• Nino Bule
    11.3k
    Igraci iz sjene
  • Zagi
    4.9k
    Duboka Zona.
  • Bosna86
    11.5k
    Scena iz gladijatora kad pokazuje prst prema dole… Treba staviti dedinu glavu i opis neki žestok
  • Keyser Soze
    8k
    Lijepo je gledati kako odlaze jedan po jedan, baš lijepo.
  • Mrvica
    3.1k
    On stoji na braniku Dinama? Baš me zanima koliki mu je postotak.. Nije ovo pljuska, ovo je šamarčina i bit će toga još :smirk:
  • Keyser Soze
    8k
    SN:

    Podatak da su nastupili kao kompaktan blok jasan je indikator da 9. ožujka namjeravaju ostati na Mamićevoj strani. S posljednje sjednice IO-a javnosti su emitirani neki zbunjujući signali kada su Ljuština i Truskaller pomirljivo stali uz Barišića objašnjavajući da se trn u njihovoj peti od početka odazivao na prezime Antolić te da oni nikada nisu bili protiv Barišića.


    Sada kada je taj trn uklonjen i ne postoje zapreke za povratak pod Barišićevu zastavu, oni su okrenuli ploču i vratili su u okvir skupine koja je još u prosincu potpisala zahtjeve za izvanrednu Skupštinu na kojoj su u paketu trebali odletjeti Barišić i Antolić. Tjedan dana uoči velikog finala polarizacija u borbi za vlast jednako je zaoštrena kao i na početku, svaka će zastupnička ruka biti važna...
  • Tercel
    369
    Ja sam očekivao puno više od 74. Znaci ak dođe plava doma, ma ženo niš ne brini, je zbog Dinama, ali nije ono što misliš.. :cool: :rofl:
  • serbus
    3.5k


    Zanimljivo da nas je sad bilo dosta 74 da ih se izbaci a desetljećima nas tisuće ni Sunaru nije moglo maknuti...
  • The Undertaker
    3.9k
    Što sad, umjesto ove četvorice dolaze četvorica novih povjerenika?
  • deda
    27.5k
    Prema statutu u skupštinu ulazi 8 povjerenika sa najvećim brojem učlanjenjih novih članova od posljednje skupštine.
  • The Undertaker
    3.9k
    Da li postoji mogućnost da skupština ne verificira sve povjerenike?
  • criticus
    1.1k
    Znaci ak dođe plava doma,Tercel

    Ne kužim ovo, kakva plava?
  • Keyser Soze
    8k
    Pitanje, pročitao sam na jednoj stranici (koja podržava bjegunca) da svaki izbačeni član može podnijeti žalbu nadzornom odboru koji u roku od mjesec dana mora to potvrditi te je onda odluka konačna. Kako nadzornog odbora nema, po njima su oni i dalje punopravni članovi i mogu djelovati.

    Koliko je istine u ovome, klasična patka ili?
  • deda
    27.5k
    Da li postoji mogućnost da ih skupština ne verificira?The Undertaker

    Prema statutu ona ih je dužna verificirati jer statut definira kako će tih 8 povjerenika doći u skupštinu. Jedino da se ospori nekog zbog kršenja statuta. Ne može skupština odrediti tko im se sviđa ili ne sviđa i prema tome odrediti 8 povjerenika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.