• NORTE
    9k
    Ferro i službeno ponovno u HajdukuKrizy
    Mediji najavljivali da potpisuje na "poseban datum" (rođendan kluba), potpisao zadnji dan prijelaznog roka.
  • Ali
    1.9k

    Taj dalmatinski je u rukama onog Mate sto je organizirao sacekusu na dugopolju automobilu sa zg tablicama palice i baklje. A 29.11.22. u crnoj gori promovirao knjige o hajduku i pjevao u drustvu savicevica (pusi ga purgeru) i drugih istaknutih zvezdasa i inih hej slaveni i druge jugoslovenske shiti pjesmice.
    A kad im se kaze da su orjunasko glasilo onda se lkao ljute...
  • Krizy
    35.4k
    Pa dobro, nije lako privući petog stopera dvanaeste momčadi nizozemske prve lige.
  • Ali
    1.9k
    Cisto za cene kese i slicnu ekipu. Neznam jesu li gledali sada Arsenal-MCI , kopija situacije Edersom start na Nketiu , kao i Sentic na Frigana. Premier liga kaze penal, bez rasprave, a nasi ni ne pogledaju situaciju.
  • Krizy
    35.4k
    Otprilike najboljih 11 koji su napustili HNL i koji su došli u HNL ove zime. Malo je reći drastična razlika, ali to je realnost manjih liga.
    nadh31ux8vwrw0mz.jpg
  • Ludovic IX
    5.1k
    iqifbtyvk6xv7sm7.png

    ovo je postava dinama koje započela protiv hajduka u prvom dijelu prvenstva.. mislim da će jedina razlika u postavi protiv hajduka za 10 dana bit u jednom slovu
  • Dammir10
    266
    Da, umjesto Petković upada Perković.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Damire, mislio sam na J. umjesto B.
  • Logistika
    1.1k
    jkfewxv97u8m3t9w.jpg
    koliko puta su htjeli po medijima revolucije za jos karata na jugu...a znači,ovdje ni 5posto nije
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa znamo mi da nije 5% samo nismo interesantni pa sve boli kurac sto dobijemo manje nego sto bi trebali nego hajduk to "rijesi" kartama za delegaciju dinama na zapadu
  • NORTE
    9k
    koliko puta su htjeli po medijima revolucije za jos karata na jugu...a znači,ovdje ni 5posto nijeLogistika
    Znamo odavno da Hajduk ne daje ni 5% gostima.
    Hns će sve napraviti da se igra na Poljudu, gosti će dobiti 5% jer će ih smjestiti izvan kaveza i svima dobro.

    Ovo se i ne propitkuje jer luzerska familija ne igra Europu pa im gosti van Hr ni ne dolaze.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    koliko puta su htjeli po medijima revolucije za jos karata na jugu...a znači,ovdje ni 5posto nijeLogistika

    Bacio sam pogled na sliku kaveza u većoj rezoluciji. Po onome što sam izbrojao...tamo je 1143 sjedećih mjesta.

    Na službenoj stanici im piše da stadion tito ima kapacitet 33987 sjedećih mjesta, što bi značilo da gostima pripada 1699 mjesta, odnosno... fali im preko 500 mjesta u gostujućem sektoru.

    :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    vi o njihovom stadionu a oni o tome kako istra i rijeka opet trguju sa dinamom a dinamo ima 5 tekmi s njima ovo proljeće.. i da većina klubova protiv dinama spušta gaće a protiv hajduka igraju ko da im život ovisi.

    kak je njima lijepo u glavi. prazno da praznije bit ne može
  • Oluja
    3.6k
    Trgovali bi i oni da imaju čime
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.