• rob ljubavi
    774
    Iako sam se počastio sa kartonima na Lille-Lyon, najkartoniranija ekipa lige Lille i Benoit Bastien kartondžija, sjećamo ga se sa Dinamo-Ludogorets na ljeto kada je sudio nekoliko penala i crvenih...

    P.s. javi ak bu kaj pametno iz kosarke :)
  • Zagreb1992
    1.3k
    Ferrell over 16.5

    Yogi definitivno prvo ime ekipe iz Slovenije i uzima najviše ovlasti ...Također treba napomenuti da je protiv Zadra svaka ekipa sa vanjskih pozicija raspucana , a Yogi ako krene u serijama gađati vidim ga na teškom overu ..Zadnju utakmicu koju su igrali zabio je 22 poena ...Eto jedna kratka analiza na brzinu

    Cazalon 12.5

    Za njega nemam neki prejeran razlog ...Mega je ekipa koja igra dosta brzu košarku i kao glavni igrač se ističe Cazalon...igrač koji ima dosta povjerenja od strane trenera Mege i kojem se dopušta dosta toga...U prvoj utakmici koju su igrali ove sezone ubacio je 14 poena

    Eto moja 2 prijedloga za sutra
  • Zagreb1992
    1.3k
    Cazalona ne komentirati danas..izbacilo ga iz ritma problem sa osobnim...ali za Yogija definitivno uzimam kasnije over po ovoj granici
  • Zagreb1992
    1.3k
    Update mali

    Probao bi i over Murića kod Cedevite jer danas je out Alibegović i samim time bi kapetan mogao imati veću minutažu...granica je 8.5
  • maddaddam
    2.9k
    Osijek - Hajduk 3+, igra Beckenbauer
  • Zagreb1992
    1.3k
    Po drugi put ostajem bez riječi..Yogi za poen padne ...naravno fulano slobodno bacanje ...ne znam kaj bi rekao više nego srednja tuga i žalost
  • Zagreb1992
    1.3k
    Bundović 7.5 over

    Ono što mi je upalo u oči je prije svega njegova kemija sa Kapustom koja je daleko bolja nego prije par mjeseci .Protiv Future se pokazao da ima snage i motiva još više nakon ozljede i na ovoj granici ga uzimam over definitivno...Ne libi se šutnuti tricu i ako sa Kapustom odigra pick tu dolazi se do lakih poena i po meni jako dobar par za uzeti danas :)
  • flexXy
    1.9k

    Cibonasi su strajkali i nisu trenirali cijeli tjedan zbog neisplacenih placa. Nisam bas ziher kak ce to na terenu zavrsit.
  • Zagreb1992
    1.3k


    U četvrtak su trenirali i petak isto ..održali su formu kako tako ..al svejedno Bundovića bi uzeo over na ovoj granici jer znam koliko je nabrijan na velike tekme :)
  • Praskaton
    1.8k
    vidim da pratis hrv kosarku.Misljenje za Zadar-Split?
    Upitan Bozic,Zadar bez njega druga ekipa dok Splitova forma u uzlaznoj putanji.
    2,70 na St il nesto sigurnije kontra hendikep bi trebalo proc
  • Zagreb1992
    1.3k
    Split apsolutni favorit po meni.. Zadru ako ne igra Božić to je manje i poena i kreiranih šuteva za Zadar.. Split 2 je po meni dobro za uzeti :)
  • Krizy
    36.5k
    Šta odigrati na reprezentacije :lol:
    Rijetko se kladim ali da bude zanimljivije ispratiti utakmice :rofl:
  • Rex Ramae
    2.5k
    BiH - Island x2 ili kad već igraš iz zabave 2

    Čitam baš da im je ovaj novi trener klaun, kao najbolje krilo izbacio da bi igrao Mešanović kojeg je menadžer ugurao. Ne igra Pjanić, Gojak im kreator 10ka :lol: , Kolašinac out isto, probaj 2 i sretno :party:
  • Infinity
    15.3k
    Italija manje od 1.5 gola, S. Irska vise od 3.5 gola, BiH kec, Slovacka kec.

    Necu igrati, al ovo mi onako na prvu djeluje dobro :grin: Kvota ti je oko 20, stavi pet maraka i gori Golden sutra :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.