• rob ljubavi
    774
    Danas na osjećaj

    Bochum-Schalke x2

    Kvota u blagom padu na goste, lokalni derbi u kojem Bochum kao prava domaćinska ekipa nakon 3 poraza bez zabijenog gola dočekuje Schalke koji je ušao u najbolju formu od početka sezone, 5 tekmi bez poraza i samo 1 primljen gol.

    Bochumu suspendiran kapetan iz srca veznog reda, fali i napadač Zoller strijelac 3 pogotka ove sezone, a i dalje nedostaje inače standardni Gamboa .

    Ekipa s najviše primljenih golova VS ekipa s najmanje zabijenih golova + lokalni derbi i grčevita borba za ostanak mi daju za pravo očekivati tvrdu utakmicu, a blagu prednost bi dao ipak ekipi u boljoj formi i koja je uspješnija u međusobnim susretima.


    Varaždin - Šibenik 1

    Na vanjskim kladama kvota varira 1.80-1.90, kod nas je zbog bonus tipa na 2.00, mislio sam da će kvota biti do 1.75.
    Varazdinu se vratio Postonjski, nakon 3 poraza (Istra,Hajduk,Dinamo) pobjedili su Osijeka u gostima i vrijeme je da doma potvrde tu pobjedu, publike u Varazdinu uvijek bude i tu ce traziti jako vazna 3 boda za Europu pogotoo nakon sto se i Rijeka ubacila u tu borbu, a iduce kolo je upravo Rijeka-Varazdin.
    Sibenik tvrda ekipa, ali smatram da nisu u prevelikom strahu od Gorice, zasad na +8 i mislim da bi iz Varazdina trebali kuci praznih ruku.
  • ksapi
    2.2k
    Evo jedan jači koef od mene, oko 3.50-4.00 se kreće..

    Švicarska liga rukomet danas, Suhr-Bern 2

    Suhr ima velike probleme s izostancima u drugom dijelu sezone, ostali su na 3-4 zdrava vanjska i to se itekako vidi na rezultatima - gubili su kod solidnog Zuricha -7 i St.Gallena -9, doma s lošim Kreuzlingenom X i -2, a najjačim Kriensom -2. S ovim sastavom spadaju na dno lige i ovakav koef na Bern mi trenutno nema nikakvog smisla.

    Bern je imao problema s izostancima u prvom dijelu sezone, negdje tamo u 12.mjesecu su se već počeli vraćati pa su dobili slabije St.Gallen +9, Kreuzlingen +7 i Basel +3. U drugom dijelu sezone se vratilo još par igrača, odigrali su četiri solidne tekme i dobili jaki Winterthur te solidni Zurich, odigrali egal kod solidnog Thuna, a parirali dobro i kod jakog Kriensa. Bern je u najmanju ruku u rangu Zuricha i St.Gallena koji su ubili Suhr, a očito iznad tog dna lige gdje ovi trenutno spadaju i mislim da ovo realno ne može biti preko 1.50ak, tako da s koefom 3.50-4.00 imamo dobar value.
  • Bosna86
    11.6k
    Zašto je na Rubleva kvota 4?
  • superhik
    10.4k
    što misliš o ova dva hendikepa? (Nisam igrao, čisto me zanima mišljenje)


    w0qtm436t10487vz.jpg
    ribnds1nbidxysqm.jpg
  • Nolifer
    6.7k
    Igro danas tvrdo, hrabo ili ludo, da Leeds dobiva Chelsea, te X na Varaždin i Šibenik
  • ksapi
    2.2k


    Nista posebno, moze proci, a i ne mora
  • Navijač Dinama
    7.4k


    Rublev je igrač kojem se igra svodi na snagu, a manje na IQ i ostale okolnosti igre, ako uđe loše i silom u match, niže pogreške i onda to ružno izgleda jer ne može prestat griješit i pada mentalno.. Uz to, Medo je nadigro i izbacio Lakia u polufinalu, i gledajući formu, u ovakvoj strašnoj formi je jedan-dva igrača bez mnogo greški bolje od Mede na svijetu, Rublev nije taj.
  • BBBaranja
    1.9k
    Slaven-Gorica 2 3.10 za hrabrije 1/2

    Od 2021. odigrana su tri prijelaza između ovih ekipa,Gorici bodovi potrebni za ostanak u eliti.
    Zekic je izjavio da ovakvih problema oko kadra jos nije imao otkad je trener Farmaceuta.Gorica pod Sopicem zadnjih par kola igra dobro i nakon pobjede u zadnjem kolu očekujem da i danas idu kući s punim plijenom :)
  • Rex Ramae
    2.5k
    Imao si dobar osjećaj.

    Ovo bih uplatio sigurno, jutros čim sam vidio svidila mi se analiza ali korizma pa ne igram.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Bochum-Schalke x2rob ljubavi

    Prošlo :smile:

    Varaždin - Šibenik 1rob ljubavi

    I ovo će.

    Nema šta, na zoni vrhunske dojave i analize parova
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zona će početi uzimati procente pa vi gledajte :razz:
  • superhik
    10.4k
    bilo je čupavo, ali je prošlo. Svaka čast! :clap:
  • ksapi
    2.2k
    Ma lagano je to :cool:
  • Tercel
    416
    Doktor ksapi! :cool:
  • Sunja86
    1k
    Bravo dečki ponešto se ispratilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.