• Zigi
    2.2k
    n5lsnqmu3h6w99p9.jpeg
    Banja Luka 1989.
  • maddaddam
    2.9k
    Jel slučajno neko ima bilo kakvu sliku iz Niša, novine ili bilo šta Radnički - Dinamo 89/90Zigi

    Q7oAT14.jpg

    Kasalo zabija za 1:1
  • plavi72
    718
    Kad već spominjemo Niš,1981.
    pobjeda Dinama 2-0 17.svibnja u bijelim dresovima(Radničkog?).
    Dres adidas,a naše kratke i štucne puma evo slike i onda jesen 1980.(poslije osvojenog kupa)malo još adidasa i proljeća 1981. puma.
    4x8pw1qlgvbtl96k.jpg
    tca0tchw36ei6axy.jpg
    Dvije slike sastava iz sezone 1980./1981.
    692onxdnwp54m9o8.jpg
    t4wfrz71y0frnd62.jpg
    Volio bih opet ,nekad,pumu!
  • Casual Lad
    36
    @Zigi
    Hvala na slikama. Ovo je doista pravi raritet jer dosta njih i ja prvi put vidim, a krenuo sam sa sakupljanjem tamo krajem 90tih i početkom 00tih i to fokus baš na ex yu sezone.

    Ima jedna slika koju već dugo nisam vidio, a imao sam je negdje spremljenom, no davno sve izgubih. Sezona 87/88 i utakmica sa Zvezdom u Zagrebu, slikan konflikt s milicijom kod Svetica. Ako imaš ti ili je već bila ta slika, bio bi zahvalan.

    I ako netko ima odgovor, jel još monografija grupe u prodaji? Malo me sram sada, ali prošlo je pored mene nekako da se prodavala.
  • Zigi
    2.2k
    iz te sezone imam samo korteo Delija ili Red Devils u to vrijeme prema stadionu i jednu njihovu sliku na jugu, ja nemam tih slika u arhivi, upravo sam poslao poruku prijatelju u Beograd da provjeri ima li, kolekcionar je kao i ja.
  • Zigi
    2.2k
    uzndhv8wup7mops1.jpeg
    Dinamo - Zvezda, 86/87, Tima vlasnik fotografije...
  • Zigi
    2.2k
    bqifjr9gegxmbs82.jpg
    Dinamo - Zvezda, 87/88 ali nisam siguran
  • Zigi
    2.2k
    374yjnrpnlz3rngk.jpg
    Dinamo - Partizan 1997.
  • superSantos
    2.6k


    Je, proljeće 1988.
  • Zigi
    2.2k
    ndrq8n6acungspib.jpg
    Ova mi slika stoji pod nepoznato...ako neko zna koja utakmica i sezona bio bi zahvalan.
  • NORTE
    9.3k
    Ova mi slika stoji pod nepoznato...ako neko zna koja utakmica i sezona bio bi zahvalan.Zigi
    Više ti nije nepoznato.
    dinamo - Hajduk 1989. (sezona 88/89)
    desno je bio veliki lijepi transparent BAD BLUE BOYS, a još dalje na ogradi sjevera desno prema istoku su bili transparenti PURGERI, i PLAVI (ne vide se na slikama).
    BBB se na toj tekmi prvi put vratili na sjever s istoka.
    t3k9j8jt36xrcgpv.jpg
  • Zigi
    2.2k
    da da nisam ugledao trans BBB, hvala !
  • Zigi
    2.2k
    7k5h5l0ovw8776nm.jpg
    Evo ista utakmica Dinamo - Hajduk 88/89
  • Mali dioničar
    14.2k
    Predobar mi je ovaj font! :ok:

    71hsklywvrgy7fkq.jpeg
  • ZGV
    3.1k
    Je, samo su sjebali y i s...no posto u 80ima nije bilo neke tehnike i interneta za izvlacenje fontova, a transparenti su se sivali ili crtali prostorucno ovo je odlican transparent.
    Ne znam samo kako je zavrsio i gdje...koja je prica oko njega?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.