• Pop corn
    5.1k
    Ja bi ga trenutno stavio u dinamo za trenera do kraja sezone. Ako nista bar bi svima jebao mamu i bio odlican motivatorOluja

    čovjek je bolestan, jedva hoda i govori, a ti tu pišeš da bi ga stavio na klupu Dinama da jebe majku?
  • Ali
    1.9k
    Uno di noi, ili barem duo, iza J.Kuzea kad je Ciro i dinamo...
  • Mališan
    1.7k


    Danas premijera na Kaptolu, u subotu već na sportskoj tv.
  • Cosey
    435


    Ma, ne treba to uzeti ne znam kako za zlo. Kod njega je jedino iskreno da voli lovu i to i sam kaže.
  • plavi67
    920
    lažov, lopov i glumac. tvorac zm-a. ne zanima me 1 posto.
  • serbus
    3.6k


    A još čovjek nije ni umro nema tko ne želi zaradit na posljednjim trzajima... Predstave, film, dokumentarni film, tv emisije, reklame svugdje je. Istina je da je to svojom voljom da se osjeća živim ali mislim da treba stat na loptu posvetit se sebi i familiji....
  • NORTE
    9.3k
    1982. Zlatna godina dinamove povijesti.

    Zaista je bio u nemilosti BBB-a, posebno kad je postao trener dinama 2002/03.

    No, bijeli šal uvijek ćemo pamtiti.
    Posljednji pozdrav Ćiro.
    mjbuy2ky8dtpwc5q.jpg
  • Bosna86
    11.6k
    S razlogom je bio u nemilosti… Simpatična pojava, svaka čast za ‘82, ali ono sto je radio 90ih će također ostati upamćeno
  • Mr Anderson
    5.4k
    Za mene legenda Dinama, usprkos nekim manama. Čovjek od naroda, imao sam ga prilike upoznati, uvijek bi odzdravio kad ga sretneš. Čak sam imao priliku i igrati protiv njega (Zagreb) u prijateljskoj utakmici prije nekih 15-16 godina i tu je jedna anegdota kad me onako više kroz šalu malo opsovao jer sam malo žešće ušao u Lovreka. Kasnije sve okrenuo na zajebanciju. Sve u svemu, ostavio je dubok trag, ne samo u Dinamu nego i u našem nogometu općenito. R.I.P.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da, simpaticna pojava, dva velika ostvarenja koja mu ne moze uzeti niko. Hvala mu i za Debrecen. Pocivao u miru :pray:
  • deda
    28k
    Počivaj u miru Ćiro
  • SAS1987
    13.5k
    Svakako kontroverzna osobnost. Počivaj u miru Ćiro.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Počivao u miru legendo.

    Bilo bi dobro da danas svi ostanemo na tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions