trazio sazetke i svidjelo mi se. Netipicna gostovanja nogometasa, dobra zajebancija, biseri..
  • Mlađi referent
    10.3k


    Ovo je bila možda negdje 2016, 2017… peak same Tribine kad su bili avangarda i izgledalo je kao da će bit ogroman projekt. Izgubili su glavnog čovjeka, izgubili i portal koji je bio glavna snaga te tribine i jebiga, ostalo je kaj je ostalo.
  • og1986
    2.9k
    Meni je najveći pad doživio UPU podcast, Ćurković mi je oduvijek išao na živce, no sada je premašio sam sebe sa tovarijom otkad se zaposlio.
    Valentina se tu ugurala jer ima sise i botoks pa ajde da zamijeni keca. Trkelja ko obična voditeljica, upada u riječ i ne doprinosi ničemu. Tu i tamo, svake prijestupne, bacim oko kaj kažu o Dinamu i ništa više od toga.

    Oduševljen sam bio sa Qatarzom tijekom svjetskog. Lijepo stolić, Pukšar Ljubić Kec, možda još netko sa strane ovisno ako nekog nema, zajebancija opuštenost i razbibriga. Puno bolje od bilo koje emisije.

    A koliko sam shvatio na tribini uvijek sjebu stvar ti "padobranci" koji dođu jednom mjesečno, poseru sebe i sve oko njih. Miho i korda jesu tovari i kuži se, no s obzirom kakvi ostali tovari znaju biti ovi se čine preobjektivni. Bolje i oni nego neki "Dinamovci" koji znaju doći pa se izvlačiti "joj ja sam samo simpatizer" jer se boje da ih nebi tko prozvao lopovima ili mamićevcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.