• Fićo1986
    972
    jasno da,malo sam prenaglio!
  • Jurki
    8.3k
    Sviđa mi se grupa di su cigani.. nebum se iznenadil ak budu uvjerljivo zadnji.
  • Ali
    1.9k

    Da a bas su se tjesili, kao i bolje da su u EL, nego da budu kao Dinamo i ruse negativne rekorde u LP.

    Kak je ono islo u EL, prvi u skupini ide drito 1/8, drugi ide na 3.iz LP, a treci na 2. u ECL ?
  • Jurki
    8.3k
    da s tim da ovi koji su drugoplasirani igraju međukolo s treceplasiranim iz LP. Ko prije 1/16 finala. 3. u međukolo ECL.
  • Cosey
    433
    Bodo/Glimt, a pogotovo Zvezda su dobili teške grupe.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bodø vodi protiv PSV-a u gostima :clap:
  • Jurki
    8.3k
    ovo me uopce ne cudi. Mnogi ce polomiti zube na Bodeu. Jako dobra ekipa, Sljedece sezone dopeljati Knudsena ak se Čačke umirovi.
  • Cosey
    433
    Nadam se da će Bodo/Glimt daleko dofurati. Prava, korektna ekipa. Ovo nikako nije iznenađenje.
  • Keyser Soze
    8k
    Ludogorec vodi protiv Rome
  • Nino Bule
    11.3k
    Dakle nasa 2 protivnika (s kojima smo kao lako prosli jer smo ih izvukli), imaju pobjedu kod rome u rukama i x u gostima kod psv-a. Sad se tek vidi da smo jako ozbiljne dvije momcadi izbacili
  • xyz
    840
    Baš smo imali teške protivnike - to će se tek sada izaći na vidjelo...
  • Fanboy
    2.1k
    Ludogorec dobio Romu, a Bodo u gostima imao pobjedu u rukama protiv PSV-a na kraju remi...
    Znači to je jako visok nivo nogometa, ako je Dinamo, a je bio bolji od navedena dva kluba onda ta pobjeda protiv Chelsea nije ni iznenađujuća jer su Roma/PSV ipak jedna klasika europskog nogometa.

    Problem je što se klubovi gledaju kroz nekadašnju prizmu, a ne ono što sad predstavljaju. Postoji nekoliko klubova kao Real, Barcelona, PSG, Man City, Bayern koji su ekstra klasa. Svi ostali su pobjedivi, da se igrati, pa čak i jedan Liverpool koji je eto do nedavno žario i palio, a sad se nalaze u krizi.
  • deda
    27.5k
    Beli gol iz penala za Šerif
  • blackbully
    4.4k
    Zvezdini tamnoputi se međusobno zakačili. Nakon onog poraza od Maccabija tamo vlada kaos u momčadi, a Marakana nikad praznija u europskim i domaćim utakmicama.
  • Keyser Soze
    8k
    Marakana nikad praznijablackbully

    E sad, službena brojka je preko 40.000 iako mi se čini kao da je bilo max 25
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.