• BlueHell-CRO
    39
    Sampdoria vs Inter
    Domaćin NE daje gol 2.0 koef
    Sampdoria loša forma, loša sezona. Na domaćem terenu u 10 utakmica imaju tek 2 postignuta pogotka na kontu.

    AEK vs Levadiakos
    Gost NE daje gol 1,35koef.
    (Najbolja obrana lige protiv drugog najgoreg napada lige, Levadiakos u zadnjih 7 utakmica samo u dvije dao gol)
    Ili AEK f+2 1.40koef
    (sjajna forma, domaći teren, protivnik s dna tablice, zadnjih 7 utakmica čak su 6 dobili s hedikepom.
  • Zagreb1992
    1.4k
    S obzirom da nema košarka neke večeras osim NBA-a za danas bi uzeo jedan par i to na SS Builderu

    Hannson daje gol i više od 1-5 gola

    Igrač Heraclesa koji ima jako dobru sezonu trenutno iza sebe ...14 golova i 11 asistencija i predvodi Heracles prema borbi za prvu ligu ...Ono što moram napomenuti za ovaj par je pad koeficijenta koji je iznosio 3.23 ujutro i sad se spustio na svega 2.25 .
  • Zagreb1992
    1.4k
    Melić 5.5 over

    Desno krilo Nexea i itekako igrač koji uzima najviše šuteva u ekipi iz Našica...ono što ide u prilog da ga Tamše bez obzira na fulani sedmerac zna i dalje puštati da puca...Također utakmica bi danas po meni mogla biti na velik broj golova i Melića vidim u overu
  • Eduardo
    18k
    iznevjerio te Crnogorac :meh: 4/5 šut večeras...
  • Zagreb1992
    1.4k


    Gledao utakmicu i nisam mogao vjerovati da u par puta dok su imali igrača više nije dobio loptu na krilo nego su išli napadati kroz sredinu...Šteta
  • Zagreb1992
    1.4k
    Bundović over 7.5

    Sutra derbi u kupu Cibona - Zadar ...ne treba pričati punu što znači ovo za jedne i druge...Moj pick je Bundović over..po ovoj granici protiv Zadra ga uzimam definitivno..Koliko čujem Žganec je i dalje upitan za sutra i to je ogromni hendikep za goste...Očekujem da Kapusta odigra dosta akcija sa Bundovićem i sa 4 ubačaja iz igre bi po meni ovo moralo proći
  • Zagreb1992
    1.4k
    Rudeš- Dragovoljac 2.5 +

    Gosti se napokon spasili gašenja i dobili i zaostale paće ...Rudeš cilja na prvu ligu i mislim da bi morala golijada biti sutra protiv ekipe koja je tek neki dan počela trenirati
  • ksapi
    2.2k


    Zašto ne hendikep onda, ako ciljaš na razbijanje Dragovoljca? :sweat:
  • Zagreb1992
    1.4k


    Na SS je f+2 1.30 ..a tamo koliko vidim nemam veći hendikep :D
  • ksapi
    2.2k


    Pa nije SS jedina klada

    Ima PSK -1.5 po 1.65, -2.5 po 2.69.. obje opcije daleko bolje nego over golova jer racunas da ce biti 3-0 valjda, a ne da ce raspali Dragovoljac dat gol(ove).
    Govorim ovdje samo o izboru opcije, ne i o samoj okladi
  • Zagreb1992
    1.4k


    Ma inače igram samo u SS, al budem definitivno i jedan listić u PSK si uplatio sa ovim većim hendikepom :)
  • BlueHell-CRO
    39
    Chelsea vs Southampton
    Manje od 3 gola 1.80
    Chelsea doma još od Dinama nisu imali utakmicu s 3 gola. Tvrdi su, a nesposobni zabiti. S druge strane dolazi loši Southampton, koji sumnjam da će zabiti danas, a Chelsea će dati jedan ili ni jedan

    Nica vs Riems
    Manje od 3 gola 1.80
    Glavni razlog je u zadnjih 5 međusobnih, 4 puta su igrali 0:0.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Aranitović over 12.5

    Kod igrača Cibone jedan od najboljih za igrati overe...Cibona jučer protiv Šibenke nije imala potrebe umarati glavne igrače...danas u finalu igraju protiv ekipe koja dosta voli brzu košarku i Aranitovića nekako danas vidim na većem broju poena ...Granica dobra i moj je pick za večeras
  • BBBaranja
    2.1k
    Lillard winner 3pt 5.00

    Vecer prije all-stara,zanimljiva za ljubitelje kosarke.Favoriti su mi Hield,Tatum i Lillard ali evo od njih trojic eizabrao sam bas Lillarda koji je posljednje vrijeme u odlicnoj formi i mislim da moze doci do titule najboljeg tricaša

    McClung winner dunk contest 2.00

    Manje poznati igrač,ali po koef favorit za osvajanje natjecanja u zakucavanju..malo sam prelistao po netu i vidio zašto,lik rastura.
    A za veceras je najavio nesto sto jos videno nije,pa da vidimo. :)
  • blackbully
    4.5k
    Skromna subota :grin:

    ul74vmemsd15y8zu.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.