• ksapi
    2.2k
    Malo zicera danas, da se slozit solidan tiket kvote 1.50-1.60

    Koper-Celje 2
    Borba za naslov u Sloveniji je aktualna, velika je gužva na vrhu između Gorenja i Trima.. Celje ide full gas, naslov je glavni cilj, a u LP su pokazali veliku kvalitetu kojoj nitko u Sloveniji ne može parirati, osim Gorenja i Trima. Gostuju kod ekipe koja je solidna, ali ništa više od toga, ove i prošle sezone (kada su bili i nešto jači) nemaju nijednu pobjedu protiv velike trojke, dok Celje prošle i ove sezone nema nijedan kiks izvan top 3.

    Bidasoa-Barca 2
    Barca godinama nije izgubila tekmu u ligi, situacija ni sada nije drugačija, ekipa sa strašnom kvalitetom i širinom ne može izgubiti ovo.

    Tatabanya-Veszprem 2
    Tatabanya je bez prvog PV Topića i prvog LV Gyorija, nemaju adekvatne za obojicu i to sada nije ekiap dovoljne kvalitete za iznenaditi Veszprem. Gosti su imali nekih mrlja zadnjih sezona u gostima u LP, nisu tako goropadni kao doma, ali s Remilijem u ligi imaju stabilnost i dovoljnu kvalitetu da ovdje ne kiksaju, što im se nije događalo zadnjih sezona. Zadnja dva gostovanja FTC +10 i Balaton +21, a ova Tatabanya s izostancima nije ništa bolja.

    Vitoria-Porto 2
    Porto je slična priča kao i ostali parovi, ovo je kup i nema prostora za kiks, a njihova dominacija u ligi traje godinama. S ovakvim osrednjim ekipama ne kiksaju, digli su se dosta od početka sezone i da su igrali tako od rujna prošli bi grupu u LP. Ne vidim ovdje ikakav prostor da oni ne dobiju ovo.
  • Jurki
    8.8k
    ispraceno i svaka cast.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Dinamo-Osijek 1
    Široki-Sarajevo 1
    Lpool-Man.UTD o.d.g. i 3+
    Zrinja-Posušje 1
    Roma-Juve 1X

    Drugi tiket:
    Pobjeda Dinama (hendikep)
    široki- Sarajevo 1
    Inter-Lecce 1
    Lpool- United X2
    Betis-Real Madrid 1X
    Navijač Dinama

    Katastrofa...

    Slušajte samo @ksapi i @Zagreb1992
  • Zagreb1992
    1.3k
    Drago mi je ako sam nekom pomogao danas :)
  • Nolifer
    6.7k
    danas dan za zaborav... klasicni pero metla metlicic...
  • ksapi
    2.2k
    Kolega Zagreb i ja nastavljamo seriju :cool:
  • Infinity
    15.3k
    Ekspert za kosarku, ekspert za rukomet i da mozda jos nadjemo jednog za tenis i zabranit cemo svima ostalim komentiranje :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ja i ti smo eksperti za PL BIH? :brow: :chin:
  • Infinity
    15.3k
    Mi smo u sluzbi kladionica :rofl:
  • Zagreb1992
    1.3k
    S obzirom da sam do danas odlučio bio malo odustati od kladionice eto idemo za sutra nekaj

    Magee over 13.5

    Igrač kojeg nikako ne mogu igrati under...Riječ je o igraču kojem je najveća specijalnost šut za 3 poena...Catch and shoot player i ako ga krene šut može do 14 poena lagano doći...Prilog ovom paru ide loša obrana Borca na vanjskim pozicijama i u zadnjih nekoliko utakmica se vidi da su sa pozicija 1 i 2 dosta loši u obrani

    Branković over 13.5

    Što se tiče ovog para tu očekujem od Danka jednu finu partiju...Obrana Mornara pod košem je tragična. što pokazuju sljedeće stvari

    Mornar - MZT ... MaliK Abu 20 poena 5 skokova
    SC Derby- Mornar Tasić 20 poena 6 skokova
    Partizan - Mornar Smajlagić 15 poena 7 skokova, Leday 14 koševa 6 skokova
    Zadar - Mornar Davis 16 poena 8 skokova, Žganec 14 poena 5 skokova

    Ovo su samo brojke igrača u reketu protiv kojih je mornar igrao ...Također dodao bi ovome i Bakovića sa 14 poena ...Pokazatelj loše obrane u reketu i po meni Branković over i više nego dobar za uzeti
  • Tercel
    416


    Malo si zapostavil @Carrasco i @rob ljubavi. Isto dobro gađaju, kaj je je.
  • ksapi
    2.2k


    Kolega ne ulazim u sam sadržaj analize, ali procijeniti obranu Borca samo na temelju zadnjih nekoliko utakmica je pogrešno, osim ako nemaš čvrsti dokaz da sve od ranije nije relevantno.

    Također nebi bilo loše ni napisati brojke tih igrača u sličnim matchupovima, protiv obrana koje brane jednako loše njihove pozicije. Inače to dugoročno ne vodi u plus
  • Zagreb1992
    1.3k


    Kad uhvatim malo više vremena ( posao ) onda ću se početi zabavljati i tom statistikom.ovo iskreno slažem najviše po tome kad gledam utakmice ABA lige
  • Cuki1986
    5
    Magee trenutno na 2
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ma x puta mi se dogodilo da u ABA ligi igrač bude na 2 poena pa poludi u nastavku ..tako mi je jednom i ferrell protiv igokee ..2 poena prvo pol i onda kraj utakmice oko 20 je imao ...Vanjski šut im je kriminalan i tu će ga morati krenuti nekako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.