• Navijač Dinama
    7.4k
    Lillard winner 3pt 5.00

    Vecer prije all-stara,zanimljiva večer za ljubitelje kosarke.Favoriti su mi Hield,Tatum i Lillard ali evo od njih trojic eizabrao sam bas Lillarda koji je posljednje vrijeme u odlicnoj formi i mislim da moze doci do titule najboljeg tricaša
    BBBaranja

    Odigrao sam njega na jednom, i Huertera na drugom.
  • Nolifer
    6.7k


    ja sam igro neš slično danas, ali shebali me par njih
  • BBBaranja
    1.9k
    trcu20ycivy0nq0m.jpg

    Nadam se da je netko ispratio,Lillard se provukao kroz ušicu igle dok je ovaj McClung stvarno izdominirao..
  • Navijač Dinama
    7.4k
    McClung stvarno izdominirao..BBBaranja

    White man can jump. Vrhunska kucanja, iako je cijelo natjecanje bilo dosta bolje i atraktivnije nego zadnjih nekoliko(od onog Lavine-Gordon)
  • BlueHell-CRO
    39
    Union Berlin vs Schalke 04
    Gost ne daje. 2,0
    Schalke u gostima loš, do sad u 9 utakmica samo 4 gola u gostima
    Union dobar ove sezone, doma gotovo redovno prime gol i ovo je idealna prilika za "clean sheet" koji mislim i da će proći

    Dortmund vs Hertha
    Hendikep na domaće 1.80
    Dortmund u naletu, Hertha loša, u gostima ove godine samo 4 boda, Dortmund na domaćem terenu dobar, niz od 5 pobjeda, vjerujem da će gosti stradati hendikepom
  • Infinity
    15.3k
    Tko se voli kockati s malo vecim kvotama
    Celik - Radnik 1 2.60
    Toulouse - Marseille 1 3.90
  • thadd
    108
    Ti baš voliš igrati na Toulouse :grin: Ovaj put pratim
  • Infinity
    15.3k
    Slucajno :rofl: U dobroj su formi, mada je i Marseille, al nekako osjetim da ce biti kec.

    Danas je bio dobar dan, jako malo iznenadjenja, morat ce netko zeznuti zicerase, pa se nadam da ce to biti Toulouse :cool:
  • thadd
    108
    Atalanta, Sloboda Tuzla...sasvim dovoljno da već drugi popravni uplaćujem danas :grin:
  • superhik
    10.4k
    kaže on malo iznenađenja, a Union odigra nulu sa Schalke :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    Pogodim Lazio X2, United i Dinamo 1 i 2, te Monaco 2, padnem na glupom Berlinu i Schalkeu, mislio sam da će bit pobjeda Uniona, ali krivo sam mislio, da sam igrao 1x prošlo bi sve danas... Ovako više sreće drugi put... Ali dalo bi se sklepat još jedan popravni večeras tiket...
  • Infinity
    15.3k
    Je*o je i mene Union, popravni uplacen :lol:
  • Jurki
    8.8k
    Hahaha danas smo svi spusili na jebenom Berlinu. Marsej mozda prejde al to su cigani.. smrdi do bola.
  • BlueHell-CRO
    39
    Hahaha danas smo svi spusili na jebenom BerlinuJurki

    Osim onih koji su odigrali Schalke NE daje gol :lol:
  • superhik
    10.4k
    taj je prošao. Hvala :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.