• SAS1987
    13.5k
    Ne sječam se da je ikad bilo na Zoni, pa eto, ak je dan za doćek onda se možemo posjetiti i nekih starih vremena :smile:

    Oko 70.000 Zagrepčana, prema procjeni policije, dočekalo je sinoć na Trgu bana Jelačića prvaka Hrvatske - NK Dinamo

    Igrače Dinama od Maksimirske ulice do Trga pratilo je na desetke tisuća navijača koji nisu prestajali skandirati i pjevati svom najdražem klubu, izvikujući parolu "Izađite na balkone, pozdravite šampione"

    https://www.jutarnji.hr/naslovnica/tisuce-navijaca-slavilo-na-trgu-3251372

  • plavi67
    920
    uff, bio tamo, plava noć u gradu :cool:
  • Zigi
    2.2k
    nti4fl6s7rou30w4.jpg
    Dinamo - Zvezda, 1988/89
  • NORTE
    9.3k
    Dinamo - Hajduk, 1988/89Zigi
    E sad, je li to derbi ili ipak zvezda? Meni je slika spremljena kao zvezda i mislim da i je ali nikad nisam provjeravao detaljnije.
    Vidi se crvena krpa na ogradi juga, no eventualno može biti i da je crveno-plava torcidina.

    Svakako zanimljiva tekma jer mislim da je to jedina slika sjevera koja je ikad objavljena s te tekme, protiv koga god ona bila.
    Što mi je nevjerojatno da nemamo nijednu drugu (bolju) sliku s te tekme. Pola ograde se i ne vidi dobro od prečke, a kop je izgledao odlično.
  • Zigi
    2.2k
    8lfx2i3pwwrr9qbj.jpg
    Ista utakmica Dinamo - Zvezda, 88/89
  • Zigi
    2.2k
    postavit cu ti protiv Zvezde 88/89 pa usporedi
  • Zigi
    2.2k
    upravu si, Zvezda je ovo, zbunio me desno trans Bad Blue Boys, na istom mjestu je i protiv Hajduka, samo sto nije bio tu trans Purgeri i Blue Madness
  • NORTE
    9.3k
    upravu si, Zvezda je ovo, zbunio me desno trans Bad Blue Boys, na istom mjestu je i protiv Hajduka, samo sto nije bio tu trans Purgeri i Blue MadnessZigi
    Nažalost bolju sliku ograde s te tekme nemamo pa ove krpe ispred kopa ni ne vidimo dobro, iako se čini da su Purgeri, Bad Blue Boys (s buldozima) i New Blue Generation, ali nisam siguran.
    Nevjerojatno da s tekme protiv Zvezde nema i slika izbliza.
  • Zigi
    2.2k
    41z519zsoqh66vhl.jpg
    Dinamo - C.Zvezda 88/89
  • Zigi
    2.2k
    ko je rekao da nema :snicker:
  • NORTE
    9.3k
    Dinamo - C.Zvezda 88/89Zigi
    Iz nekog razloga sam mislio da je to neka druga tekma, a ne ova svima nama poznata. Mislim da je to jedna od prvih tekmi nakon seobe s istoka i jako dobro se vidi koliko grupa i kop bolje izgledaju nego na istoku.
  • Zigi
    2.2k
    bij1wm6s4iamvslg.jpg
    Dinamo - C.Zvezda 88/89
  • Zigi
    2.2k
    haj samo zamisli kako bi to danas izgledalo na istoku, stari Maksimir slazem se, bolji izgled ograde
  • maddaddam
    2.9k
    QtTC6Xl.jpg

    Da li je Fleki drugi sa lijeva?
  • Zigi
    2.2k
    Jel slučajno neko ima bilo kakvu sliku iz Niša, novine ili bilo šta Radnički - Dinamo 89/90
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.