• Papastrumf
    10k
    Sve ok, politicki vjerojatno 80% nas ovdje nije na istoj valnoj duljini s ovom opcijom koja je trenutno na vlasti u gradu, ali ovdje je tema dinamo.

    Ja sam rekao da je covjek napravio jako puno u zadnjih godinu dana sto se tice nase borbe za slobodni dinamo, a i teznje za novim stadionom.
    To sto se on i ja politicki i svjetonazorski ne slazemo ne znaci da mu necu priznati zasluge koje ima u svemu ovome.
  • Crle
    359
    O kakvoj se to sposobnosti uprave priča kada im je trebalo dosta godina da uopće shvate da klub može imati marketing.

    O metodama razvoja igrača se kasnilo ne znam koliko godina za europskim klubovima.

    Postotak kupljenih i pogođenih igrača je vjerojatno mizeran.

    Financijske malverzacije su rađene na nivou idiota.

    Da je klub financijski ovisio samo o sebi davno bi propao.
  • Time
    532

    Naravno,Dinamo über alles.
  • SAS1987
    13.5k
    Počelo Otvoreno.

    Zoric izgleda ko da je glavni junak price "Tri mala praseta".

    Super pozadina :cool:

    1pojy8zg6np7g7bm.jpg
  • Gelipter
    3.5k
    Zoric izgleda ko da je glavni junak price "Tri mala praseta".SAS1987
    Kao u Alan Fordu ona tri gradska vijećnika sa svinjolikim glavama.
  • Rex Ramae
    2.5k
    U neka druga, crnja vremena sada bi u studiju sjedila tri mamićevca i jedan naš ili čak neutralni i vodili priču na jedan mlin o Zdravku kao Bogu Isusu te huliganima s ulice koji žele preuzeti klub a sada upravo suprotno i uživam gledajući i slušajući kako lijepo pričaju i spuštaju ovu debelu svinju koja se guši u vlastitim lažima.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ovaj Zoric koda su ga koncetratom za svinje hranili, đubri ga al ga đubri, frajer priča i ponaša se koda je u birtiji, redard debeli ćelavi nekulturni
  • og1986
    2.9k
    Preview kak bi trebalo sutra izgledati
  • seljak86
    2.4k
    Debelo smeće lažljivo
  • Crusades1986
    9.8k
    Guštam kao praščić u blatu dok vidim Zorića kako se koprca i hvata za slamku
  • maddaddam
    2.9k
    fexprnx0n8sv0tbg.jpeg

    Nije čuo poslanicu iz Međugorja :lol:
  • Fanboy
    2.2k
    Ljudi jako često pamte novije stvari do te mjere da im se starije izobliče u sjećanju.

    Sve dok Bjelica nije promijenio DNA kluba u Europi, Dinamo je po svakom mogućem kriteriju bio teški underachiever, a Mamić i svita oko njega slike i prilike nesposobnih budaletina za ikakav sportski rezultat s obzirom na budžet i monopol na talent.

    Tako da nije ovaj honeymoon period u kojem su se ljudi zaljubili u ekipu nešto što traje dvadeset godina, nego četiri. I bit će i gorih razdoblja od toga sve da se nijedna osoba u klubu ne promijeni.
    Zambatine škude

    Pa, ok i Bjelicu je valjda netko doveo...Druga stvar, imali su tovari Tudora koji eto dobro gura i Francuskoj, a sa druge strane je Bjelica imao otvorene ruke u Osijeku, pa je na kraju otišao bez trofeja. Nije Bjelica postao loš trener, ali je sportska politika bila loša kao i dovođenje igrača.

    To stoji što kažeš, klub je bio privatan biznis, no talent i igrači su bili tu koji su mogli napraviti rezultat i bez toga nemaš ništa. Sam tvoj komentar je ustvari pogled prema Europi, znači dominacija u HNL-u je postala neki standard koja se uzima zdravo za gotovo, a nije tako.
    Tovari, a i ostatak HNL bi dali guzicu da mogu osvojiti ligu. Rijeka je to napravila pametnom sportskom politikom, dovodili su dobre igrače i rehabilitirali nekad velike talente.

    Vjerujem da nitko na ovom forumu ne drži Mamiću, Antoliću i takvima leđa, svi želimo pomak i na kraju jedino klub može naprijed sa zdravom upravom, transparentnim upravljanjem. No, jedino sam u tome svemu izrazio da se nadam kako će se nastaviti dobra sportska politika i da netko tko je to do sada radio(ili više njih) su radili dobar posao.

    Ispada da klub kreće od dna, a to nije istina. Dinamo u ovom trenutku je aktualni prvak od 2005 uz jednu godinu iznimke, dobrom akademijom, dobrom trenutnom momčadi, ok budžetom, lijepom reputacijom izgrađenom najviše zadnjih par godina u Europi itd. Normalno da je u interesu svima da to ide prema još boljem...
  • seljak86
    2.4k
    2006. smo osvojili titulu, a ne '05.
  • Zagi
    5.2k
    Zorić riječ po riječ ista retorika kao narkos.
    A i ovaj Naglić je posebna vrsta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.