• Nolifer
    6.4k
    Ak se United prestane zajebavat ima šanse proć protiv Barçe. Ostali parovi jako interesantni...
  • Jaro
    5.4k
    Veselje u PL

  • Mr Anderson
    5.3k
    Salzburg bi mogao i proći. Baš šteta da mi ne igramo s Romom. Moglo se.
  • Infinity
    15.2k
    Roma ne djeluje kao neka top ekipa, ali ja ne bi pozelio da ikad vise igramo protiv Mourinha. Njegov naredni susret s Dinamom ce kod njega dici dozu opreza i s ekipom kakva je Roma bi nas izbacio sigurno.
  • Jaro
    5.4k
    Utakmice ko ove dvije MUTD- Barcelona bi mogao gledati 24/7 a malo je reci da ne volim ni jedan od ova dva kluba. Vrh od utakmice...
  • Nolifer
    6.4k
    Konačno pala smrdljiva Uefalona. Drago mi je da ih je zasluženo izbacio United..Pogodio sam na tiketu pobjedu Uniteda, al klasika, tiket je pao radi nekih drugih...
  • Infinity
    15.2k
    tiket je pao radi nekih drugih...xFire

    Sta si uspio pasti? Od 16 parova samo Monaco i Partizan nisu zavrsili prema ocekivnjima. Ja sam ubo oba :rofl: Steta sto sam bio lijen prosetati i odigrati popravni, s ovim parovim u 21.00 se mogla dici lova.
  • Nolifer
    6.4k


    A ukratko Šahtjar nije zabio gol, Basel X2, Bodo nije zabio gol i Qarabakh, ostalo sve prošlo, igrao sam neki mix danas, ubacio i košarku da ćemo dobit Švicarsku, trenutno nemam sreće u tome, jer uvijek isto dva tri para unište tiket, u ovom slučaju četiri danas...
  • Keyser Soze
    8k
    Jovičević prošao Rennes na penale
  • BBBaranja
    1.9k
    Šahtar je mačka sa 100 života
  • jp23
    2.2k
    Ludilo od kraja ovaj Rennes i Shakhtar. Rennes ima riješenu utakmicu, zabiju si autogol. Shakhtar ima 2 penala prednost, fulaju dva zaredom. Na kraju ipak Shakhtar prolazi, a doslovno svi penali koje je golman Shakhtara obranio, su bili u njegovu desnu stranu. Lik se valjda od 7 penala 6 puta bacio u tu stranu
  • Raul
    105
    Zanimljivi parovi, rekao bi da su Leverkusen i Union favoriti, ostalo je tu negdje
  • Infinity
    15.2k
    I ja bih rekao da je u duelu Uniona i Uniona favorit Union :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.