• Guinness
    1.9k
    Pitam zbog ovog:
    Applicants will start receiving email notifications with the outcome of the lottery as of 23 March 2023 (note that email notifications are not sent to all applicants at once). If you apply for “Follow My Team: 3rd Place or Final, depending on where my team plays” you will be notified by early May 2023. The notification email for successful applicants will contain the link to the Ticket portal to make a purchase.


    Nisam se prijavio za prvu pa nisam ni očekivao dobit nešto jučer, ali opet nisam ni siguran kako tumačit ovo...
  • Efes Pilsen
    6.4k
    To smo i mi raspravljali, neki misle da je za prve tekme 23.03., a za ostalo u 5. mjesecu sto mi opet nema neke logike jer nije bas isto ako bukiras za 2 i za 5 dana. Ne kuzim zasto kompliciraju i zasto bi dali odgovor za karte tako blizu samoj utakmici. Imali su dovoljno vremena za sve, a sad na kraju ispada da ce me oderat u svim kategorijama jer bukirat u 5. mjescu za 6. je..
  • runtothehills
    377
    Ni ja nikakav mail, ni jucer ni danas…
  • NitkoBitan
    10.6k
    Torcida se vraca na utakmice reprezentacije, prije tekme se dijele besplatni salovi, Livaja od prve minute... Rada se jedna prekrasna prica :grin: :lol:
  • Robredo276
    265
    Navijači jednog kluba iz Hrvatske će na stadionu na kojemu su domaćini doći na utakmicu Hrvatske, uloženo je nešto novca u simpatizere (nikad viđeno.. npr na svakoj utakmici Dinama u Ligi prvaka) i u napadu će igrati trenutno najraspoloženiji i najzdraviji napadač kojeg imamo, taman se zvao i Livaja.

    Bome, ovo je za bojkotirat!
  • NitkoBitan
    10.6k
    Navijači jednog kluba iz Hrvatske će na stadionu na kojemu su domaćini doći na utakmicu HrvatskeRobredo276

    Jer je tako bio slucaj svih ovih godina, bome je puno proslo od "Sve izgubili dabogda" i "Luka Modric govno maleno". Pa i sada na svojim utakmicama vicu "HNS pederi nogomet ste sj*bali".

    uloženo je nešto novca u simpatizere (nikad viđeno.. npr na svakoj utakmici Dinama u Ligi prvaka)Robredo276

    Pa to i kazem. Gradenje jedne lijepe price izmedu HNSa i nogometnog puka u Dalmaciji. Dinamo je znao dijelit salove, zastavice i kabanice, ali nikad navijacima na sjeveru :wink:

    u napadu će igrati trenutno najraspoloženiji i najzdraviji napadač kojeg imamo, taman se zvao i Livaja.Robredo276

    Livaja bi igrao na Poljudu u prvoj postavi i ispred Haalanda da ga imamo.
  • Robredo276
    265


    Ok.

    Mogli bi neku svoju verziju izmislit od onog dabogdanja..

    Na primjer:

    Dabokda sve zgubili!

    Ili u slobodnijoj promjeni:

    Nek sve zgube!
  • San Lorenzo
    10.2k
    Nek ne izgube sve, samo nek taj cirkus što prije prođe da se posvetimo Gorici i HNLu.
  • Ali
    1.8k
    Može jedno pitanje za ove mlađe, zašto nema bbb na današnjoj utakmici u splitu?
    Nije trolanje, nego me zanima iz prve ruke, prestar sam za organizirane odlaske pa mi nekako shodno tome ni ekipa nije "unutra".
    Vidim da se puno piše o povratku torcide, hoće/neće, ali nigdje se ne spominju bbb, pa se nadam da ću dobiti ovdje info.
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Ne znam zasto je to uopce i kome bitno. Ne sjecam se gdje je to bilo, ali nakon utakmice je islo Inati se slavonijo, pa ko ne pije Dalmatinac nije pa su Boysi opicili neka zivi Dinamo i majka Hrvatska i bez potrebe se u sekundi promijenio stimung.
    Tko osjeca potrebu navijat i ici na utakmice reprezentacije neka ide, tko ima potrebu ic kurit frku i promovirat klupska obiljezja nek bolje ostane kod kuce.
    Da se razumijemo, pod frku mislim na navijacku netrpeljivost medusobno, a ne na eventualne prosvjede protiv HNSa.
  • Mlađi referent
    9.6k
    Boysi opicili neka zivi Dinamo i majka HrvatskaEfes Pilsen

    Protiv Danske na Maksimiru.

    Jedino kaj je smisleno zvučalo na toj tekmi, najljepši trenutak tog dana. Bravo za momke koji su poveli
  • The Undertaker
    3.7k
    To da navijačke skupine ne idu organizirano na reprezentaciju je bila dobra stvar. Reprezentaciju treba držati van klupskih prepucavanja. Ne znam čemu sad poliranje imidža "dabogda sve izgubili" ekipi.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    https://www.vipbox.lc/croatia-u19-vs-sweden-u19-streams


    U19 repka 61 minuta je, sad sam tek krenuo gledat pa evo za ostale ako nekoga zanima
  • marcio amoroso
    31.4k
    Šutalo od prve minute.
    Vidim da su Gvardiol, njegov frend sa tetovaže Livaja i Perišić izmiksali brojeve pa je sad Gvardiol broj 4, Perišić 14, a Livaja 20. Šutalo je uzeo broj 6 koji je nosio Lovren.
  • Captain America
    12.3k
    Pokajao se mali od tetovaže na pressici zbog te izjave, al dnovinarima to nije bilo interesantno objavit na svim naslovnicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.