• Raul
    89


    e samo koji :rofl: :rofl:
  • dZg1986
    372
    Bome Jovićevićev Šahtar katastrofalan danas
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Arsenal ispao.

    United znači favorit br1. za osvojit, ma da, ne bih otpisao Juventusa i Romu za koju bih volio da uzmu to.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ja ne bih otpisao nikoga tko je ostao u natjecanju...

    ako je jedan sporting sposoban izbaciti arsenal, ne vidim zašto ne bi united, koji svako malo ima crni trenutak i čak je kadar primiti 7 komada u jednoj utakmici.
  • Zagi
    4.5k
    Sporting i Feyenoord su jako neugodne momčadi.
    Uopče se nebih iznenadio da odu do kraja.
  • xavier
    11k
    ja ne bih otpisao nikoga tko je ostao u natjecanju...db-izbjeglica

    Slažem se. Ja bih jedino svakako otpisao sve koji su ispali :sweat:
  • dzg7
    205
    Sevilla se nikada ne smije otpisati u EL
  • Ludovic IX
    5k
    Juventusu je ovo jedina šansa za vidjet LP nagodinu. Ako ne uđu, nemali broj igrača će gledati kako napustiti brod a vjerojatno bi i financije bile takve da bi morali prodavat.
  • Neki tip
    18.4k
    United znači favorit br1.Navijač Dinama

    Sporting i Feyenoord su jako neugodne momčadi.
    Uopče se nebih iznenadio da odu do kraja.
    Zagi

    Sevilla se nikada ne smije otpisati u ELdzg7

    Juventusu je ovo jedina šansa za vidjet LP nagodinuLudovic IX

    3zbuuro15hzvue0d.jpg
  • Mr Blue
    3.2k
    Royale Union Saint-Gilloise!
  • Neki tip
    18.4k


    To je to! :heart:

    Inače, nakon cuganja s njihovim navijačima, prije 2 mjeseca sam odradio isto i s Anderlechtovima.. :)

    Cijela četvrt useljenička, kolega s kojim sam bio i ja doslovno jedini bijelci, s kapuljačama na glavama da kakti ne upadamo baš previše u oči u šetnji kvartom, i uđemo na kraju u neku birtiju prek puta stadiona (Park cafe) gdje su - ama baš svi bijelci, navijači Anderlechta (cijeli birc je pun šalova, zastava).

    Malo odmjeravanja, a na kraju njih nekoliko nagovorili konobaricu da i nakon zatvaranja birtije (spustila rolete, zaključala vrata) ostavi i nas unutra s njima i da nam nastavi točiti kad već ionak toči i njima.

    Uglavnom, Union mi je nekako draži, "romantičniji", ali ni na gradske rivale se nemrem požalit. :)
  • doubletrouble
    886
    Četvrtfinale:
    Man. United - Sevilla
    Juventus - Sporting
    B. Leverkusen - Union SG
    Feyenoord - Roma

    Polufinale:
    Juventus - Sporting / Man. United - Sevilla
    Feyenoord - Roma / B. Leverkusen - Union SG
  • Klenx
    4k
    Mourinho do finala
  • Mr Blue
    3.2k
    Ma romantika... :grin:

    2dajjc2woxb0mjo7.jpg

    Jesi ih pitao što misle o tome da Union europske tekme sad igra na njihovom stadionu?

    Inače, Union SG može do polufinala Europa lige, siguran sam, a možda i do finala. Kod kuće su sad maznuli Union Berlin s 3:0, a Leverkusen je sudeći po tablici njemačke lige nešto lošiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.