• ZGBhoy
    1.7k
    I ja sam probao u Njemačkoj kod Kineza bilo je kao Govedina
  • Bosna86
    11.5k
    sdhodl4q5e46lvko.jpeg

    Najbolji viski za neke normalne pare… Topla preporuka
  • Dinamosaur
    924
    Neki dan sam pogledao dokumentarac "Gruzija iz zraka" i ostao poprilicno iznenaden ljepotama Gruzije.
    Neznam zasto,ali imao sam nekakvu krivu predođbu da je tamo uglavnom pustopola. Preporucam za pogledati.
    Ispada da je zemlja i puno jeftinija od HR, po smjestaju i cijenama hrane i do 5 puta( izvuceno iz brzinskog guglanja).

    Uglavnom, sa ženom sam pričao kako bi bilo dobro(i jeftino) otici jednom tamo.
    Pošto je Dinamo izvukao danas imenjaka iz Tbilisija ta ideja me sve vise privlaci, tekma i izlet, ko Bog.(ako i ne bude tekma svejedno).
    Svjestan sam da u par dana nebi vidio valjda ni 5% videnog u dokumentarcu, al opet bi bilo fora putovanje(nadam se).

    Zato molim ako ima netko sa zone da je bio u Gruziji bilo navijacki bilo samo turisticki, poslovno da napise dozivljaje, preporuke, sto se moze obici, na sto pripaziti,stvarno bilo kaj, svaki savjet je dobrodosao.
  • Sajla
    3.2k


    nisam bio, ali kolega koji je putovao tamo par puta poslovno je oduševljen. treba biti oprezan na aerodromu kad presjedaš jer u nekim jezicima Tbilisi zovu Tiflis, pa da ne fulaš ;)
  • maddaddam
    2.9k
    Vjerojatno stariji dokumentarac. Ruskom agresijom i poplavom ruskih turista u Gruziji, cijene su otišle u nebo, obzirom da rusi mogu tamo boraviti 6 mjeseci bez vize.
    Volio bih tamo na produženo gastro gostovanje. Još nisam probao taj čuveni gruzijski konjak.
  • Dinamosaur
    924
    bio je dok. prije par dana na HRT1 a bome ne znam iz koje je godine. Cijene smjestaja smo vidli na bookingu, cini mi se za Batumi da je nocenje za dvoje cca 15-20eur, nismo gledali dalje ni puno istrazivali..do sad
  • Dinamosaur
    924
    kaj ti je pričao, cime je oduševljen?
  • Sajla
    3.2k
    kaj ti je pričao, cime je oduševljen?Dinamosaur

    prvenstveno ljudima jer su bili jako dobri domaćini. to znam jer se nije odvajao od njih kad su oni bili kod nas da im proba uzvratiti gostoprimstvo.
    bilo je to već prije skoro 10 godina. taman je bio u Tbilisiju kad je bila poplava zbog koje su pobjegle životinje iz zoološkog pa je javljao da tigar šeta gradom :D hvalio je hranu i da je sami grad vizualno jako privlačan, stara tvrđava i tako to. baš da sam zapamtio detalje - nisam, puno je vremena prošlo :( da nismo i on i ja promijenili posao sad bih ga pitao ali nismo u kontaktu
  • maddaddam
    2.9k
    Onda se to izniveliralo. Bio je tako nagli skok da su studente tjerali iz stanova da zarade od rusa. Doduše info je bio za Tbilisi.
  • Eduardo
    17.2k
    U slučaju da netko ima u planu posjetiti Seul evo mali uvod.

    p6lwP0a.jpg

    iSt6V1W.jpg

    CQ9xQYx.jpg
  • Neki tip
    19k
    Neki dan sam pogledao dokumentarac "Gruzija iz zraka" i ostao poprilicno iznenaden ljepotama Gruzije.Dinamosaur

    Nisam jedini na forumu, znam da ima još "fanova" Gruzije, ali ta je zemlja na popisu mojih 5-6 koje želim posjetiti za života. Bucket list destinacija.

    Gruzija, Island, Mongolija, Novi Zeland, Čile i/ili Argentina.

    Island ću vidjeti ove godine, Gruzija je iduća na redu. Priroda (planine, tj Kavkaz), ljudi, hrana, vino...

    Pričao sam jednom u Ukrajini s nekim kolegama o predrasudama prema drugim narodima u bivšim nam državnim zajednicama (SSSR-u, odnosno Jugoslaviji).

    Ispostavilo se da su Gruzijci u SSSR-u ono što su Makedonci nama.. "znam ih samo po vinu i pjesmama.."

    Gruzijo, veselim ti se!
  • Petar86
    572
    Inace Gruzija nam je dala i ponajvece zlo sto je hodalo planetom Zemljom - Josefa Staljina
  • Dinamosaur
    924
    je, a Hrvatska - Titu
  • Dinamosaur
    924
    Rachuli(kao Račanin) narodna pjesma i ples..ludnica. A vidjet uzivo jos jace. Najbolja(na yt) izvedba mi je od 'Bani-Rachuli" i "Gandagana". To mogu slusat isponova i opet..
    Gruzijci imaju svoje pismo kojim nitko drugi ne pise, tak da ih je tesko pratit u rijec, malo sam ih istrazivao i bome me privuklo sve, posebni su
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Trio Mandili je iz Gruzije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.