• Cuki1986
    5
    Ma sve je moguće, košarka je to :smile:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Ma ovo je očaj od prvog para...ne znam kaj da kažem kad igrač kojem je forte šut ovako loše igra ...u zadnje vrijeme ga inače šut ide i zato mi je daleko zahvalan za igrati over
  • Zagreb1992
    1.2k
    Košarka je čudo sport ...Magee u zadnjih par minuta na 11 i naravno da dobije 2 puta loptu ...iskreno mi je i drago radi poraza SC Derbya
  • ksapi
    2.1k


    Pa Magee je imao šut 4/8, pa nije to baš neki kriminalan učinak za tricaša. Ako očekuješ 7/8 to je totalno nerealno.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Jučer se Branković izbaci sa brzim faulovima ...sve u svemu katastrofa..al dobro jedan dan se loš dogodi ...idemo dalje samo :)
  • BBBaranja
    1.9k
    izgv6jr1byqf9rfp.jpg

    Dobio sam info iz stožera domaćina da ovo dolazi kec..imate po 2.05 za odigrati u betu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    uz to prvi sudija iz Busovače a prvi pomočnik iz susjednog Posušja. To ne bi trebalo imati veze da se ne radi o 1.FBiH ligi. :grin:
  • BBBaranja
    1.9k


    Nisam informiran oko detalja niti upućen nešto previše u natjecanje,samo me nazvao frend koji ima nekog rođaka dolje u stožeru i reko da trpam keca :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2-0 poluvrijeme, ubija ih Duvno
  • ksapi
    2.1k
    Bravo za dijasporu :clap:
  • rob ljubavi
    772
    Ksapi, zna li se sto vise o Rumunjima u rukometu, znam da su Farski otoci u naletu u mladjim kategorijama i da imaju vrhunsko desno kirlo, kao i dva vanjska iz Savehofa( jedan ide u Kiel), ali jesu li spremni pobjedit rumunje. Kvota je zanimljiva oko 2.60
  • ksapi
    2.1k


    Ja sam blize reci da ce Rumunji to dobiti, naturazilirali su Kuduza iz Dinama s kojim ce imati i dimenziju vise u napadu.. Generalno su kvalitetnija ekipa od Farana, ali u gostima im nije previse za vjerovati

    Ono sto me muci su mogucnosti Farana doma, u proslom prozoru su drzali Austrijance cijelu tekmu (koji su rang Rumunja) bez Skipagotua koji im je najbolji igrac. Sad im fale oba DV, ali u najmanju ruku je to jednako kvalitetna ekipa kao protiv Austrije.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Velež - Zrinjski 2

    -Gradski derbi velikih tenzija, domaći pred svojim navijačima će biti maksimalno napaljeni ali mislim da im to neće biti dovoljno da uzmu bod ili sva tri Zrinjskom koji je za klasu dvije iznad ostalih u ligi pa tako i Veleža. Veležu nedostaju 2 prvotimca a Zrinjski dolazi u prvom sastavu bez izostanaka. Prognoziram pobjedu Zrinjskog minimalnim rezultatom.

    Sarajevo - Željezničar 1

    -Sarajevo pobjedom protiv Širokog u gostima zadnje kolo "napokon" došlo do 3 boda. Pojačali su se u zimskom prijelaznom roku za BH uvjete vrlo kvalitetno dok Željo što sam uspio pogledati igra na nivou 2. HNL. Još jedan gradski derbi koji će biti odigran u Zenici bez navijača. Sarajevo mislim da dobiva ovo u hendikepu.
  • blackbully
    4.4k
    domaći pred svojim navijačimaRex Ramae

    Sportske pišu da Red Army i Ultrasi bojkotiraju utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.