• Keyser Soze
    8k
    Malo su fulali godine
  • Captain America
    13.3k
    I datum rođendana za koji je Ćiro nekoliko puta napominjao da je 9.2., a ne 10.
  • Eduardo
    17.3k
    R.I.P. Ćiro :pray:

  • Keyser Soze
    8k
    Recimo sve vijesti govore o 10.2. kao datumu rođenja
  • Captain America
    13.3k
    Prošli tjedan je u zadnjem Ćirinom javljanju medijima rekao da se boji da neće dočekat rođendan i onda je rekao da je 9.2. rođen, al ga je tata zbog proslave tek 10. otišao upisati. Index je čini mi se jedini napisao da je Ćiro otišao dan prije rođendana.
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    Snapsave.app_329766798_1577416212733014_1948578200141384888_n (883K)
  • Ali
    1.9k
    Ćiro, počivaj u miru Božjem !

    Poveci je vec niz nasih karizmaticnih i vrsnih trenera koji nisu vise sa nama: Kuze, Ivic, Kranjcar, Baric i Ciro

    Naravno da ima i vecih i boljih, ovih se sjecam jer sam ih gledao uzivo i dobro smo igrali pod njihovim palicama...
  • Stojke
    48
    za sve koji su zainteresirani,da ne propuste zadnji njegov intervju na RTL-u za 10 min
  • Neki tip
    19k
    Nisam ni stigao ranije, ali i da jesam dvojio bih trebam li objaviti ovu fotku niže i hoću li išta napisati.

    Prije malo manje od godine dana, potkraj veljače 2022., sreo sam Ćiru na početku Gajeve. Ne skupljam nikakve memorabilije, potpise, fotke ni s kim poznatim niti bih u ikojim drugim okolnostima fotku tražio.

    Ali znalo se već da je teško bolestan, pomislio sam da ga možda i zadnji put vidim živog, uživo ili bilo kako, a znam i za milijun grešaka koje je napravio.

    A onda pomislim kako je razlika u odnosu na mene i druge ljude uglavnom u tome što se za njegove greške zna, a za naše ne.

    I koliku neopisivu radost mi je kao tinejdžeru donijela '98...

    Odem do njega i to mu kažem, zahvalim za '98.

    Bilo mu je vidljivo drago, a ja ga spontano zamolim za fotku.

    Pristane odmah i zagrli me kao da se znamo i kao da smo si dobri, a ne kao da me prvi puta vidi.

    Vjerojatno je to napravio tisuću puta, vjerojatno bi i kamen po potrebi mogao zagrliti neposredno i uvjerljivo, bio je majstor za uvući se pod kožu.

    Mnoge je pod kožom i zasvrbio, ali meni će ova fotka ostati zaista draga uspomena.

    Podijelit ću je ipak, dokazuje upravo ono što sam gore napisao.. kao da najbližeg grli.

    qfwarvnvvjwk1akn.jpg

    Počivao u miru
  • SAS1987
    13.3k
    Jedno od njegovih predavanja od kojeg se može puno naučiti.

  • Gelipter
    3.4k
    https://radio.hrt.hr/slusaonica/purgeraj?podcast=202206281530

    Evo i emisije Purgeraj Radio Sjemena iz 2022. koja je danas reprizirana povodom smrti Ćire. Tu govori o svojoj ljubavi prema Zagrebu i ostalim temama na svoj šarmantan način. Zanimljiv i poučan razgovor, barem u dijelovima gdje govori kako se treba ponašati kad se dođe živjeti u Zagreb kaj bi mnogi trebali poslušati.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Može i u opširnije teme o Dinamu s obzirom na važnost za nogometnu povijest i da je legendarna '82 u pitanju, ali mislim da je ovdje najprikladnije stavit

    Stranice iz knjige "Inverting the Pyramid: The History of Football Tactics" od Jonathana Wilsona u vezi Ćire Blaževića i počecima 352.

    91o6tbwucgayh7dn.jpeg

    6nr4p0n5p21p6au7.jpeg

    1vriu4fyeo608xzq.jpeg
  • Eduardo
    17.3k
    Sutrašnji Jutarnji.
    6hi4srucot29l81z.jpg
    zg8vvypmljg3kndm.jpg
    jux9lbelohnu3s6b.jpg
    w4z8dxd44j17sy92.jpg
    s7t151hia4suhwjh.jpg
    v6z8jt4fgt7pxiei.jpg
    nec4nz8oaegml9z9.jpg
    5qj814hwd5792r07.jpg
    p4h8cjjywhzskzlw.jpg
    88hvki6ne22hiqp8.jpg
    me785ehme6gqvk44.jpg
    g1d3kl0dimf9wb95.jpg
    jnz4yqozlpynmitv.jpg
    xq0x1hw7rjedkxwb.jpg
    hazcz3uajxl9pxmm.jpg
    xp1wklg0w9fsrzk5.jpg
    2c0yblirmu14ifrr.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions