• Navijač Dinama
    7.4k
    BiH - Island x2 ili kad već igraš iz zabave 2Rex Ramae

    Iskusna i namirisana dvica.

    Inace Bosna radi smjenu generaciju, dosta mladih igra, uz par ovih iskusnijih, Dedic i Tahirovic koji imaju 20 godina jako moćni večeras, iako se radi o Islandu, jedan igra u Romi mislim, drugi u Salzburgu, uz to Ahmethodzic se sa 23.godine jako ističe kao lider ekipe
  • Infinity
    15.3k
    Ma BiH je Brazil za Island. Dali im loptu i oni jadni ne znaju sta ce s njom. Ne bi dali gol ni da je Sehic sam pokusao da ju spremi u svoju mrezu.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Da sam jutros znao da neće igrati Džeko rekao bih Krizyu i hendikep da igra. :lol:

    Posipam se pepelom, pogledao cijelu tekmu i ostao baš ugodno iznenađen, dobro su odigrali bez par standardnih igrača.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Island nije vise sto je bio. Sad je to dosta skromnija ekipa. S obzirom na kiks Slovaka doma moglo bi bit vruce nedeljno vece u Bratislavi. Gostujuci navijaci imaju zabranu..
  • Zagreb1992
    1.3k
    Đurišić under 15.5

    Po meni dosta velika granica za Đurišića jer će osim napadačkog dijela morati i obrambeno zaustaviti jaki bekovski par Mavra- Shorter ..Također tu se može dovesti u probleme sa brzim osobnim pogreškama i samim time smanjiti minutažu

    Shorter over 16.5

    Odmarao je protiv Furnira i dolazi spreman i odmoran danas...Igrač koji u serijama može zabijati i daleko najbolji igrač Splita ove sezone ...Uz dosta ispucanih lopti vidim i Shortera u overu
  • Rex Ramae
    2.5k
    Koeficijent na pobjedu BiH 3, hoće biti dvica?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja bi tu probao golove radije. BiH bi mogao malo prebacit ovaj rezultat protiv Islanda, a s druge strane Calzoni gori pod nogama. Igra kod kuce protiv direktnog suparnika za 2. mjesto i jos jedna 0:0 utakmica mu se vjerojatno nece progledat kroz prste. Nije pozvao Weissa koji je uz Kucku glavni igrac Slovana jer mu se ne uklapa u koncepciju, a od koncepcije ima slijedece rezultate:
    ig2sz759mzyg8qkz.jpg
    Ljudi su prilicno razocarani i ne ocekuje se vise od 5-6 tisuca na stadiona kapaciteta 22.. Bili su s nama u grupi u dva navrata pa se tu nema sta posebno analizirat, prosle kvale su startali domacim remijima s Ciprom i Maltom da bi onda dobili Rusiju vani. Ja veceras ocekujem nekih 2:2 :lol:
  • Infinity
    15.3k
    BiH rijetko pobjedjuje u serijama. Dvije pobjede u nizu je upisala prosle godine (Finska i CG). Prije toga toga su dvije u nizu su upisali 2018. Finska i CG su bile kuci i bile su u dva razlicita termina, sesti i deveti mjesec.

    Ti igraci nemaju pobjednicki mentalitet i to je najveci minus danas. Mislim da bi imali vecu sansu za svih sest bodova da su igrali prvu vani sa Slovackom, a danas kuci s Islandom.

    Slovacka s druge strane izgleda jako lose. Nesto sam sitno gledao snimku s Luksemburgom i bio sam dojma kao da Luksemburg igra s Lihtenstajnom, a ne sa Slovackom.

    I da zakljucim. Ja se na Slovacku ne bih okladio. BiH bi zbog top koeficijenta stavio na neki sistem.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Cibona -FMP 1 2.40

    Kvota dobra za uzeti jer FMP nije ekipa koja je sad nešto top ...Prekinuli su niz poraza i to doma protiv Zadra...Svoje mjesto u playoffu su osigurali i ova 4 kola im je samo da odrade i pripreme se kako sad stvari stoje za Cedevitu Olimpiju s kojim bi mogli igrati u četvrtfinalu ...U prvom dijelu sezone FMP je predvođen bio Fraizerom kojeg više nema ...Za one koje vole hvatati neka iznenađenja ovo se isplati uzeti ..dobra kvota :)
  • Praskaton
    1.8k
    koliko vidim nema Bakovica,Aranitovica,Bundovica.Jucer igrali utakmicu protiv vitamina junior.
    Osim u slucaju teske boli*urcine ne vidim kako bi to fmp mogao izgubit
  • ksapi
    2.2k
    Slažem se s Božom, po meni totalno promašena analiza i smjer
  • Olmic
    2.7k
    Bravo zagreb1992
  • Zagreb1992
    1.3k
    Na kraju se dogodi onaj rezultat koji nisam htio haha..greškom Cibone u reg dijelu..al na kraju krajeva pobjeda je tu
  • Praskaton
    1.8k
    Zasluzena pobjeda cibone al na zalost tek nakon produzetaka.
    Koliko vidim bacanja 36/40 koncentracija na nivou bravo za cibose.Sa ovakvom roatcijom i dan nakon jos jedne utakmice dobit i ovu na produzetke je nesto stvarno veliko.
  • rob ljubavi
    774
    Rukomet
    Varazdin-Bjelovar 1

    Bjelovar bez ijednog osvojenog boda na gostovanjima ove sezone, Varazdin doma povezao 5 pobjeda, a pobjedom prakticki osiguravaju ostanak.

    Takoder, Bjelovar u internim problemima, a kvota sa 1.9 pala na 1.6
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.