• Neki tip
    19.1k
    Gdje su najljepše šume i rijeke? A da ima vikendica za rentat? Ja to obožavam :love:marcio amoroso

    U Sloveniji. :) Pitaj @SAS1987..

    Kod nas, po meni je jako, jako potcijenjena ljepota Banovine, onih njezinih južnih dijelova, pogotovo uz Unu.. Šumovito, divlje, čisto, bajkovito.. Smještaj je malo veći problem, nemaju tamo ljudi love i ne bave se baš turizmom, ali našlo bi se.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Čak sam gledao neke smještaje na bosanskoj strani Une za jedan dio ovog ljeta. Zanimljiv odabir od tebe u svakom slučaju :up:
  • Infinity
    15.2k
    Čak sam gledao neke smještaje na bosanskoj strani Unemarcio amoroso

    Ja taman htio napisati Japodski otoci kad si pitao gdje ima suma, rijeka i vikendica za rentati :grin:
  • über alles
    1.5k
    Stvarno je predivna slovenija,opcenito alpe ljeti su top.
  • SAS1987
    13.4k
    Gdje su najljepše šume i rijeke? A da ima vikendica za rentat? Ja to obožavammarcio amoroso

    Rijeka Soča, pogotovo između izvora i Kobarida. I svašta se može raditi. Kanjoni, vodopadovi (Boka, Kozjak), jezera (Predil, Krnsko), milijon planina, bogata povijest (soška fronta, ima i odličan muzej u Kobaridu), cak se i može kupati u rijeki Nadizi koja ima oko 20 stupnjeva. Jako visoko se moze i sa avtom (prelaz Vršič 1611 metara, Mangartsko sedlo 2055 metara). Sa zicarom se moze na Kanin (2204 metara), ima rafting, kanjoning (ne preporucujem jer znam ljude koji su se teže ozljedili...), najveci zipline u sloveniji (Bovec) itd.
  • SAS1987
    13.4k
    Pošto volim ferrate sam malo pretražio kakva je situacija kod vas i bio jako pozitivno iznenađen brojem i kvalitetom ferata.

    Za one koji ne znaju ferrate su jako zahtjevne planinarske staze na kojima skoro pa moraš imati penjački pojas... recimo ak ideš normalnim putevima na planine poput Triglava ga po meni ne trebaš. Ak ti treba za Triglav onda ne idi jer stvarno nije potreban. Ferate su često kratke al tehnički zahtjevnije i ispostavljene. Treba imati na umu i da uz penjački pojas možeš smrtno stradati ili se teško ozlijediti (pogotovo ak te pojas zaustavi tek nakon par metara pada).

    Kad vam već reklamiram ferate moram kazati još jednom, nemojte na prezahtjevne ferate bez osiguranja i bez iskustva jer posljedice mogu biti kobne.

    Ova ferata na Dinaru izgleda prejebeno (i tehnički te fizički jako zahtjevno), pogotovo od 6.30 dalje


    Ova na Hvaru izgleda puno jednostavnije (pogotovo mi se sviđa most na 3.15)
  • Krizy
    35.5k
    Nije Božić ali miriše
    dua88ddddrb0in6y.jpg
  • Majki2111
    2.6k
    Ja ne znam možda kasnim, al nedavno sam fino nadogradio pire krumpir. Stavljam obavezno maslac i malo margarina. Dakle oboje. I zadnjih par puta stavljam muškatni oraščić. Vrhunski uz sarmu. I da, sa štapnim mikserom. Fakat odlično ispadne. Preporuka.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Za kremastiji pire uzmi vrhnje za kavu :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Hmm. Neloša ideja... :up:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    nije ideja, funkcionira :grin: onaj mali paketic sto dobijes uz kavu umjesto mlijeka i bit ce ti bolji pire
  • Majki2111
    2.6k
    Aha, iskreno ne znam na kaj točno misli. Ne pijem kavu. Al ima smisla.
  • GZomanid
    572
    I da, sa štapnim mikseromMajki2111

    Sve 5 ali ovo nemrem progutat, pire mora biti ručno stisnut, nikakvi mikseri tu nejdu..
  • Majki2111
    2.6k
    Danas probao prvi put nescafe, mislim da mi je dao s vanilijom. Prošli tjedan espresso čisti bez šećera. Dobro je i jedno i drugo. Preporuka. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.