• Keyser Soze
    8.1k
    Danas svi na utakmicu, zovite bake, djedove stričeve i svakog kome Dinamo predstavlja nešto više od nogometnog kluba!
  • deda
    27.7k
    Informacija ovdje o broju prodanih karata nije točna. Do jučer poslijepodne prodano je oko 600 karata za sjever dolje. Godišnjih je prodano 2100-2200 za sjever dolje.Tradicija bunta

    Drago mi je ukoliko je to istina jer moja referentna točka su podaci sa Aircash aplikacije. Po njima od jučer 11.15 do ovog trena je prodano 640 karata.
  • Gelipter
    3.4k
    Ajmo samo pozitiva momci, naravno i hladno-topli napitci i duge gaće. :cool:
  • criticus
    1.1k

    Mlaka loza i hladna piva :cool:
  • Gelipter
    3.4k
    i dobri stari Rudi Pelin za pluća :ok:
  • Neki tip
    19.1k
    Bit ce hladno, snjegovito i vjetrovito, protivnik je zadnji na tablici, Orša je otišao, u klubu je kako jest i razumijem svakog simpatizera koji danas ostane doma, škicne tekmu na tvu.

    Ne pada mi na pamet ni brojiti ni zamjerati ni ljutiti se, ne želim se time čak ni opterećivati premda dobro znam da je brojka važna, jako važna.

    Ali imam neki osjećaj, zapravo znam, danas na sjeveru bit će potpuno ludilo i samo želim biti dio toga.

    Da grmi, da smo skupa, da se čuje, da zna i travnjak i loža što nam i koliko Dinamo znači.

    Volio bih da to dijelim s 50 000 ljudi, ali ako je 2500, onda neka je 2500, bitno mi je da sam tamo danas i bitno mi je da su danas tamo svi s kojima dijelim istu ovu strast prema Dinamu, nogometu i ideji o tome što Dinamo i nogomet jesu.
  • Tom vg
    963
    Sjever ce gorit, zapad prazan.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sinoc nocnu moru imao da mi je iskrnula obaveza i da ne mogu na utakmicu, dugo ovako nabrijan nisam na "obicnu hnl" utakmicu
  • blackbully
    4.4k
    Karatana prazna. Znači oko 17 će svi navalit i ulazit do 30.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Da probam pogoditi sastav

    Livaković- Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić- Menalo, Mišić, Ivanušec, Špikić- Emreli, Drmić
  • BBB Sibenik
    4k
    Znaci Bočkaj krilo(orsina pozicija), Ljubičić bek
  • mniokl
    254
    Bockaj na krilu,vjerojatno desno Spikic lijevo.
  • Sunja86
    993
    Da meni je to potpuno ne jasno da ćemo Bočkaja forisrati na lijevom krilu
  • BBB Sibenik
    4k
    Vjer ovo šta je reka kolega @mniokl
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.