• Droljo
    5k
    Da nebu ko francek na izdisaju mumija šapnul šimiću daj deci dinamo :lol:
  • Jurki
    8.7k
    Jedva cekam da ovo ludilo prođe pa da budu opet glavne teme utakmice, kak je Moharrami dobil upalu pluca kak ga je neki napadac sprebežal, kak je Petko fulal mrtvaca s pol metra.

    Sutra ovo treba dobiti pa makar zabili gol u 101. minuti iz ofsajda.
    Ovo cekanje mi je isto ko da cekam neku jako bitnu utakmicu.
    Svi na iglama i našpanani do kraja.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Mene brine sportska politika i nadam se da će tu stvari ostati i dalje u pozitivnom tonu. Uopće me ne zanima jel milicioner i dve ženske vodile transfer politike, jel to bila linija Bih, ili je to bio domar u Dinamu.
    Netko je radio dobre stvari vezane za kupovinu igrača, dovođenje igrača zadnjih par godina krenuvši još od Oršića, Petkovića, KTC-a, Mišića, Lauritsena, Jakića do sad Ljubičića, B.Šutala i malog Perkovića...
    Tko god bio je očigledno dobro radio svoj posao sa sportske strane, bilo je tu promašaja kao Moubandje, Štefulj, Jurić itd.
    Fanboy

    Ljudi jako često pamte novije stvari do te mjere da im se starije izobliče u sjećanju.

    Sve dok Bjelica nije promijenio DNA kluba u Europi, Dinamo je po svakom mogućem kriteriju bio teški underachiever, a Mamić i svita oko njega slike i prilike nesposobnih budaletina za ikakav sportski rezultat s obzirom na budžet i monopol na talent.

    Tako da nije ovaj honeymoon period u kojem su se ljudi zaljubili u ekipu nešto što traje dvadeset godina, nego četiri. I bit će i gorih razdoblja od toga sve da se nijedna osoba u klubu ne promijeni.
  • Jurki
    8.7k
    au takvih flopova je bilo milijardu.. Polovanci, Jerteci, Guele, Costa, Machado, Sivonjic, Carlos, Jonas ... mogel bi do sutra nabrajati..
    edit: da pogledam rostere od 2000.te pa nadalje u svakoj bi sezoni nasel bar dva tri perverzna pojacanja koja nebi mogla igrati niti za nk Špičkovinu.
  • BlueVelvet
    336


    Nažalost sve te godine brukanja u Europi i dovođenje razno raznih škartova su se brzo zaboravile i ono što je sada najveći uteg novih ljudi su dobri rezultati zadnjih par godina. A desit će se peije ili kasnije neki kiks, manje uspješna sezona, a onda će biti pljuvačine i tjeranja, neće se sigurno debilni dinamov puk sjetiti da smo 10 godina prije bili kamta za napucavanje u europi..
  • Zagi
    5.1k
    Dečki, daleko je Bjeličina sezona ili Tottenham od Dinamovog maksimuma.
    Nek se makne lopovluk i tek će se tada vidjeti koliko je ustvari narkos bio neuspješan.
  • The Undertaker
    4.1k
    Po čemu je Dinamo bio underachiver, po kojim kriterijima? Budžet? Jačina lige? Trofeji?Uspjesi drugih HNL klubova ili klubova tzv. regije? Na osnovu čega smo skupljali koeficijent?
    Nova uprava i vodstvo će se mjeriti po tome da li je klub napredovao od njihova dolaska ili ne a ne što je bilo 41.
  • Jurki
    8.7k
    ja nisam zaboravil.. Brann Bergen, Sheriff na penale, Skenderbeu, Herenven, ligu za bedaka, milijardu psovki jer Čale nije mogel tocno ispucati loptu, Carlos koji je valjda jedini Brazilac na svijetu kaj ne zna štopati loptu. Nisam zaboravil niti jedan razbijeni daljinski nakon svakog glupog poraza u Europi, 7 komada od Lyona.. Chernomorets, Astra Giurgiu. Ludogorec koji nas je rastepel na proste faktore itd
  • Neki tip
    19.3k
    Kužim poantu, ali da se netko sprda s kajkavskim narječjem na forumu o klubu iz Zagreba, e to ne kužim.LM1995

    Već ti je odgovorio Marcio, no kako si me citirao, red je da se i sam javim.

    Valjda si u ovih preko 5000 mojih postova, od kojih si barem neke vidio, mogao zakljuciti da i sam kajkam. :)

    Karikirao sam do apsurda upis dotičnog padobranca, a ne ismijavao kajkavski govor kao takav. ;)
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Volio bih da si u pravu,ali malo pretjerujes.
    Daj Boze da sutra pobjedimo i nastavimo sa uspjesima kako u HNL-u tako i u Europi,a ocekivati redovna cetvrtfinala i polufinala europskih natjecanja je pomalo smijesno i naivno hh
  • Jurki
    8.7k
    ok kiks i pad bu dosel po zakonu velikih brojeva.. ali bar cemo znati da to nije zato jer je nasmrkani rasprodal sve kaj valja i strpal pare u svoj dzep. Vec da je to u nogometu normalno. I da se bumo sljedece sezone pregrupirali i bili bolji.
  • Zagi
    5.1k
    ocekivati redovna cetvrtfinala i polufinala europskih natjecanjaBBB Mataa998

    To doduše nigdje nisam rekao.
  • Jurki
    8.7k
    a sa dosadasnjom garniturom je pad neminovan ali kaj je poanta da niti imamo ljude koji bi znali zvleci momcad iz rezultatskog gliba. Pare bi se pobrale i ostala bi spaljena zemlja.
    Edit: a kad bum pri volji bum si dal truda pa zvlekel sva perverzna pojacanja koja je taj nasmrkani debil dopelal u klub i sve "fantasticne" rezultate protiv nogometnih giganta od kojih me bilo sram i jos me stegne u srcu kad se zmislim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.