• Bosna86
    11.5k
    Opasno sam se navukao na Pub kvizove… Igra li još tko
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Obavezno srijedom, Glavan sa Arena voditelj u Žapcu
  • Frodo
    65
    Ja sam redovito na faksu i po nekoliko puta tjedno se znalo ići, zadnje dvije godine s vremena na vrijeme. Kratko vrijeme je nas nekoliko organiziralo kviz.
  • Mališan
    1.7k


    Igram ja nedjeljom u kvartovskom bircu
  • SAS1987
    13.3k
    Ak netko voli planine onda mu preporucujem slovenske alpe (pogotovo Julijske) :grin:

    Mogu i detaljnije opisati ak nekoga zanima.

    837i7q4d6bnizi5f.jpeg
    gwfzq0fafu2toi94.jpeg
  • Neki tip
    19k
    moze li se kampirati na divljaka? Van kampova?

    Znam da je načelno zabranjeno, no zabranjeno je i u Hrvatskoj pa se zapravo ne provodi u praksi, osim da se negdje na plažu smjestiš. :)

    Ali negdje u divljini, ak i naiđe kakav lovočuvar, ne drami se i ne kažnjava se.

    Kako je u Sloveniji po tom pitanju?
  • maddaddam
    2.9k
    Mogu i detaljnije opisati ak nekoga zanima.SAS1987

    Nemoj se ustrucavati.
  • Oluja
    3.6k
    Ja sam najopusteniji na Velebitu
  • SAS1987
    13.3k
    moze li se kampirati na divljaka? Van kampova?Neki tip sa Zapada

    Po zakonu se naravno ne može, Pogotovo ne u Triglavskom narodnom parku (TNP). Al se može legalno spavati bez šatora, recimo samo u vreći za spavanje. E sad, sigurno da ljudi kampiraju al vjerojatno postave šator kad padne mrak i posprave ga rano ujutro. Ak bi postavio kamp na dva, tri dana siguran sam da bi došao lovočuvar i može ti napisati kaznu koja je u TNP 100€ - 1000€. Ja znam ljude koji svake toliko u TNP spavaju u spavaćoj vreći a nikoga koji bi baš postavio šator. Nama je TNP svetinja, najvrjednije što imamo u državi i stvarno ga čuvamo.

    Slovenija može ponuditi mnogo stvari a ovdje ću staviti samo neke.

    Triglav
    Simbol države, kod nas se kaže da ak nisi bio na Triglavu nisi slovenac.
    cj10olkdexzbilpe.jpeg
    jigfy1bjc05l9n91.jpeg

    Prelaz Vršič
    Cesta Kranjska gora - Bovec (dolina Soče) koju su napravili ruski zarobljeniki u ww1.
    ,mg5dl5bb8w8raeo8.jpg

    Škocijanske jame
    h61bco1fjsjer4wz.jpg

    Bohinjsko jezero
    Nema boljeg nego kupanje u bohinju nakon što se vratiš iz planina :cool:
    mmwp4qxkmbiuyxqo.jpg

    Krnsko jezero
    yyi3rks2lnfa763g.png

    Blejski vintgar
    7tu4lrmc9cyrnpyf.jpg

    Slap Savica
    y44tmmgf1pwctmzy.jpg

    Dolina Triglavskih jezera
    86rsx4piby52mk3m.jpg
    laeowhx7c1ly4926.jpg

    Reka Soča
    8i9bbsitasrjtoo1.jpg

    Komna
    huxv0pwleots9hm8.jpg

    Slap Boka
    ohjvjjcsundahlbc.jpg
    Attachment
    K0-p7ig7u8NCqFB3WeB8Ml0bHvZVWsvDjcvBfnPTcJk (139K)
  • Neki tip
    19k


    Hvala ti, jasno je da ne mozeš kampirati u nacionalnom parku. :) Isto bi ti se dogodilo i u Hrvatskoj, naravno da su nacionalni parkovi cuvani i zasticeni, zato i jesu nacionalni parkovi. :)

    Mislio sam naravno na podrucja van nacionalnih parkova.

    Kako bilo, krasna je Slovenija!
  • SAS1987
    13.3k
    Mislio sam naravno da na podrucja van nacionalnih parkova.Neki tip sa Zapada

    Ma ak ideš u neku vukojebinu izvan TNP te nitko osim možda lokalnih žena neće gnjaviti :smile:
  • striko
    1.1k


    Brugge mi je uvijek na prvom mjestu. Za par eura flix busom možeš iz Brisela. Ako budeš u Briselu obavezno posjeti i Leuven koji je puno bliže i ništa manje lijep :)
  • marcio amoroso
    31.9k

    Idi na taj samački otok :grin: i smisli nam neku dobru ideju za zonu, za neko putovanje zonaša, neki izlet ili tako nešto.
  • Neki tip
    19k
    pa za smislit destinacije putovanja i itinerare putovanja sam maher (neskromno ću).. :grin: (pitaj @Blaza kaj je sve vidio u Sevilli, a nikad ne bi da me nije bilo.. :grin: )

    Bez brige, i sad sam na otoku.. ;) ne baš samačkom, ali otoku.

    Bez pretjerivanja, svaki kutak ove zemlje znam do u zaseok i prezime po kojem se zaseok zove, tak da lako složimo program ako ima voljnih i vremena. :) Tam na jesen, kad se svi vrnemo odasvud..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bez pretjerivanja, svaki kutak ove zemlje znam do u zaseok i prezime po kojem se zaseok zove, tak da lako složimo program ako ima voljnih i vremena. :) Tam na jesen, kad se svi vrnemo odasvud..Neki tip sa Zapada

    Gdje su najljepše šume i rijeke? A da ima vikendica za rentat? Ja to obožavam :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.